• Krizy
    35.4k
    Dinamo u 30. kolu gostuje u Velikoj Gorici. Dinamo je drugi s 60 bodova i utakmicom manje, dok je Gorica šesta s 35 bodova.

    Dosad smo s Goricom odigrali 23 utakmice u HNL-u te ostvarili 18 pobjeda uz 4 neriješena ishoda i jedan poraz. Gol razlika je 42-15.
    U gostima smo Goricu pobijedili u osam utakmica, dva puta remizirali i jednom izgubili uz gol razliku 20-9.

    Zadnju utakmicu protiv Lokomotive, Gorica je igrala u sastavu:

    Banić - Munksgaard, Leš, Maloča, Štiglec - Soldo, Pršir - Mitrović, Lazarov, Rukavina - Jurić

    Treba biti oprezan jer je svaka utakmica do kraja sezone jako bitna, a pogotovo jer je Jakirović prvi koji je s Dinamom izgubio od Gorice.
    Isto tako, pobjeda od 4:0 nad Goricom je jedna od boljih utakmica Dinama ove sezone.

    U posljednjih sedam utakmica, odnosno u 2023. i 2024. godini, Dinamo je Goricu dobio u samo tri od sedam međusobnih utakmica.

    Dinamo je u vrlo dobroj formi u domaćim natjecanjima, gdje je posljednji poraz pretrpio na otvaranju polusezone protiv Lokomotive (0:3).
    Nakon toga je Dinamo upisao 12 utakmica bez poraza, uz omjer 10-2-0 i gol-razliku 26-6.

    Zbog akumuliranih kartona utakmicu će propustiti Leš i Majstorović (Gorica).
    Kod Dinama će sljedeće kolo (Varaždin) u slučaju žutog kartona propustiti Perković, Živković, Vidović, Kulenović i Emreli.
    1. Kakav rezultat očekujete? (177 votes)
        Pobjeda Dinama
        98%
        Neriješeno
          1%
        Pobjeda Gorice
          1%
    2. Idete li na utakmicu? (177 votes)
        Da
        52%
        Ne
        48%
    3. Vjerujete li u novi naslov prvaka? (177 votes)
        Da
        98%
        Ne
          2%
  • NitkoBitan
    11.8k
    U gostima smo Goricu pobijedili u osam utakmica, dva puta remizirali i jednom izgubili uz gol razliku 20-9.Krizy

    Ovo zvuci dobro, medutim treba napomenut kako smo posljednju utakmicu tamo dobili 10.9.2022. golom Orsica u sudackoj nadoknadi. Gostovanje prije toga smo takoder dobili 0-1 i to u vrlo bitnoj utakmici pred kraj sezone 22/23 i to golom Ademija pred sam kraj utakmice.

    Gostovanja tamo nisu nimalo laka kaj god govorile neke brojcice i forma Gorice u posljednje vrijeme. I sa reprezentativcima koje smo imali smo se u Gorici uglavnom "svercali". Jos treba napomenut da im je golman tovarcina koja se protiv nas transformira u Neuera i koji ce u subotu vjerojatno igrat svoju utakmicu zivota.

    Sto se tice samog "gostovanja" to treba bit opca mobilizacija. Eto napokon da je Gorica pustila cijelu gostujucu tribinu u prodaju nakon nekoliko godina filozofiranja i pravdanja tak da mozemo iskoristit puni potencijal. Svaka tekma nam je biti ili ne biti...
  • Krizy
    35.4k
    Kao i ovo

    U posljednjih sedam utakmica, odnosno u 2023. i 2024. godini, Dinamo je Goricu dobio u samo tri od sedam međusobnih utakmica.Krizy
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    vrijedi spomenuti i podatak da smo zadnji put pobjedili u Gorici sa dva ili vise gola razlike u sezoni 21/22 na jesen kada je rezultat bio 0:2.
  • Sibirski plavac
    1.2k
    Treba od prve minute ozbiljno pristupiti. Stadion u Gorici je,uz Kranjču, stadion di se vodeća trojka lige ove sezone znala dosta mučiti pa i gubiti bodove. "Zahuktala" Rijeka ih je dobila iz 2 penala i golom iz kornera u 90oj, a u drugoj tekmi 0 2 i to opet sa 2 penala. Da nisu bili suđeni penali tko zna kaj bi bilo. Mi i tovari smo u 90-oj gubili tamo ove sezone. Mislim da će se veliki posao napraviti ako mi zabijemo prvi,ali to smo napravili i zadnji put kad je Aki zabio, a na kraju se desilo kaj se desilo... Svakako vjerujem u 3 boda, ne samo u ovoj tekmi nego u svim tekmama do kraja sezone. Samo nek je pristup pravi i neće nam nitko moći ništa.
  • NKDZ86
    206
    Slabo ljudi dragi, 50 posto ide na tekmu, svi u goricu!
  • recikaj86
    90
    Ja povuko jos jednog frenda u ove kasne sate, nek izgori sve
  • Bosskovitz
    7.3k


    Budimo realni, puno veći postotak od toga sve i da hoće neće moći biti tamo. Na domaćoj tribini više ulaznica nema, a gostujućih 2.000 ćemo svakako rasprodati.
  • Crni86
    1.1k
    Nadam se da protiv gorice krecemo sa dva japanska wing backa posto se Gabriel ozljedio. Ogi lijevo, a Taki desno. I mogao bi Misic malo na klupu, cisto da malo razmisli o nekim svojim zadnjim nastupima, potreban nam je u zadnjem krugu prvenstva na najvisoj mogucoj razini.
  • Sibirski plavac
    1.2k
    Ogi možda i bude startao, ali za Takija čisto sumnjam. Kao veliki Kanekov fan moram reći da je Špika u zadnjih par tekmi pokazao više od Takija i sve osim njegovog imena u prvih 11 u Gorici bi me iznenadilo. Možda i bolje da Taki uđe s klupe. Njegove sjajne igre u Dinamu su počele upravo ulaskom s klupe protiv Lokosa, a sve ostalo nakon toga je povijest :cool:
  • hardek
    1.4k
    Za Istru mi je bilo lakše predvidjet početnih 11 al za ovu utakmicu nemam ideje kako bi Jakir mogao počet. Imam neki filing da se vraćamo na 4-3-3:
    Mauro-KTC-Max-Ristovski-Mišić-Sučić-Baturina-Vidović-Špikić-Petković pa ako ne bude išlo će se prebaciti na 2 napadača.

    Ne kažem da priželjkujem to al po filingu bi rekao da će bit. 2 napadača su nam dala dosta toga, ali treba reći da bi jučer primili puno više golova da Filet nije imao loš dan. Vjerovatno bi ušao u manje prilika da je KTC igrao ali realno izostanak RPG-a je veliki udarac za igru sa 3 odiza jer Ristovski ga ne može zamjenit a nije mi realno da će poslati Ogiwaru u prvoj postavi pa staviti Ristovskog kao desnog stopera.

    Gostovanja u Gorici su nam često bila problematična pa ne očekujem neku all out attack formaciju Jakira na startu. U svakom slučaju dobro je što sada imamo više varijanti pa ni protivnici točno ne znaju na šta se primarno fokusirat što nije bio slučaj do prije mjesec dana.
  • Crni86
    1.1k
    slazem se dobar je spika bio i dobili smo ga napokon. Ali eto nekak bi volio Takija vdijet jer u tih 352 kaj igramo bi napokon imao prostor cijelog svijeta na tom desnom krilu i jos uz to nekog napadaca uvijek u 16 metara. Blizi se uskoro ljeto i trebat ce donijet neke odluke oko njegovog transfera.

    Volio bi vidjet ovaj sastav protiv gorice:
    Neva - max, ktc, perkovic - kaneko/spikic, sucic, bulat , baturina, ogi - petko, kule.
  • Sibirski plavac
    1.2k
    Slažem se. I ja bih volio svim srcem da Taki opet postane standardan u prvih 11 i pruža partije kao prošle jeseni te samim time produži svoje vrijeme u Dinamu. Ne zaboravimo da je sa 5 asistencija i dalje na četvrtom mjestu u toj kategoriji zajedno sa još nekoliko igrača. Za trećim Miočem zaostaje za samo jednu asistenciju, a za drugim Mierezom samo dvije asistencije. Fruk mu je neuhvatljiv, dečko igra bolesno dobru sezonu. S druge strane, Taki s golovima malo šteka, samo 1 u HNL-u, ali zato 2 jako bitna u Europi (Astana u gostima i Betis doma). Ja bih svakako još računao na našeg Samuraja, a i njegovog sunarodnjaka također :cool:
  • Zagi
    4.9k
    Tek kada ga se zalijepi uz aut liniju će Taki pokazati zašto je kupljen.
  • Mr Anderson
    5.3k
    li treba reći da bi jučer primili puno više golova da Filet nije imao loš dan. Vjerovatno bi ušao u manje prilika da je KTC igrao ali realno izostanak RPG-a je veliki udarac za igru sa 3 odizahardek

    Filet je imao puno prilika jer je Max odigrao obrambeno katastrofalnu utakmicu. Ne znam jeli zbog toga što nije imao Thea kraj sebe ili je jednostavno takav dan se potrefio.
  • Orc123
    5k
    Sad krece mrcvarenje Perkovica na l. Beku, jedno godinu dvije cisto da si netko zadovolji fetis na stvaranje l. Bekova iz veznih, stopera i desnih bekova! Valjda da Ljubo ne ode u zaborav. Perkovic moze biti solidan l. Bek bas kao i Ljubo, cak i bolji ali nikad nece ispuniti svoj pun potencijal na beku nego na stoperu, jednostavno napadackimne postoji ili je to u pre maloj mjeri. To je svima jasno ko dan. Koji ce nam Bog za Hnl dva defanzivna beka!? Isto tako ako ihramo 352 i to je Ogi igrao u klubu! Nezz koji kurac je istrpio Hoxhu tolike utakmice, spikica, Sutala, pa i Ristu i Misica kad su bili uzasni a sada Ogiju neda uopce priliku a decko kad je igrao bio je dobar! Zar je on kriv kaj se ozlijedio? Decko nakon Istre samoinicijativno trcao 45min krugove na stadionu. Mlad je, ima odlican centarsut, trkacki je mocan, mora dobiti priliku! To je bas radio Maxu na ljeto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.