• Fanboy
    2.6k


    Vahu su otkantali pred 3 SP-a koja je izborio, najmanji problem mu je odlazak 3 igrača. Prošao je on i gore..
    Problem je što se kod nas ne zna tko pije, a tko plaća. Uprava koja sve blokira, a zna prodati i ne želi preuzeti odgovornost. Znači mogu pare, ali ne pojačanja i odgovornost za neuspjeh. E to tako ne ide...

    Druga stvar, za mlade talentirane igrače se mora pronaći formula razvoja. Do Ivanušeca smo "živili" od igrača koji su prošli još školovanje po HNL-u u drugim klubovima, Šutalo je isto imao takav razvoj, Majer itd.
    Mi danas uzimamo igrače po stranim nedokazanim ligama i klubovima, a naši mladi stagniraju jer se ne razvijaju. Najveća pojačanja su bila naša domaća iz akademije ili domaći povratnici.
    Na jednog kvalitetnog stranca je išlo 5 do 6 domaćih.

    Zato mi ne ide u glavu ne davanje prilike Perkoviću koji je top talent na stoperskoj poziciji, a svi se sjećajte da je Šutalo dobio priliku samo zato jer su se svi ostali stoperi tada povrijedili, pa je silom prilika startao i ubrzo postao najbolji stoper kluba.

    Nema vizije, sve se radi zbrda zdola..
  • Neki tip
    21.3k
    Stranac.. i da nije s Balkana.. po mogucnosti da ima Španjolsku ili Njemacku putovnicu.Jurki

    Ma bitno da je vizija tu. Ili španjolska ili njoj srodna njemačka škola nogometa, koja već prilika bude prva.

    Ja imam i konkretno ime, ali držat ću ga u tajnosti još neko vrijeme.

    Španjolac je, ali radio je posvuda po Europi, a sada je u Belgiji. Jest da je u Europskoj komisiji, ali gle, putovnicu ima, poznaje jezike, znat će s Bernauerom i Kanekom, malo fizički baca na Istrinog Garciju.

    Za početak, đavlu malo.
  • strumfich
    225
    Ajmo da cujem, koga zelimo sada?Blue Austrian

    Dambrauskas
  • Orc123
    8.1k
    Mislim da nam smjena trenera trenutno nece nista donjeti jer nije da cemo dovesti neko provjereno ime...inace ne znam zasto se i prije Jakira i Biscana izignorirao Garsija jer je to odlican mladi trener i sa realno limitiranom momcadi Istre igrao jako lijep i svrsishodan nogomet.
  • M94
    1.2k
    Jurcic je sazrio...
  • Droljo
    8.2k
    Neće dugo proć, a novi trener će postat Ivica BanovićRizvo

    Jel moguće da si prije dva mjeseca to napisao...
  • markoli
    1.7k
    Neće nama nikakav novi trener pomoći s ovakvim kadrom i poluigračima koje smo dovodili (uz iznimku Vidovića i ozljeđenih Lokosa). Jakir nije prošao ni pripreme, niti je mogao slagati momčad po svojim preferencijama.
  • Patak
    2.9k
    Sad za ozbiljno, Jakirović treba ostati jer nema tog trenera koji bi sad brzo nešto s tom ekipom mogao napraviti. Budimo ozbiljni, bolje je promijeniti struku koja je odradila prijelazni rok.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Jurčić.
  • masacusec
    3.6k
    Kaj je žalosno, trenutno ne znam za neku adekvatnu zamjenu za ovoga, a da je realna.
  • bongo
    842
    Mislim da se većina nas slaže kako nova promjena trenera nema nekog smisla niti bi proizvela bilo kakav veći efekt.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Sn prenose kako je glavni kandidat za odlazak Simic (cista glasina i nista vise)
  • Mali Zeus
    13.2k
    Standardno Olivarijevo kenjanje.
  • doktorbob
    16
    Protiv sam dolaska novog trenera jer jekirevic nije kriv za kadar kojeg mu je namjestila uprava. Da se mene pita, prvu bi iz kluba protjerao vlatku peras. Sjecam se kako je govorila da onaj faye kojeg je simic htio dovesti nije igrac za dinamo jer ne mkze biti pojacanje za eurooske utakmice, a jucer je u prvih 11 bio kulenovic:starstruck:. Dajem ruku u vatru da je faye za dvije klase bolji od kuleta.
  • Laugreano
    2.5k
    Dajte molim vas, kakav novi trener. Jakir je tu najmanje kriv. Konfuzija oko stanja u dinamu, Odlasci kljucnih igrača, ne dovodjenje zamjena, par ozljeda, i imas to sto imas. Jakir ima moju podrsku, i treba ga pustit da si odradi prijelazni rok. Trenutno nam ne moze ni Klopp pomoci.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.