• Zagreb1992
    1.7k
    S obzirom da su objavili odmah znači da su već imali u planu maknuti Igora prije
  • Vrdjuka
    64
    Ocajno rijesenje, kako su bezidejni u upravi
  • miro
    4.4k
    Oprosti, ali kako ti to znaš? Samo osjećaj ili nešto konkretno?
  • Doktor Kunić
    3.5k
    Ja mislim da naginje malo tamo.. Ali odličan izbor!
  • Olmic
    3.7k
    prijatelji igrali pod njegovim vodstvom
  • scooniepenn
    3.3k
    Jakirević je u ovom trenutku by far najbolje rješenje nakon Vahe. Gdje god je bio imao je rezultate i više od toga, stvorio praktički prvoligašku Goricu koja je pod njim igrala odličan nogomet prilagođen tipu igrača koje je imao. Od Zrinjskog je bez nekih zvijezda stvorio stroj za BiH pojmove i momčad koja je od kante za napucavanje skoro ušla u skupine, ispavši ako se ne varam na penale u play offu Konferencijske lige. I naposljetku, od Rijeke u zoni ispadanja stvorio je ekipu s glavom i repom, a da se pritom nije žalio na prodaju Frigana i Ampema sad u ljeto, šutio je i radio.
  • Bruh
    956
    Makar sam sumnjao da će prihvatit drago mi je da je Jakir došao
  • Bosskovitz
    12k
    Da li je ovo povratak Glave u klub direktno?emilperska

    Ne, radi se o treneru. Ako smo nesto naucili, to je da su oni potrošna roba i na dnu maksimirskog hranidbenog lanca.
  • Blue Austrian
    337
    Ajmo da cujem, koga zelimo sada?
  • Jurki
    11.8k
    Stranac.. i da nije s Balkana.. po mogucnosti da ima Španjolsku ili Njemacku putovnicu.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Stranac od 2 milijuna eura. Nema druge jer ovim našim zvjezdicama mislim da treba mađioničar.

    Ali zadovoljio bi se i s trenerom koji nije klaun.
  • Dino
    2.7k
    Neko kvalitetno ime od 5-6 milijuna eura, sve ispod je za kurac
  • dZg1986
    520
    Slažem se s prethodnim komentarima, jedino stranac ovdje može pomoći
  • BornaPŽ1986
    1k
    Posudjujemo igrace na 400 tisuca eura, radimo posudbe s ogranicenom minutazom ali treba nam trener od par milijuna eura da vodi ovu ekipu. Sigurno da.
  • SAS1987
    14.7k
    Stranac.. i da nije s Balkana.. po mogucnosti da ima Španjolsku ili Njemacku putovnicu.Jurki

    Albert Riera :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.