• NitkoBitan
    12.3k
    Jao jao da imamo stadion natkriveni stadion pa da se i ostale tribine prikljuce navijanju...
  • Krizy
    36.4k
    Ma općenito za sezonu govorim, iako mi je jako drag.
    To sam vruće glave napisao nakon jedne predaje lopte, za danas mu nemam šta zamjeriti ali mora on puno bolje. Mislim da je čak bolje utakmice pružao na desnom krilu.
  • Ali
    1.9k
    Koliko znate ljudi od 70g da su u stanju stajati dva sata i koncentrirano misliti. A mi ocekujemo da donosi kljucne poteze. Nemoguce. Nije los trener, ali vrijeme je za mirovinu prije deset godina. Nije covjek kriv nego ovi sto su ga postavili. Priroda cini svoje kongitivne sposobnosti u tim godinama jednostavno nemogu drzati duzi period koncentraciju.

    Prica o skolovanju i zalogu za buducnost su teski shit. Koga skolujemo, Emreli i Moharamia ? Pa ljudi kad im istekne ugovorna obaveza nece znati drzavu na karti pokazati.

    Najbolje mu je Rile rekao sto misli o njegovim potezima , inace je Rile bio medju tri nasa najbolja danas
  • Majki2111
    2.6k
    Ne znam ja. Nisam trener pa ne znam kaj drugačije rade u kampu u odnosu na nas... Kaj je uopće Majer rekao?
  • Captain America
    14k
    Kaj je uopće Majer rekao?Majki2111

    Osto je u šoku kad je vidio kakve uvjete za trening imaju novi suigrači i nije mogo vjerovat koja je to razlika u odnosu na nas. Govorio je i Zekić također u više navrata kakve uvjete Šerif ima.

    Za prvu ruku bi se moglo aktivirat Zagrebello ako repka neće.
  • Majki2111
    2.6k
    Da. Moguće. Uglavnom, zanimljiva godina ispred Dinama. Mislim da će se velike promjene dohoditi i da za godinu dana ćemo biti skroz drugačija ekipa. Hvala Bogu kaj ekipa u klubu ide u smjeru da se napravi klubom konkurentnim u LP i da se ne zadovoljava ovime. Rade avoj posao. Treba vremena.
  • Zagi
    5.1k
    Za prvu ruku bi se moglo aktivirat Zagrebello ako repka nećeCaptain America

    Hoće repka ali su neki problemi. Papiri, Medić tko će ga znat.
    Al da bi to trebalo pokupiti ako se može, definitivno.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Evo s tekme, nisam ove sezone zadovoljan samo potonucem u drugom dijelu protiv Milana. U svim ostalim smo imali sansu, bili kompetitivni, igrali nogomet. Steta, samo to. Svaka cast igracima poslije tekme, vecina je u gacama ostala :clap:
  • Str1nger Bell
    701
    Po meni dečke uopce netreba krivit, od Emrelija do Ivanuseca. Jedino koga treba krivit je uprava koja je jedini krivac sto Dinamo nece cekati zdrijeb LP/EL.

    Od odabira trenera, do katastrofalne politike transfera di das 2,5milijuna za beka kojeg na kraju nemas, kupis igraca da ti odmori Ademija, njega prebacis na beka i onda slusamo kak Ademi nemre 17 utakmicu zaredom trcat. A ko bi to mogao?
    Imamo Drmica na klupi koji sigurno ima finu placu, a nemamo desno krilo. Ivanušec se muči iz utakmice u utakmicu, ritam je sve teži i teži i ti ocekujes da ce se on magično oporavit.

    Šteta za ovu sezonu, vjerujem da je Dinamo potrosio 4,5 milijuna za 2,3 pozicije danas bi nas spominjali uz Club Brugge. I na kraju krajeva to bi otplatili i Europskom ligom.
  • Jura
    210
    Alibi trener, uzeli 3 boda protiv Chelsea na startu i to nismo naplatili. Bez imalo rizika protiv Salzburga i danas bar od 70 minute da smo bar pokušali preokrenuti pa makar primili još 2 komada. Kada počnu priče o proračunu klubova kao da smo se vratlli 5 godina unatrag, luzerski mentalitet. Imamo iskusnu ekipu koja već 4 godine igra i pobjeđuje u Europi a trener nam spominje kako se dečki školuju. Žalosno da tako odlični igrači imaju prosječnog alibi trenera. Boysi nadglasali London . Traženje odgode protiv Splita ( trećeligaš ) je pljuvanje po igračima koji nisu u prvom planu i to će ga koštati posla. Izgubio je svlačionicu a to znači otkaz.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.