• reziser
    6.2k
    gledam snimke navijača, i ježim se.... dečki, svaka čast! :heart:
  • deda
    27.6k
    Dlake, dlačice su falile. Ne možemo biti nezadovoljni,dapače, ali moj prigovor će zauvijek ostati treneru na nedostatku reakcija i hrabrosti prije svega na utakmicama protiv Salzburga.
  • jp23
    2.2k


    Jednostavno imam potrebu odgovoriti na ovo.

    Manchester City koji netom prije osvoji ligu sa 98 bodova dok je Liverpool bio na 97 i taj City je mljeo sve protivnike i tada, možda ne jednako kao sada, ali za ove pojmove i više nego dobro. Tadašnja ekipa im je vrijedila svega milijardu eura, ništa posebno.
    Atalanta koja završila sa 69 bodova u talijanskoj ligi ispred Intera i ispred Milana.
    Shakhtar koji je tada bio daleko jači nego sada i nakon toga dogurao do POLUFINALA Europa Lige.

    Da, puno "slabija" skupina nego sada. Ono što ti jedino točno u čitavoj priči je da je tada Bjelica imao klasu u Olmu koju sada nemamo.
    Tada su Atalanta i City igrali četvrtfinale LP, gdje je City tragikomično ispao od Lyona, a Atalantu je prošao kasniji finalist PSG.

    Zanima me dokle će Salzburg dogurati u EL, hoće li isto bit u polufinalu kao tad Shakhtar, ili će ispast puno ranije.

    Edit: i prije nego krene sjajna floskula kako ne igraju vreće novca na terenu već igrači, prije te floskule se isto tako molim da suzdržavate od usporedbe cijena igrača Dinama i igrača drugih ekipa u našoj skupini, kako bi pokazali da je 4 boda uspjeh našeg trenutnog stručnog stožera.
  • Eduardo
    17.3k
    r13z496jkf3y3ydg.jpg
    Reveal
    bc77zoa0cz3jy37d.jpg
    gdby1346tmr8fvle.jpg
    9icis2f3nsusjhg9.jpg
    h4vqdp09v8zznmqz.jpg
  • Ali
    1.9k
    Znam da je nebitno sada ista spominjati, ali ostavit cu cisto da se vidi koliko Strahonja kvazi strucnjak ima ujednaceno misljene kada je NKDZ u pitanju:

    "Evo što kaže sudački ekspert Hrvatske televizije Marijo Strahonja.

    – Tehnički gledano po svim kriterijima to je kazneni udarac. Ako pažljivo pogledate Theophile je otvorio ruku dalje od tijela, ona zaustavlja let lopte, preuzeo je rizik pozicioniranja ruke i proširio obujam i po tim kriterija to je apsolutno kazneni udarac. Ono što treba naglasiti da blizina ovdje nije ključan i eliminirajući faktor. Zašto? Zato što je ta lopta bila očekivana. Theophile je cijelo vrijeme kontrolirao loptu pogledom i mogao je očekivati centaršut igrača Villarreala."

    Dakle kad je protiv nas sve je cisto, a sinoc kad je za nas :
    Kaze da je sve dobro odsudio i da je ruka bila uz tijelo.

    54u91rp2oh8fxr5o.jpg

    Ja nebih to svirao kao penal, ali nemoj jednom ovak drugi put onak...
    A situacija copy/paste villareal...
  • miro
    3.1k
    Evo da citiram Vicu u onom dijelu koji smatram suštinom i gdje je Bjelica 3 klase iznad Čačića

    "Ono što se ne može tolerirati Čačiću, kao ni onima koji ga slijepo slijede u izgovorima, jest da se baš ništa ne može napraviti. Da se nikako ne može skautirati protivnika, da se utakmica ne može pripremiti i da se ne može ništa osim zažmiriti i moliti za čudo. Šupljinu te priče prokazao je tip koji ima momčad od milijardu eura, a svakog Dinamovog igrača je analizirao do zadnjeg detalja."
  • Mlađi referent
    10.4k
    Vice je kralj i većinom gađa u sridu, ali to nosi i probleme jer ne piše kaj bi ekipa htjela čitati
  • marcio amoroso
    32k
    Nijedna osoba na svijetu ne zaslužuje drvlje i kamenje po sebi kada gubi od boljeg od sebe. Posebno kada gubi knap i ne sramoti se.
  • marcio amoroso
    32k
    Vice je kralj i većinom gađa u sriduMlađi referent

    Je, posebno kada izmišlja sudačke greške u Dinamovu korist.
  • Mlađi referent
    10.4k


    Wow, stvarno je gad i loš novinar ako se to usudio napisati!

    A sad, koji tekst i kaj je točno rekao da mu je to kompromitiralo cijelo njegovo znanje i ljubav prema Dinamu?
  • marcio amoroso
    32k

    Nitko nije rekao da je gad, ne izmišljaj!!
    Tekst o utakmici protiv Varaždina, bilo je nedavno pa se jako lako sjetiti toga.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Ne kuzim, sta to nije bilo skautirano? Pobjedis Chelsea, izgubis od RBSa ekstremno glupim penalom, mrtvacem i ponistenim golom, odigras remi s RBSom gdje otvoris dobro i odbijena lopta ode njima u mrtvaca, zabijes 2 gola i imas precku u zadnjoj minuti. Milan nas je otresai i ne znam kakav bi nam tocno skauting pomogao protiv motiviranog prvaka Italije kojem gori pod nogama. Nije se smio dogodit raspad na Maksimiru, ali u konacnici ne mijenja puno. I imas taj Chelsea u Londonu gdje si vrhunski otvorio protiv prve postave Chelsea, napravio sve isto kao u ZG, ali nije bilo srece, znanja i koncentracije da se vodstvo ili bar remi odrzi dulje vrijeme.
    I ono ekstra jebeno bitno, Dinamo je odigrao 10 jebenih utakmica vise od Chelsea.. Tko misli da bi neki skauting to promijenio je na lijepim drogama.. Ili sto bi decki rekli - Kol'ko smrcemoooo..
  • Mlađi referent
    10.4k


    To s gadom je malo umjetničke slobode. :smile:

    Aha, misliš na onaj drugi žuti za Herreru. Složio sam se tu s Vicom, jako mi je teško uvjerit se da ono jest drugi žuti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.