• Gelipter
    3.4k
    ima Emreli vica i osjećaj za igru. I dalje mislim da je dosad dobio premalo prave prilike i da zato nije pokazao kaj može ili ne može.
    Kaj se Petka jučer tiče, vidlo se da je totalno izvan ritma budući da ipak nije 3 mjeseca igrao u HNL-u, a i svi znamo da je specifičan igrač. Ipak, Emreli i Petko mislim da bi se mogli dobro nadopunjavati.
    Šplkić vrlo loš, s previše grešaka. Moram priznat i da mi je po mentalitetu iritantan.
    Ademi znamo da već neko vrijeme nije onaj stari, ali, kao što sam već napisao, jučer se ne može reći da se nije trudio i mislim da je bio jedan od manje loših.
    Menalo potkapacitiran, Bočkaj ne donosi nikakvu prevagu, predvidljiv do bola. Drmić napokon zabio pa ajde.
    Obranu ne treba previše komentirati. Perić simpa lik, ali jednostavno nije razina Dinama. Rile nije bio na razini, iako on uvijek donosi određenu dozu energije, ali jednostavno ne znam kaj se dobilo uvođenjem Iranca koji ne može ni ispratiti igru i držati poziciju. Naravno tu su i njegove nerezonske lopte koje idu protivniku u noge za kontre.
    Šutalo isto ne znam zakaj je morao onak brzo dobiti treći žuti koji ga diskvalificira za sljedeću utakmicu.
    Vidi se da na igračima ulogu igra to kaj se u klubu događa plus uvjeti su bili koma, ali ne pristajem na tu priču da nam je kao jačoj momčadi teže puno bilo igrati jučer. Jednostavno su često inteligentnije djelovali igrači Slavena i bolje se adaptirali na uvjete kaj mislim da je i do Brkatog odnosno Zekića.
    Sad slijedi neugodna Istra, za koju ipak mislim da neće biti opasna kao što je na Drosini. Vjerojatno ćemo se opet moći vaditi na uvjete ako krene krivo. U svakom slučaju, podrška sjevera će biti jako bitna u petak.
    Isprike na dugom postu, jednostavno sam to morao izbaciti iz sebe.
  • Nino Bule
    10.7k
    Ponavljam se stoti put ali da je bockaj startao na beku a ljubo u vezi i emreli na krilu to je druga utakmica, u emreu i ljubi dobijes vise pritiska i trke, mozda i rjesimo utakmicu prvo poluvrijeme jer slaven nije mogao napucat loptu zbog vjetra, a s bockajem na boku dobijes rjesenje kad ti fali kreativnosti, samo napunis 16 i lupas bombe koje je tesko ocistit pa iz druge lopte uvijek nastane frka, ovako s ljubinim sporim centarsutom to golman samo pokupi svaki put.
  • SAS1987
    13k
    Prvo poluvrijeme je Dinamo igrao uz vjetar koji je uz loš teren svaku loptu u protivnički šesnaesterac pretvorio u lutajući metak i paniku za domaću obranu. A mi umjesto da šutiramo i centriramo iz svih mogućih kuteva čekamo na kraj tekme.
  • Bosna86
    11.1k
    Navijanje onih koji nisu ultrasi obicno opadne zbog zastava jer se vise fokusiraju na to kako izbjec zastave da vide teren. Na manjim utakmicama to nije problem, ali kad je sjever dobro popunjen se osjeti.Efes Pilsen

    I zato se zastave ne dižu na velikim utakmicama ili se dignu skroz kratko u drugom poluvremenu
  • deda
    26.3k
    Zekić car, nigdo mene nebu pobedill šesput za redom
  • Olmic
    2.6k
    Lijepo rekao canceloti korak blize naslovu
  • Carrasco
    3.9k
    Vizionar, a ne neznalica :lol:
  • Nino Bule
    10.7k
    Taj covjek je rođen pod najsretnijom zvijezdom
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.