• plavi72
    694
    Jesmo li ikada odigrali utakmicu u hnl-u bez udarca iz kuta?
    oc840pwpcam85p6s.jpg
  • Sunja86
    993
    Takav Bočkaj je upravo krivica Čačića
  • plavi72
    694
    Slažem se za Bočkaja,"ubio"ga je Sova i danas ga stavlja na desno krilo.
  • Mlađi referent
    10.4k
    Prvi put ćemo od lige 10 povezat dvije sezone s manje od 80 bodova i to u ovom očaju od HNL-a.

    Lijep pokazatelj smjera u kojem idemo
  • seljak86
    2.3k
    Tvoje profilne me stvarno razvesele :lol:
  • Ludovic IX
    5.2k
    Ako je ovo kiša....

    Iza onog jada prije 5 sezona, došao bjelica i digao klub za 100% u odnosu na što je bio .. možda je ovo samo najava sunca
  • Benito
    553
    Mislim da kod nas sunce dolazi uvijek nakon nekih 10-15 sezona a ne 5...nažalost
  • Ali
    1.9k
    Čačić je prvenstveno krivac danas kao SD, jer se šarlatanski doveo da nema dovoljno seniora za zapisnik, kao da smo neki bijednici bez prebijenog eura.
    Pojedini igrači su u slobodnom padu, Mišić u ovih pet zadnjih očajan, Bočkaj nespreman, Šutalo nesiguran
    Drmić van ritma duže vrijeme ... Tak da nije samo trener krivac za zalaganje. A nema Ademija da izvuče na mišiće...
    Jedini koji imaju prolaznu ocjenu su Ljubičić, Ristovski, Baturina i Ivanušec
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Meni kao prva stvar nisu jasni Čačičevi slobodni dani po 4-5 dana koje daje igracima koji nisu u reprezentaciji.

    Znaci igraci koji su ti kljucni u ovakvim utakmicama poslije stanke su kljuc a da ne govorim da ti isti igraci imaju losu minutazu kroz sezonu i da ti isti igraci sad trebaju uskocit u kopacke Ademija ili Orsica.

    Mozemo mi imat bilo kakvo misljenje o Bockaju al taj igrac je dobar za HNL sto je dokazao masu puta i masu sezona al ovo kako ga je Cacic utopio je grijeh, pogotovo stavljanjem na desno krilo,pa koda Petkovica stavis na stopera.
  • Boysica
    441
    ueex7bpzitg05iht.jpg
    Kak mi je super ovaj trans znaci top :)
  • Captain America
    13.4k
    Meni kao prva stvar nisu jasni Čačičevi slobodni dani po 4-5 dana koje daje igracima koji nisu u reprezentacijiSvi na Sjever

    IMG-2013.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.