• KlasicZg
    515
    Do 70te minute 0-0 i onda ulazi Pero umjesto Mohe i zabija za pobjedu
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    Kad vidim komentare vezane za Theophila na facebooku dodje mi slabo. Reklo bi se da je on jedini koji je ikad gresku napravio i kostao nas svakog prolaska/ispadanja ikad.
  • Nino Bule
    11.3k
    Meni nije jasno zasto cacic nakon drvljenja kako nece izmisljat postave i da ce igrat ono sto najvise pase igracima (bilo koja varijanta s 4 iza) sad sve 3 utakmice lp igra s 3 iza. Protiv chelsija razumijem i podrzavam, to su takve utakmice di igras bunker i stoper vise ti puno znaci, ali protiv rbs-a pa i milana se moze nadigravat, jedna bologna je izgledala vrhunski protiv njih i znala ih drzat po 10-15 min u pritisku di nisu mogli preci centar.
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    Mozda zato sto nije isto igrati s njima u ligi gdje ti jedna utakmica ne znaci puno, dok u LP je svaka bitna i gledas iz nje izvuci maksimum odnosno braniti se koliko mozes i cekati kontre jer je to za klub kao Dinamo trenutno realnost.
  • Stjepan
    479
    Budemo li gubili kojim slučajem Čačke stavlja Perića u napad i okrećemo rezultat kao Cico kad je gurnuo Schifu u napad već isprobani recept hehe
  • Nolifer
    6.5k
    Zato sam i u predictoru napisao Perić. Imam feeling da bu ga zabil danas, ali ne mislim da ćemo gubiti
  • reziser
    6.2k
    koja grmljavina naših :strong:
  • Captain America
    13.3k
    Jel tekma u Salzburgu ili Zagrebu? :cool:
  • Keyser Soze
    8k
    Opet Teo zakuho
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ovog sam se bojo, ne zato što je Theo kikser već zato što nije igro koliko već ozbiljnu utakmicu...
  • jp23
    2.2k
    Cijela obrana nam ima greške. A šteta šta je ovo Ivanušec po podu pucao
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Kaže Glavan Roko Sučić, jel onda Luka Šimić ili? :nerd:
  • Beowulf112
    301
    Teo vjerojarno igra jer je brzi od Rasa..ali je vec 2-3 puta pogrijesio..treba ga vadit
  • jp23
    2.2k
    Teo je imao 1 grešku, ispravio ju Moharrami, Šutalo je imao 1 grešku, spasio ju Livaković, Moharrami je imao 1 grešku, ispravio Teo.

    Perić isto tako zajebo offside zamku ranije, Ivanušec krivo dodao, Ademi izgubio loptu na 20 metara od našeg gola.

    Oćemo ih sve onda vadit van? Ajde molim vas malo realnosti
  • Logistika
    1.1k
    Ljubicic mi ovako za sad zapao za oko,jos ce se isprofilirati fino kao bek,bas je dečko dobar i zahvalan igrač,radilica,koncentriran,sve nedostatke koncentracijom i zalaganjem nadoknaduje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.