• Ludovic IX
    6k
    sve probo.. nitko nema.. i ne zele naručit
  • Droljo
    6.1k
    Šabani
  • Jos-Optimus
    747
    Allegro? Svi nabavljaju dijelove u Poljskoj, a oni imaju sve živo, tamo potraži, sigurno ima
  • Filip
    70
    realno da je niža cijena uzeo bi ja, ali ovak za istu cijenu nema mi smisla baš.. Ali opet nije moja stvar kaj tko prodaje..
  • Sajla
    4.1k
    Tokić me vec dva tjedna zavlači a ne želim direktno zubaka zvat jer će me oderatLudovic IX

    odi pred Maksimir danas ulovit Skendera nakon sjednice IO, ima on neke veze kod Zubaka ;)
  • Ludovic IX
    6k
    ma na kraju zvao Zubak i slučajno mi se javi lik kojeg znam i s kojim se sam se dovoljno puta napio u zivotu da ga nazicam jebeni rabat tak da me došlo samo malo skuplje od ovih kineskih kopija
  • Jos-Optimus
    747
    Prodajem web stranicu za IPTV, ako se netko bavi prodajom tih usluga. Stranica je izvrsna, prebačena na moj hosting, ali lik mi nikad nije platio, a sad mi je već dozlogrdilo i to je to. On se svakako ne javlja već dugo. Uglavnom, domena nije moja, ali taj ništa nije plaćao tako da će i bez tog brzo ostati, u suštini čudno jer je bio među prvima i na tražilici i dobro radio...ali eto. Stranicu sam stavio da je neaktivna, za potrebe pregleda ju palim :)
189101112Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.