• Teofil Kateran
    1.4k
    Činjenica je da je problem puno dublje od trenera, ali unatoč tome mišljenja sam kako su i Bišćan i Jakir napravili jako puno grešaka te tako samo još više naglasili sve probleme u kadru.
  • i more je plavo
    1.1k
    Zar ljudi i dalje misle da je u treneru problem?Captain America

    Pa sad vec mislim da ima i u njemu krivice.

    Ako znas kakav kadar imas, igraj drugacije.

    Pa kog bi ti iz Gorice dovel u Dinamo, ali oni su znali kaj hoce, cvrsto, tvrdo pa ubodi iz kontre ak bu sansa.......i docekali dvije.

    Pa ak ne vidi da iz tog jalovog posjeda nemremo zabiti, pa daj onda nesto promjeni.

    Leko je gural svoju ideju igre i gubil, onda se prilagodil onome sto ima i pocel ne primat golove.....a samim tim i ne gubiti.

    Ovak smo do zime na -7 ali 73% posjeda na svakoj tekmi.
    Ali ne dobiva se bod za dojam nadmoci, nego zabij pa makar guzicom.
  • Common Sense
    809
    Jakirović je tu najmanje kriv. Preuzeo je užasno selektiranu momčad prepunu poluigrača par dana prije kraja prijelaznog roka. Ova sezona je izgubljena, trrba napravit istu stvar što su Mišković i Jakirović napravili prošle zime u Rijeci, potjerat pola igrača, investirati u mlade gladne igrače i učiniti doselekciju i zdrave temelje za iduću sezonu.
  • Orc123
    8.2k
    Da je trener poslozio logicki momcad onda bi mogli pricati da nema njegove odgovornosti! Ovo lutanje sa sastavom je cista odgovornost trenera! Da nemamo plan ABC je cista odgovornost trenera! Da nema igre opet je custa odgovornost trenera!
  • bongo
    842
    Nažalost, promjena trenera neće promijeniti aktualni kadar i kvalitetu istog, ali ne shvaćam da ne možemo naći trenera koji će se barem držati pozicija igrača…sve neke kemije i pametovanja
  • San Lorenzo
    16k
    8.4k
    Zar ljudi i dalje misle da je u treneru problem
    Captain America

    Najmanji problem je trener, ali je i dalje problem...ovo je već četvrti poraz u kojem mi izgledamo jadno i jalovo, igrači ispremješani po terenu, Drmić mora glumiti Petkovića, Vidović svaki put prvi na redu za izmjenu...Ljubičića beka je stari Čač izmislio u nuždi, jadno je da ga oba mlada novovalna lava kopiraju jer nemaju vlastitih ideja, a očito ni muda.
  • Orc123
    8.2k
    Zar stvarno netko misli da s aktualnim kadrom ne mozemo pobjediti Goricu pa da trener nije odgovoran? Ili Balkani? Ili ne popusiti prednost od 3:1 protiv Sparte!?
    Biscan je bio odgovoran ali ovaj je sada odgovoran na ²!
  • Mihaljević
    10k
    Nenad je mudonja.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    bjelica je slobodan...ne vidim drugo rješenje, ako je dovoljno lud da dođe u ovaj raspašoj....
    pitanje je koliko to ima smisla...ne znam, ne mogu biti pametan...

    jbt život, nije ni 11.mjesec, a mi tražimo trećeg trenera ove sezone :monkey:
  • jedan u nizu
    8.5k


    Tako je. puno igraca je igralo puno bolje pod drugim trenerima, pokjazali su da su avion za ovaj hnl.
    Nevistic treba samopouzdanje i jos prilike.
    Ljubicic je na beku imao bolje dane, ali moze odigrati solidno ako je ostatak obrane na razini. Peric, Rile i Moha su bili avion i mogu odigrati super.
    Ademi je najbolje dane odigrao na defanzivnom veznom u vrijeme Bjelice, a i nakon njega. Baturina je top 30 mladih igraca u svijetu pobogu, Vidovic ce to biti u buducnosti. Petkovic je daleko najbolji igrac lige, Misic je najbolji veznjak lige.

    Zar starno mislite da sa tih 9 igraca i 2 ili tri panja ne mozemo ovaj hnl pregaziti ko plitak potok?

    Dajte me naj ......
    Najveci, ali daleko najveci krivac za ovakve igre je trener. Sa gore 9 navedenih igraca dinamo ovo prvestvo mora osvojiti sa 10-15 bodova prednosti
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Ili Nenad ili ostavit Jakira do kraja. To bi trebale biti jedine dvije opcije.
  • Mihaljević
    10k
    Kruno Jurčić se iskazao u podcast inkubatoru , mislim da je on najbolja opcija za jak i europski Dinamo.
  • Patak
    2.9k
    Najbolje da mijenjamo trenere svaka dva tjedna, dok ekipa u Upravi sjedi 20 godina tamo. To će sigurno donijeti rezultate
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.