• Dragon1Warrior123
    2.9k
    4 minute.. :rofl: da su tovari bilo bi 10Efes Pilsen

    Gle Slaven nema reputaciju ko Hajduk. Neće im dat produžetke dok ne daju gol...
  • thadd
    108
    Ti baš želiš da izgubimo i ovaj bod?
  • Fanboy
    2.2k
    Nisu igrači krivi, čitava momčad igra jako loše...
  • Nolifer
    6.7k
    Nadam se da je brko bivši
  • miro
    3.2k
    Sljedeći vikend ćemo vidjet di smo
  • Nolifer
    6.7k


    Iduća dva tjedna su ključna
  • Captain America
    13.9k
    Ćelavi tumor jedva dočeko svirat kraj iako se nije igralo prvu minutu uopće.

    Od 9 planiranih bodova, uzeli smo 5.

    9-D466131-3130-48-B6-9-C18-64-E9-DADC7995.jpg
  • Olmic
    2.7k
    Moze u nepopularno ako treba ali zao mi je sta ademi nije otisao… nema ga naprijed nema ga iza , nema ga nigdje. Zivi na staroj slavi…
  • KVG1967
    20
    Jebem majku u pičku svima koji uništavaju ovaj klub, jebem majku u pičku tetkicama koji su se smrzli a primaju po milion eura, jebem majku u pičku brkatom seronji.
  • Mlađi referent
    10.6k


    Napadaš Ademija već 2 mjeseca, ni blizu najgori nije, danas jedan od boljih
  • Krizy
    36.2k
    Nema nikoga nigdje, možda je do trenera jer je pod Kopićem i Krznarom već viđen isti pristup :zip:
  • LovroZG
    1.3k
    Nismo uopće bili u stanju pritisnut na kraju kak spada...

    Drago mi je vidit da nisam jedini kojem Moha opasno ide na kurac. Drag mi je on jer se uvijek trudi, al stalno izvodi neke neshvatljive pizdarije po HNL-u.
  • striko
    1.2k
    Dinamo definitivno treba igrati ponedjeljkom. Previse su mi vikenda usrali. Sad ce HNK euforija opet na scenu
  • xyz
    840
    A što su igrači krivi... Pa pola ekipe ne igra na svojim prirodnim pozicijama, ne postoji nikakav plan igre, ništa. Do sada smo imali Oršića koji je znao ovakve utakmice riješiti, a sada više nema tko. Nažalost, ovo je tek početna faza pada.
  • Ali
    1.9k
    Najvise mi na k... ide pristup pomocnog trenera, i opcenito trenera, izjava na poluvremenu. Kad kaze zabili smo rani gol, ali onda neznam zasto nismo nastavili sa igrom...
    Pa nisi Ti sinko ja da gledam i komentiram utakmicu pa postavljam pitanja. Ti si taj kome treba postavljat putanja zasto tako lose stojimo na terenu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.