• Time
    600

    Sto komentiras onda ista ako si ravnodusan...da igra prvih 11 hajduka u prvih 11 repke necu biti ravnodusan a kamoli kad igraju "starci"
  • NitkoBitan
    13.5k
    U slučaju čudesnog prolaska grupe u KO fazi svakako očekujem starački dom i puževe na terenu tako da će opet biti razvaljotka.MarK

    Gledao emisiju na poluvremenu utakmice Srbije i Slovenije i bio isjecak Daliceve izjave u kojem je rekao nesto tipa da ce igrat igraci bez obzira na prosle zasluge, valjda prvenstveno aludirajuci na Brozovica.

    Bilo bi "epski" da nas mladi igraci poguraju pobjedi protiv Italije pa onda u eliminacijskoj fazi opet lagano veterani zbog iskustva.
  • MarK
    324
    komentiram i kad je dobro i kad je loše. Burekom počešljani stručnjak mi je uništio raspoloženje i bit ću opet sretan kad odstupi. Do tada samo pesimizam
  • rioda
    3.5k
    Uvijek biram prolaz, taman da je i na kurvinski način. Za godinu dvije će se rijetki sjetiti kako smo prošli, a rezultat ostaje zauvijek
  • MarK
    324

    "Bilo bi "epski" da nas ponladeni igraci poguraju pobjedi protiv Italije pa onda u eliminacijskoj fazi opet lagano veternai zbog iskustva."

    Točno to očekujem od gospodina. Bravo
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Najbolji primjer je Portugal 2016. u Francuskoj. Nikoga danas u Portugalu nije briga što u skupini sa "velesilama" Austrijom, Islandom i Mađarskom nisu nikog pobjedili i što su jedinu dobru tekmu na euru odigrali u polufinalu s Walesom, sve ostalo je bilo mučenje( produžeci s nama u tekmi gdje bih rekao da smo bili bolji, lutrija penala s Poljskom u četvrtfinalu i na kraju finale u kojem je Francuska bila bolja, ali se od nikud ukazao Eder kojem je taj gol bio i ostao jedini pamtljivi trenutak u karijeri (doslovce od tada do danas nigdje nisam vidio da ga itko u nogometnom svijetu spominje). Bitan je trofej koji će zauvijek ostati zapisan u njihovim vitrinama, a za igru koga briga.
  • Brusa
    981
    Jel možemo kako s jednim bodom dalje kao treći? :sweat:
  • serbus
    3.8k
    Inače ajde da je jedan Brekalo ipak završio na EP slovenski je ipak znao odabrati klub. :lol:
  • Marley
    1.1k
    Ali kako mi je ultra seljacki ovo hukanje na tudje himne :roll:
  • dZg1986
    409
    Na ovom europskom samo golčine
  • austrijanac
    3k
    Saka kao crni Kaneko.
    Cima na lijevu pa se zaleti na desnu van terena.
  • DrawTube
    3.5k
    Ja se ne sjećam trenera Dinama koji bi od igrača napravio takav pire krumpir kao Southgate od Engleza
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Rekao sam da englezi nece tek tako dobit dance . Danas nista , i protiv slovenaca nije nista sigurno
  • NitkoBitan
    13.5k
    Danski nogomet je odlican, dosta trkacki nastrojen bez prtljanja po lopti.

    Gledao sam onih par utakmica danske lige kad je Dinamo ovisio o njihovom rasporedu na tablici, to su sve dobre ekipe vecinski sastavljene od domacih igraca.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    jesu englezici i dalje medju favoritima i je li se jos uvijek vraca kuci? :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.