• marcio amoroso
    32k
    Složio sam se s tu s Vicom, jako mi je teško uvjerit se da ono jest drugi žuti.Mlađi referent

    Onda nažalost ne poznaješ pravila, a ne poznaje ih ni on, a trebao bi ih poznavati jer je ipak novinar.
  • reziser
    6.2k
    Onda nažalost ne poznaješ pravila, a ne poznaje ih ni on, a trebao bi ih poznavati jer je ipak novinar.marcio amoroso

    pravila zna iskreno, jako malo ljudi, čak ni treneri ni igrači ih ne znaju....
    a još jedna bitna stvar je...kako se tumače pravila, to je najveći problem.....
  • Mlađi referent
    10.4k


    Poznajem pravila svakako, start je bio na loptu i u nastavku je koliko se sjećam onak zakačio Rileta. Ako i jest faul, žuti huh huh
  • Mlađi referent
    10.4k
    kako se tumače pravila, to je najveći problem.....reziser

    Upravo
  • deda
    27.6k
    Marcio je u pravu, taj žuti nije bio zbog faula već zbog opasne igre.
  • reziser
    6.2k
    mislim da smo na krivoj temi

    :nerd:
  • marcio amoroso
    32k
    Poznajem pravila svakako, start je bio na loptu i u nastavku je koliko se sjećam onak zakačio Rileta. Ako i jest faul, žuti huh huhMlađi referent

    Gle, faul za žuti je faul za žuti, ako poznaješ pravila znaš jako dobro da nigdje nema razlike između toga jel prvi ili drugi žuti karton.
  • Mlađi referent
    10.4k


    Pa ja stojim pri tome da ono nije za žuti, nebitno prvi ili drugi
  • Mr Anderson
    5.3k

    Znači da ne znaš pravilo o opasnoj igri.
  • marcio amoroso
    32k

    Imaš ti pravo stajati pri čemu hoćeš. Radi se o tome da je žuti pravilno dosuđen. Mi tu čak možemo i trkeljati, složili se ili ne složili je apsolutno nebitno.

    Jedan novinar bi ipak trebao provjeriti svoje tvrdnje prije nego ih pusti u eter. To je moje mišljenje. Ja protiv Vice nemam apsolutno ništa, čak sam ga upoznao i djeluje mi apsolutno simpa, ali posao novinara također podliježe kritici i Vice nije sveta krava da je izuzet od kritike jer navija za Dinamo. Siguran sam da je svjestan toga i da se ne duri na svaku kritiku. Vrijeđanje Vice je nešto sasvim drugo i to ću ja prvi spriječiti ukoliko dođe do toga.
  • Mlađi referent
    10.4k
    Radi se o tome da je žuti pravilno dosuđen.marcio amoroso

    Ne slažem se

    Ja protiv Vice nemam apsolutno ništa, čak sam ga upoznao i djeluje mi apsolutno simpa, ali posao novinara također podliježe kritici i Vice nije sveta krava da je izuzet od kritike jer navija za Dinamo. Siguran sam da je svjestan toga i da se ne duri na svaku kritiku. Vrijeđanje Vice je nešto sasvim drugo i to ću ja prvi spriječiti ukoliko dođe do toga.marcio amoroso

    Nepotrebno si otišao u širinu fakat
  • Captain America
    13.3k
    Samo da se dotaknem pripreme utakmice Čačkea. Imate intervju sa Strinićem od prije mjesec i sitno u kojem priča da ljudi nisu svjesni kakve pripreme odrađuje Čačić prije svake utakmice.

    Ima nešto i u kvaliteti igrača. Nama jučer na desnom beku igra lik nedostojan konferencijske lige, a ne Lige prvaka. Pokoji dobar centaršut i "veliko srce" ne može zamaskirat sve gluposti koje napravi na obrambenoj strani terena. Rile igra stopera jer su Bogoljub i Ras očito u totalnoj banani. Perić je prespor i nekoordiniran za ovu razinu nogometa. Lijevog beka krpa uz Mišića najbolji vezni igrač.

    Čačić ima putra na glavi, al ova histerija dežurnih piskarala graniči s psihozom. Nisu mogli srat par mjeseci pa ajmo iskoristit priliku jer se ispalo iz Lige prvaka. Zašto nitko od dežurnih seratora ne povuče pitanje slaganja kadra i odgovornih za to nakon što je Čačić 9.7. krenuo s krpanjem lijevog beka s Ljubičićem i stalnim zazivanjem pojačanja?
  • Mr Anderson
    5.3k
    Što se tiče teksta u Indexu meni se čini dosta površan, temeljem na nekom njegovom osobnom dojmu. Osim ako nema insajdera u stožeru koji mu je rekao da oni ne skautiraju protivnika.
    Skautiraju se svi međusobno i na kraju opet presudi kvaliteta. Jedino što je možda Čačić mogao je da napravi nešto neočekivano s postavom i sustavom pa tako zbuni Harry Pottera nakratko, ali bi time možda još zbunio i naše igrače.
  • Mlađi referent
    10.4k


    Je, vidilo se vrhunsko skautiranje pa smo eto igrom slučaja forsirali iste stvari protiv potpuno različitih protivnika
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.