• Maksim Maksimirski
    4.8k
    a prije njega je bio trener koji se ispricava igracima jer je njegova krivica bila sto im je oduzeo igranje u ligi prvaka ..
    prerano smo se rijesili Bišćana.
    jedan u nizu

    LOL Bišćan je bio još okrutniji prema igračima. On je javno na pressicama govorio kako nema nitko da mu uđe sa klupe pa je radije igrao svih 90 minuta sa istim igračima nego da išta mijenja. Za njega su rezerve bile ''nitko'', prazna klupa, nepostojeći ljudi.

    Nemojte sada od Bišćana praviti trenerskog maga samo zato jer je i Jakiru krenulo loše. Ako misli netko da je obrana Bišćana ujedno i obrana nekih dinamovih ideala onda je to druga priča u koju ne bih ulazio. Takvima bi Bišćan bio trenerski bog i da završi sedmi sa Dinamom. Ovdje raspravljamo čisto o trenerskim kvalitetama a tu je Bišćan pokazao da nije taj.
  • Dudu9
    602
    I ja sam za Bjelicu, ali nikako da bude i SD, jer je to usrao u Osijeku i Turskoj navodno ima rikverce kod transfera
  • thomas22
    258
    A koji to trener ili sd nema rikverce od igrača?
  • San Lorenzo
    12.8k
    Nekad se stvarno osjeti da je energija loša i da je doaegnuta točka nakon koje nema povratka, Čač nakon Šibenika, Bišćan nakon aeka i Jakirović danas...btw. vjerujem da danas najviše guštaju Miško i riječani.
  • SAS1987
    14k
    vjerujem da danas najviše guštaju Miško i riječani.San Lorenzo

    Mozda im uzmemo i Sopića :lol:
  • Mihaljević
    8.7k
    Nek gu(š)taju do prvog mjeseca kad im maznemo Labrovića i Pašalića.
  • emilperska
    4.4k
    Btw navodno je zaiskrilo izmedu Petka i Jakira. Nisam htio paniku sirit, info sam dobio prije tekme.. Ako je i ovo gore istina, Jakir je gotov. Tko ce ga od igraca vadit u cetvrtak?
    Ademija mu nema, ove "manje" igrace vrijeda svako malo, Bruno je ljut, tzv. "Upravi" nije jasno zasto je Rukavina skartiran itd..
    Moguce ja da doceka Plzen, ali to je sad koprcanje koje nemre dugo trajat..
  • Jaro
    6.2k
    Biscan je za "profu" Pep-Mourinho-Klopp odjednom...
  • Ivdzo11
    3.5k
    ja msm da se puno gluposti sada pise, svatko naklapa bzvz
  • jedan u nizu
    6.8k

    ma dobro vise sam mislio na to da je imao svlacionicu iza sebe i respekt igraca. u krizi rezultata se nisu okretali protiv trenera kao sad protiv Jakira.
    Jedno je reci da nemas dubinu i da ti trebaju pojacanja. Tko zna, mozda je to motiviralo neke igrace, mozda je neke demotiviralo pa se nisu ni trudili. I nakon toga imas potporu svlacionice.
    A drugo je nakon jos gorih rezultata kriviti igrace, ne priznati svoje greske. Izvaditi igrace koji nisu ni krivi ni duzni, a realno bili jedni od boljih na terenu i onda govoriti protiv njihovog zalaganja. I na odredenim igracima pokazivati nekakvu nadmoc, a neke niti izvaditi iz igre iako igraju lose mjesec dana.
  • Zagreb1992
    1.5k
    Sad odjednom svi puni izvora bliskim klubu...a kad se dobivalo onda je sve čist ok bilo hahha
  • Dudu9
    602
    Ako cemo realno pa igraci i jesu najveći krivci, pa u 6 mjeseci ispada da cemo 4 trenera imati, sta su svi nesposobni a uprava i ovakvi igraci su super samo nemaju dobrog trenera
  • Maksim Maksimirski
    4.8k
    Što je najžalosnije ja uopće nisam dobio dojam da oni bojkotiraju trenera nego da su jednostavno nekvalitetni.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Jadna li nam (nama navijacima) majka ako odnos igraca i trenera nije dobar prije vrlo bitne utakmice sa Viktorijom. Jbg, tribine ce trebat jace pogurat...

    I meni su ova 3 poraza alarm za uzbunu ali ako vec sad nije dobio pedalu nek to ne bude zbog eventualnog poraza na Maksimiru od Viktorije. Svi skupa stisnut zube i tjt.
  • Ali
    2k
    Ljudi ja nemogu shvatiti da dinamov navijač ima tako kratko pamćenje i da je jedina referenca za nekog je ta da je kontra nekog drugog.
    Tu se danas priziva Bjelica na više mjesta.

    Njegovu trenersku veličinu sa slabijim kadrom smo vidjeli i u Osijeku i u Trabzonu. U cijeloj karijeri je osvojio nešto samo sa Dinamom.
    U ekipi su bili Livi, KTC, Dilaver, Stojke, Moro, Orša, Petko, Olmo, Gavro, Ivanušec i Majer.
    Ljudi ja da sjednem na klupu sa ovom ekipom protiv Bjelice sa ovih 18 danas iz zapisnika dobio bih ga sa pet razlike a daleko sam od trenera.

    Da ne spominjem "korporaciju", ili sto ti treba neno...
    Od mene on ima
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.