• BBBaranja
    2.1k
    Ja bi volio vidjeti Dambrauskasa na klupi,od nasih trenera ne vidim nikoga ko bi nam mogao donijeti neki pomak..
  • Georg Koch
    4k
    Jasno je svima da se Jakiru blizi kraj. Ali realno gledajuci na ove konjeve u upravi i na trziste, koga to mi mozemo dovesti?
    - Da ce doci iskusni stranac, sa nekim imenom i iskustvom nece, jer se to treba platiti, a nase mazge nece platiti.
    - Bjelica je slobodan, ok, ali:
    1) zar nije on srao po klubu poslje odlaska, korporacije i sl.
    Je, i zar bi i zbog toga bio dobar izbor?
    2) zar nije i on u epizodi u turskoj ispao los?
    - Nadam se da im trener juniora nije opcija, jer to nije nikakav upgrade.
    - Nasa imena od prije koja su stalno "oko kluba" tipa cacic, jurcic, krznar i slicni nadam se da nisu opcije takodjer.
    I dodjemo do zakljucka da ako treba jakir ici, jedino racionalno rjesenje je dobar stranac. Ako zelimo neki pomak, a valjda zelimo.
  • Orc123
    6.1k
    Meni su i Garsija, Vaha, Kek i Dambarauskas zanimljivi....iako ima puno odlicnih stranih slobodnih trenera....
  • Mali dioničar
    15.1k
    Nadam se da im trener juniora nije opcija, jer to nije nikakav upgrade.Georg Koch

    Nemoguće, nema potrebnu licencu.
  • austrijanac
    3k
    Izbor je nikakav, a to je posljedica (ne)rada zadnjih 20 godina HNS, klubova i njihovih odluka.
    Davale se licence i prilike svakome tko je ikad malo zaigrano neki ozbiljniji nogomet te nismo izbacili 5 profiliranih trenera s vecim taktickim znanjem.
  • sport
    2.5k
    Da bi se ocijenio rad nekog trenera potrebno je doslovno biti prisutan na svim treninzima,sastancima pred utakmice,analizama poslije utakmica itd. jer sve ostalo je samo percepcija koju o nekom treneru plasiraju mediji.Dinamo je u problemu zbog krize rukovođenja klubom jer onaj koji je o svemu odlučivao je otišao a ovi koji su ostali o tome poslu nemaju pojma ili se ne snalaze u tim vodama.
  • San Lorenzo
    12.8k
    Treba nam sd, treba raskinuti ugovore sa 9-10 igrača...Nevistić, Bernauer, Sosa, Mihajličenko, Perić, Šutalo, Halilović, Menalo, Marin, Drmić...ovi tipovi nemaju što tražiti u klubu, Nevistić je ok golman koji zaslužuje negdje braniti, to 'negdje' jednostavno nije u Dinamu, Bermauer lijepo barata s loptom u nogama, ali dečko je stoper koji ima fizikalije 17godišnjaka, teretanu vidi valjda samo na slikama i tu stopersku rolu može igrati samo protiv ekipa koje nas ne napadaju.
  • blue heart 72
    1.5k
    Ako Union Berlin izgubi iduće kolo, Urs Fischer je najvjerojatnije bivši. Već je sam nagovijestio tu tu mogućnost
  • Tongo Doumbia
    3k
    ja sam mislio da samo ja imam takve luđačke snove, al sam stvarno prije dvije sezone analizirao tu mogućnost, baš kao i ti.
  • Captain America
    15.3k
    Pitanje je jel itko u upravi zna engleski za odradit pregovore s takvim trenerom. Još veće pitanje je jesu li čuli za Union Berlin. Članovi uprave mi djeluju kao osobe koje su u osnovnoj školi proveli 10, a u srednjoj 6 godina tako da u slučaju otkaza očekujem ili Bjelkana ili Banovića.
  • Droljo
    6.5k
    Ispada da je bjelica u biti ipak dobar dok ima svoj stožer uz sebe. Poms i ekipa. Od kad su se razišli nikako ga nejde...
  • Dudu9
    602
    Samo Bjelica ne radi ispod 1mil eura, u Turskoj je radio za 1.6mil tako da ako uzimamo njega ide ugovor na 2 godine ukupno 3mil će dinamo morat isplatiti ako ne bude dobar
  • Orc123
    6.1k
    a Kulenovicu dati novi ugovor?
  • Dinaminjo
    619
    Bjelica bez stozera nije trener visokog kalibra..

    On je motivator, nema sptrpljenja za finese
  • emilperska
    4.4k


    Zato ja velim da je Bjelica najbolje sta nam se moze desit. Jakir je gotov, tko to ne zna je lud. Nijedan trener nije prezivio palac dolje kapetana i veceg dijela svlacionice.
    Ako Nenad nakon cetvrtka odjebe ove (ne bi me cudilo), jadna nam majka. Tomic, Krznar, Garcia, Toplak..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.