• NORTE
    9.9k
    puno je veca razlika između Aeka i BalkanijaOrc123
    Ispadanje od Aeka je unazadilo klub i momčad maksimalno.
    Financijski i igrački.
    Još gore je što je došlo na onakav način.

    Poraz od Ballkanija je u tom pogledu manje bitan, puno gori i teži je ovaj poraz u Velikoj Gorici.
  • IstokKa96
    615
    Zbilja nisam sklon podcjenjivanju ljudi na bilo kojoj razini, posebno ne na intelektualnoj, ali mislim da trenutna uprava jednostavno nema kapaciteta dovesti neko jako strano trenersko, a bome ni u perspektivi 'skorasnjeg' prijelaznog roka igracko ime.
    Jakir do ovog cetvrtka sigurno, a nakon toga jedino Bjelica.
  • Fanboy
    2.4k
    Bjelica je jedini trener Dinama koji otkaz nije dobio radi loših rezultata i to itekako dobar period. Čovjek je pričam sad napamet statistiku od 60ak utakmica u HNL-u imao preko 50-ak pobjeda. Možemo mi pričati da je imao Olma, Petka, Oršića, KTC-a itd. Međutim sjetite se da je došao na kraju sezonu gdje je godinu prije Rijeka bila prvak, a kada je preuzeo Rijeka je zaostajala samo 3 boda i bilo je na knap. Kadar ne baš potentan u tom trenutku prema igri...

    Samo par mjeseci kasnije smo bili prvi u skupini EL, par mjeseci nakon toga pobjedili Benficu i mogli smo u četvrtfinale EL....HNL smo dominirali da je Rijeka kao drugoplasirana bila -25 bodova.

    Jasno, ovaj kadar ima limite i mislim da je Jakir ok trener, no došao je u lošem trenutku sa rosterom i još nije taj kalibar da se snađe u ovakvim rošadama te odnosima u upravi. Bjelica je dosta toga prošao, bio u Dinamu i ipak neke stvari razumije i ima više iskustva.
  • sanjinlego
    2.5k
    Igračima se ne dopada odnos Jakirovića prema svlačionici, i to su mu potpuno otvoreno rekli večeras poslije utakmice.

    Iskreno, mislim da mu je Viktoria finale finala.
  • Armagedon13
    958
    Ako je to istina on je bivši
  • agramZ
    2.3k
    bio i ostao seljacina, kao svaki glavin covjek.
  • Dudu9
    602

    Po tome su ga namjerno bušili
  • Ivdzo11
    3.5k
    Iz neke dinamove grupe iako mislim da je supljak da svatko prica sta mu paše

    • Nažalost, gotovo je! Igrači okrenuli leđa Jakiru, evo izvor iz svlačionice .. bilo je svega! Smeta jer Jakirović poslije svake utakmice igrače optužuje (ime i prezime), i nikada nije njegova krivica ..
    • ISTJERAO SOSU I BOGDANA, a i Bernauera danas!
    • Kažu igrači da se ovo u Dinamu nikada nije događalo, i da mu to neće dozvoliti ..
  • Filip 91
    581
    Nenade, vrijeme je.
  • jedan u nizu
    6.8k

    odakle izvori za ovo?
  • Nino Bule
    12.2k
    Samo i iskljucivo vaha
  • Ivdzo11
    3.5k
    grupa na fb " DINAMO NAJVEĆI HRVATSKI KLUB".... 38 tisuca clanova
  • Maksim Maksimirski
    4.8k
    Vjerojatno su senatori u dosluhu sa Nenadom. On je slobodan a odjednom i igrači idu kontra Jakira iako su mu prije 10 dana svi dali glasnu podršku. Možda sam u krivu ali samo navodim slijed događanja.
  • jedan u nizu
    6.8k
    Smeta jer Jakirović poslije svake utakmice igrače optužuje (ime i prezime), i nikada nije njegova krivica ..Ivdzo11

    a prije njega je bio trener koji se ispricava igracima jer je njegova krivica bila sto im je oduzeo igranje u ligi prvaka ..
    prerano smo se rijesili Bišćana.
    Sada nema drugog rijesenja nego Bjelica, sve ostalo su lose opcije
  • emilperska
    4.4k
    Jedino s Bjelicom mozemo bit prvaci s ovim kadrom i odnosima. Jakir je losa kombinacija Krune Jurcica i samog Bjelice..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.