• BBB Sibenik
    4k
    Srica šta će kasnije drugo lice Dalmacije nabit komplekse tovarima
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    1 pobjeda u 5 zadnjih kola, a iduca protiv Lokomotive i jos prije toga kup kod Sibenika... ne znam sto ocekivati
  • Gelipter
    3.5k
    izgleda da vegetacija i dalje nije na zadovoljavajućem nivou. Treba brkatog agronoma pitati di je posijao silne bodove i zakaj igrači stoje kao panjevi
  • Jurki
    8.8k
    Čačiću goni se u pičku materinu.
  • Klenx
    4.1k
    Idi u pičku materinu brkati debilu
  • Mlađi referent
    10.7k
    Radi Čačića moram opet na uskršnju ispovijed
  • Ludovic IX
    5.5k
    Sad je samo bitno do kraja izvući ovo na bilo kiloji način. Fala bogu, igramo još u splitu pa ćemo tamo izliječiti frustracije.
  • Droljo
    5.1k
    Jedna pobjeda u 5 kola. To nisu preživljavali ni veći treneri
  • Captain America
    14k
    Ideja kojeg točno pavijana je bila učinit sovu SDom? Jbt Barišićeva Božica bi to ozbiljnije hendlala od sove.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Cacicu imaj obraza i daj otkazBlue98

    Mislim da ćeš prije doživjeti naslov Hajduka nego njegovu ostavku...
  • Blue98
    722
    Mislim da ćeš prije doživjeti naslov Hajduka nego njegovu ostavku...Dragon1Warrior123

    Pa kako je krenulo i to je moguće
  • San Lorenzo
    11.7k
    Protiv Rijeke se kolko-tolko odigralo dobro samo zbog Ademija i motivacije igrača da ga isprate pobjedom, ovo danas je očekivan rezultat uz očekivanu igru, trener je, pa...suzdržavao sam se vrijeđanja, ali totalni kreten koji ne vidi da Drmić zadnjih pola sata nemože stajat na nogama, ovaj ga vadi tek u 90oj.

    Smjena, smjena i samo smjena dolazi u obzir, ako nije digao ekipu nakon Osijeka, ako ju nije digao nakon Šibenika i Istre, onda sigurno ni neće, nek mu se isplati ona odšteta i zbogom, više nas košta ovakav amaterizam nego tih 2 milijuna.

    P.S.
    A i vegetacija je krenula, vrijeme je bilo lijepo, niie bilo kiše ni snijega ni vjetra, koja je danas izlika?
  • Droljo
    5.1k
    Kakva 2 mil? Btj!
  • Maki17
    174
    Ako Rukavina, Vrbančić ili bilo koji junior nije bolji od bočkaja onda stvarno. Čačiću odlazi, hvala za naslov prošle godine ali nakon toga ništa dobro nisi napravio
  • Nolifer
    6.7k
    Trener nam se ponaša ko tvrdoglava tetkica u pmsu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.