• DrawTube
    3.6k
    Carvajal daleko najodvratniji igrač na euru
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ajmo sada Dalicu, alibija i kalkulacija nema.
  • Mr Anderson
    6k
    Nije dobro što je Donnaruma u ovakvoj formi.
  • don
    2.5k
    Donnaruma je isti od uvijek
  • dzg7
    276
    Spanjolci satrali ove vise nego nas a ništa nije ušlo,dok protiv nas sve
    Ako će maknut Broza ,periju i Juru možemo s njima
  • dzis
    626

    Uzeo si mi rijec..ima dobar turnir da
  • Nogo
    1.7k
    Mislim da itekako možemo s Talijanima ali promjene su nužne.
    Broz, Perišić i Juranović moraju krenuti s klupe. Trebamo probati staviti krila koja to jesu, a ne Majera i Kramarića.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Nije dobro što je Donnaruma u ovakvoj formi.Mr Anderson

    Blago nama ako ce nam on bit najveci problem.
  • Brusa
    981
    Da parafraziram Slavka Cvitkovića: bit će to utakmica za prave nogometne sladokurce. S jedne strane impotentni talijani, kojima igra x za prolaz i s druge strane mi , o kojima uopće ne znam što da napišem...
  • Nolifer
    7.1k
    Španjolska nam je pokazala put kako treba igrati protiv Italije..

    U igri Talijana ima pukotina, Španjolci su im radili probleme kroz sredinu i preko boka...

    A kod nas očekujem upravo to, promjena pristupa, kompaktnost, vanjski šutevi i na konju smo... :strong:
  • Paggini
    10.7k
    Španjolska nam je pokazala put kako treba igrati protiv Italije..Nolifer

    Da, treba imati dva krila koja su tamnoputi crni brzanci, koji uz to imaju fantastičan dribling, šut i pregled igre....

    A možda samo da tipa... hmmm ovo će zvučati možda avangardno, ali tipa da stavimo KRILA na poziciju KRILA? Jebao ga Majer i Kramarić na krilu
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Da sam ja netko, iznenadio bih Talijane potpunom promjenom koncepcije naše igre. Okomit nogomet koji je za nas nepoznanica, ali imamo igrače koji to mogu odraditi. Neka Dalić nazove Jakira za par savjeta. Sučić, Pašalić, Baturina su itekako okomiti igrači uz Budimira koji traži dubinu, a i Majera koji je navikao na tranzicijski nogomet Bundeslige. Predlažem sljedeće: Livaković - Sosa, Gvardiol, Šutalo, Stanišić - Kovačić, Pašalić - Baturina, Majer, Sučić - Budimir. Sučić u Salzburgu igra desnu osmicu u formaciji 4-3-1-2, ali s obzirom na njihovu dominaciju, ispada da Sučić igra desno krilo. Pašalić ionako u Atalanti igra osmicu/šesticu u formaciji s 3 stopera tako da mu ova rola ne bi trebala biti problem. Prihvaćam još eventualno Pjacu umjesto Baturine i Kramu umjesto Majera na desetki, ali patila bi kreacija tako da bolje ipak Majer na desetki.
  • Tongo Doumbia
    3k
    U nekim svojim razmišljanjima, pogotovo prije Eura, tvrdio sam da će Dalić rotirati Brunu i Budimira ovisno o potrebi i utakmici.

    To je i napravio, ali po meni potpuno pogrešno. Bruno je morao krenut prvu, zadržavat loptu na leđima, čekat priključivanje. A jučer sam bio uvjeren da bi Budimir zabio barem jednu od onih Petkovih pokušaja glavom. Kažem, možda to zvuči nerealno.

    No, generalan je problem što oba donesu puno više ulaskom s klupe.

    Protiv Italije bi ih zbio u njihovih 16, stavio pod pritisak, nabacivao i bombardirao sa svih strana (Sosa i Stanišić) i kao takav nam je Budimir jako koristan.

    Nadam se da nam lijevo krilo bude Pjaca/Ivanušec, ali se istinski bojim kombinacije Krama - Mario Pašalić, što nam opet neće donijeti potrebnu živost, nego dapače.

    Što se tiče lijevog beka, ako bude forsirao Perišića kojem je i kesa trenutno prebrza, ne miriše mi na dobro.

    Sučić bi trebao biti ispred Modrića i Kovačića, fali nam okomitosti a i šuta van 16, kojeg "mali" može ponudit.

    Dalić mora dobro razmisliti, ali pobjedom nam se otvara sjajna prilika dalje (vrlo vjerojatno Švicarska u Berlinu).

    Ajmo!
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Mislim da svi olako izbacujete Modrića iz sastava. Kakav god on bio, neće ga se samo tako maknuti, a pogotovo ne u ovakvoj utakmici. Nadalje, nepošteno bi bilo izaći s "klincima" i od njih očekivati rušenje Italije.

    Smatram kako je micanje Perišića, Brozovića i Juranovića dovoljno kao i ubacivanje barem jednog pravog krila.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ne treba micat Modrica. On ima iskustva velikih utakmica i odlicno igra kad je i momcad dobra, rastrcana i nabrijana. Problem je taj sto ga Dalic drzi svih 90 minuta umjesto da ga izvadi u 60/70toj.

    Tko gleda Real zna da Modric igra bolje kad igra od pocetka utakmice nego kad ga se ubaci pred kraj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.