• Mihaljević
    8.7k
    Jakirović je bivši.
  • Nolifer
    7.1k
    Pitanje dal bi novi trener imao slobodne ruke za transfere i kesu ili bi mu zmija bila za vratom....
  • NitkoBitan
    13.6k
    Jakirović je bivši.PlavaSlavonija86d

    Neces valjda bacit ovu tvrdnju bez ikakve potvrde i ostavit nas u snu sa sto upitnika iznad glave.
  • Mihaljević
    8.7k
    Ma to je moga pretpostavka samo hahaha , sorry što sam vas napalio hahaha, trebao sam drugačije sročit rečenicu. @NitkoBitan @Orc123 :heart:
  • Jurki
    9.7k

    Bolje da si napisal da je riknul Mirko tokom seksa sa Vlatkicom.. a da je nju muz strelil z puske kad ih je zatekel u klincu.
  • Mihaljević
    8.7k
    Ma nije mi do zajebancije, al' čisto sumnjam da Mirkec nije opalio Vlatku , da ga jebeš barem mu je jednom dala :rofl:
  • Ivdzo11
    3.5k
    to joj je jedini i posao izgleda...
  • Ali
    2k

    Prije svega svi oni ili 90% njih je vec bilo u dinamu kada je bjelica stigao.
    Livi je bio u repki, KTC je stugao kao prekaljeni francuski igrac (rennes, cardif, saint-etienne) itd... no što želiš reći da svi ovi nabrojani nebi bili uspješni igrači da nisu upoznali Nenu ?

    A sad i drugi dio di kažeš da ovi poslije nisu etablirali niti jednog igrača. Pa ajmo redom nisu dobivali kinute ili su na kapaljku dobilavi Majer i Gvardiol , treba li govoriti da ova dva su etablirani igrači.
    Zatim Baturina (sjeti se pod Čačićem kako je razmotirao hajduk više puta) i tek će postati igrač za veliku europsku scenu.
    A možda je i do materijala. Pa mi nismo doveli bilo u
    juniore bilo u seniore već godina kvalitetnog igrača.

    Na kraju se Jakir gadno zajebao jer ga je ponjela ljubav prema Dinamu. Da je ostao u Rijeci sa ekipom koju je praktički bez novca posložio po svojim preferencijama bio bi prvak sa Rijekom i to drugi put u povijesti kluba i mogao bi ici van traziti posao sa referencsma da je zri srzone zs redom osvojio titulu prvsks 2x zrinjs i rijeka...

    Edit: i da Jakir je etablirao Jankovića od otpisanog igrača do mozda najboljeg mladog igeaca bh lige i do trenutno ulazi u top tri strijelca hnl lige a igra veznjaka ....
  • Orc123
    6.1k

    I taj Jankovic da dođw sad u Dinamo ne bi imao sta raditi ni blizu prvih 11! To je realnost....kako to ne mozete shvatiti!? Bulatu i Spiki su trebale 3 godine! Gavra nikad nije bio standardan. Drmic razvaljivao u Rijeci ovdje nema mjesta realno za njega, Nevistic, Itd itd! Nije isto kad si u Dinamu! Cinjenice govore u prilog tome!
  • Ali
    2k

    Ja sam se samo referirao na upit da je Bjelica stvorio sam svojim znanjem veliku generaciju i da bi bez njega taj isti Olmo & co bili kurac i da nakon njega niti jedan od sest trenera nine izbacio niti jednog igraca.
    Da samo Gvardiola koji vrijedi danas 100milj je dosta...

    Znam kaj veliš, nije iszo u Dinamu, većinom ove koje spominješ su pokazivali svoj max u kontraškim igrama koje.preferiraju obično manji klubovi. Janković nije taj kontraš, naprotiv igrač posjeda , to je bila i ekipa Zrinjskog...

    To da su u upravi odlučili se za Marina koji nije briljirao ni u Sibeniku ni u Rijeci a prekrizili Jankovica koji je imao pehar bh lige u dzpeu i ne u nekoj sporednoj ulozi... to je kriminal na kvadrat.
  • Ali
    2k
    Nije tema ali, uz nekog trenera stranca slijedeće sezone bi mogli igrati lijep nogomet i opet po starom biti na ugodnih plus 20 od hajduka i rijeke...

    Labrović ili možda Grbić na golu,
    Zadnja linija: Perković, Perić, Benković, Šutalo, Rile,
    Vezni:
    Stojkovic, Kacavenda, Baturina, Jankovic, Vrbančić, ofenzivni Ljubičić i Ademi i Mišić def.
    Napad:
    Petko, Orša i nekog kao što je bio Beli kao rezerva
  • Patak
    2.6k
    "Trener stranac", što je to neko mitsko biće bez imena i prezimena. Znači, prolazi bilo tko, reference nisu bitne, samo je bitno da je stranac. Pa evo i Jakirović je stranac. I Petev je bio.
  • NitkoBitan
    13.6k
    uz nekog trenera stranca slijedeće sezone bi mogli igrati lijep nogomet i opet po starom biti na ugodnih plus 20 od hajduka i rijeke...Ali

    Petko, OršaAli

    Petkovicu je zahtjev za potpis ugovora bila smijesna klauzula po kojoj moze otic iz Dinama, dakle ima zelju otic ali je to pristao ostat jos ovu sezonu.

    Orsic nakon teske ozljede sigurno nece bit igrac kao prije, a i sumnjam da ce se odrec finog ugovora u Turskoj. Ademi slican slucaj kao Orsic, svi smo ga htjeli i sada kifla, razocarani jer nemre pruzit partije kao prije.
    Trebamo se ozbiljno okrenuti buducnosti i prestati traziti alibi rjesenja.
  • Ali
    2k

    Ok , ali sedam je iz u21... tak da razumijem kaj pises za Orsu Ademia ali mora biti netko tko moze pomoći kad dodju teski momenti utakmice.
    Ademi je danas kifla jer nema kvalitete oko sebe i nema bekova i krila koji mogu u punom trku ubaciti kvalitenu loptu u 16m ...
    idealni vezni red sljedece sezone
    Ljubicic zadnji vezni i ispred baturina i jankovic i na stranama kacavenda i stpjkovic uz Petka kao matinelu to bi mogao biti ozbiljni vezni red.

    Petko bude ostao ako vidi jasnu viziju i da se ulaze u kvalitetu. Ak bude atmosfera kao ovo ljeto , bjeste svi na prve ponude onda ide i on...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.