• Droljo
    6.5k
    Korner nismo izborili a vi se neke statistike hvatate ovod :worry:
  • don
    2.6k
    zato smo izborili 4 skoro 100% šanse, Italija za sad ni jednu opasnost za gol, a ne nešto više.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Ne treba nas ovo previše dić u oblake

    Španjolci imaju Rodrija i Pedrija u sredini za kontrolu igre, igra se bolestan kontrapressing, odlično širenje igre…

    Imat ćemo mi svoje probleme protiv ove Italije da se nametnemo i da stvorimo situacije za naša krila
  • Krizy
    38.6k
    Samo pokazatelj da se može igrati s njima. Ako Dalić odluči izostaviti Brozovića, Juranovića i prestane izmišljati pozicije.

    Španjolskoj smo napravili dosta ozbiljnih šansi, a Italija nije na njihovoj razini.

    Postoji neka nada ajde :grin:
  • Nino Bule
    12.1k
    Sta odlucuje o drugom mjestu u slucaju istog broja bodova, međusobni ogled ili gol razlika ?
  • don
    2.6k
    Ajdeeeeeee

    Sta odlucuje o drugom mjestu u slucaju istog broja bodova, međusobni ogled ili gol razlika ?Nino Bule

    međusobni ogled
  • Tom Hanks
    2.8k
    Kako loš autogol,nema dobrih naravno ali ovo je baš kriminal
  • Praskaton
    2k
    Bez obzira kako zavrsila ova utakmica vec na pocetku prvenstva u razgovoru sa svojim društvom rekao sam da sam prilično uvjeren da cemo dobit talijane.

    U ovoj situaciji kojoj jesmo jos sam vise uvjeren da ih gazimo u ponedjeljak
  • Krizy
    38.6k
    Kako ovdje nije 5:0 nije moguće objasniti.
  • Infinity
    15.5k
    Razbijaju ih. Mi ako ovakvu Italiju ne mozemo dobiti onda bolje i ne igrati dalje.
  • Mr Anderson
    6k
    Mi ne možemo Italiju stisnuti ko Španjolci, nemojte biti naivni.
  • Krizy
    38.6k
    Najdominantnija utakmica jedne momčadi na prvenstvu.
    Usporedivo jedino Njemačka Škotska, ali tu je očekivano velika razlika + domaćini.

    Mi ne možemo Italiju stisnuti ko Španjolci, nemojte biti naivni.Mr Anderson

    Jasno. No mislim da možemo dovoljno za pobjedu.

    Sjećam se kad je prekinuta utakmica Italija Hrvatska u Italiji. U 2. poluvremenu smo imali 82% posjeda lopte u 70. minuti ili tako nešto i onda oni debili prekinu utakmicu.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Gvardiol i Stanisic na bekove. Naprosto se mora iskoristit njihov potencijal.

    Brozovic na klupu, Sucic unutra i nek Modric bude "banka" koja drzi loptu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.