• rioda
    4.7k
    Kakvo je vaše mišljenje o neigranju utakmice za treće mjesto?
  • Juznjak
    3.8k

    Francuzi su ionako igrali predosadan nogomet, a mogu mislit što bi to bilo još da moraju igrat još jednu utakmicu i to onu koja im ne donosi naslov. Previše je umišljenih zvijezda koje se ponašaju kao da im je ispod časti igrat utakmicu za treće mjesto. Utakmice za treće mjesto su dobre kad u njima nastupaju reprezentacije koje nisu otišle na prvenstvo s razmišljanjem da je sve osim osvajanja neuspjeh. Problem je što se rijetko dogodi da takve ekipe dođu do polufinala pa onda ni nemam nikakav problem s tim da nema utakmice za treće mjesto na natjecanjima koja UEFA organizira.
  • Slavonski Plavi
    40
    Predviđanja?Eduardo

    Španjolci dobijaju u regularnom dijelu a Kolumbija Argentina mislim da bi Kolumbijci tu mogli dobiti na penale. Zanimljiv je podatak da Argentina nije pobijedila Kolumbiju od 2007. na Copa Americi u regularnom dijelu a kad nadodamo da je ovo finale i da Kolumbija igra prvo finale poslije 23 godine, dajem malu prednost Kolumbiji ali ne mislim da će ih Kolumbijci nadigrat.
  • don
    5.5k
    zašto su na tribinama englezi ovoliko brojčano nadmoćni nad španjolcima? Ili mi se vizualno čini samo
  • Tongo Doumbia
    3.9k
    Evo jedno realno i hladno razmišljanje.

    Komentar nije za one koji će se držati unaprijed kreiranih narativa o ovakvim i onakvim Englezima, kao i španjolskoj katoličkoj braći i Olmu. Ovo je čisto nogometno gledanje.

    Dakle, apsolutni favorit je Španjolska. To je sasvim jasno i ljudi su najviše pokazali na ovom turniru.

    Ali se s druge strane često poteže pitanje Engleske, Southgatea i sreće. Nećemo se lagati, imali su slaba izdanja ovaj turnir.

    No, itekako se zanemaruje podatak da pod njim, od četiri velika natjecanja, imaju polufinale, dva finala i četvrtfinale. Što god tko mislio, to je ozbiljna konstanta.

    Da su imali top ekipu, jesu. Da su mogli odigrati koju bolju partiju, jesu i to. Ali je sreća u nogometu jako relativan pojam i ona se lako nivelira. Negdje će ti oduzeti, negdje vratiti. Činjenica je da u ekipi imaju puno mrtvog kapitala i da ne bi čudilo da i ovo finale, unatoč španjolskoj dominaciji, okrenu na svoju stranu.

    Nadam se da će bit zanimljivo, pa ko koga.
  • mlinchica
    1.8k
    Ja nisam pretjerani ljubitelj ni jednih drugih, odnosno jednako ih ne volim, izuzev naravno Olma ali on je Hrvat.

    Cijeli ovaj put eng mi izgleda da su napokon zreli za osvojit, u tam nekoj 120. min.
  • Boycie
    1.1k
    Motivi navijanja za ŠPA su humanitarnog karaktera, da Olmo bude MVP, napravi transfer, Bara uzme pinku i pogura malo Belinhovu obitelj.
  • San Lorenzo
    15.3k
    Kakvo je vaše mišljenje o neigranju utakmice za treće mjesto?rioda

    Kakva je kvaliteta nogometa, ne bih imao ništa protiv ni da se ova za 1. mjesto neigra.
  • Majki2111
    3.1k
    Da sam trener Španjolske probao bih 4-2-4, izvadio Rodrija jer i ovak i onako igraju flaster na njemu. Niš koristinod njega na terenu u napadu. Olma van i izbjegavat međuliniju. Nema tu kruha. 1-0 za engleze ako nepromjeni De La fuente ništa.
  • Jurki
    11.6k
    istina.. tekma je tolko interesantna kaj mi je zanimljivije citati prepiranja na temi transfera.
    Cijeli Euro zesce smece od nogometa.. kuzim ulog i sve.. ali ak je ovo najbolje kaj Europa ima.. bome za zapitati se kam nogomet ide..
  • emilperska
    5.3k
    Španjolska je najciganskija sportska nacija na svijetu..
    Lamonica 2005 (nikad viđena krađa kao sto su nas na tom Eurobasketu)
    Wolfgang Stark 2012 (faul Corluka/Rakitic)
    Rukomet par krađa itd..

    Dosta svojih uspjeha su sagradili na krađi nas u vise sportova. Drag mi je Olmo. Ali u sportskom smislu im zelim sve najgore danas..
  • San Lorenzo
    15.3k
    Yamal danas izgleda kao da je pukao pod pritiskom usporedbi sa Durdovom.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Da sam trener Španjolske probao bih 4-2-4, izvadio Rodrija jer i ovak i onako igraju flaster na njemu. Niš koristinod njega na terenu u napadu. Olma van i izbjegavat međuliniju. Nema tu kruha. 1-0 za engleze ako nepromjeni De La fuente ništa.Majki2111

    Tolko smo popularni da De la Fuente piše na poluvremenu na zoni sta će napraviti. Respect
  • deda
    32.5k
    Tooooooooooooooooo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.