Petkovicu zuti odmah da ne moze ici jace u duel a onom njihovom nista iako ga je opomenuo nakon drugog prekrsaja :chin:
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Prenervozno u obrani.
    Sudac ima čudan kriterij... Zašto nama uvijek u austriji pošalju nekakve tutleke. Zadnji put u beču onu tragikomičnu žensku, sad ovog padobranca iz latvije koji fura nekakvo domaćinsko suđenje gdje gosti ne smiju, a domaći smiju udarati bez kartona... Mislim, koji k? Latvija i nogomet, krava i balet...
  • Eduardo
    17.6k
    U globalu dobro poluvrijeme. Kad dođemo gore relativno smo opasni dok s druge strane u obrani donosimo neke teško shvatljivo i glupe odluke zbog kojih samo pukom srećom niskmo kažnjeni.

Zadnja linija predvođena KTCom, Livijem, pa čak i Šutalom odiše nesigurnošću. Nadam se da ćemo to korigirati na poluvremenu i idemo s optimizmom u drugi dio
  • dzg717
    947
    Treba nam Špikić i igrat sa dva stopera i da raširimo tu desnu stranu malo više ovo je preusko prema naprijed, a Špika trkom može puno toga i u obrani
  • Krizy
    36.4k
    Čačke pokaži muda i uvedi Baturinu umjesto Theophilea, koji nije dugo igrao, što se vidi (inače ga branim ali nema minutažu dugo pa).
    Ne treba čekati da primimo gol pa onda nešto naprijed, ajmo po potez s mudima.
  • Praskaton
    1.8k
    Svi bi mi htjeli da se malo otvorimo i da ne stojimo ovako plitko al realno koliko bi sredina s misicem i ademijem izdrzala takav tempo protiv ovako poletne i brze momcadi.
    Sreca nisu iskoristili nase greske u obrani.Moramo hrabrije drugo poluvrijeme al od srljanja naprijed nema nista.Strpljivo dok god imamo aktivan rezultat
  • Logistika
    1.1k
    Ajde spram nekih obrana barem nisu primili gola :)
    ovo kurci su bili opasni jer su dobili teren...Viki kad Sucic primi loptu izmasturbira prije nego ovaj nešto napravi...
    Ma ocekujem 3 boda jbt,mi smo bolja ekipa IGRAJ !
  • Logistika
    1.1k
    Koliko ekipa vizualno izgleda lošije...ne mislim sad BBB nego svaka,kad imaju te ograde medu redovima,MOLIM TE BOŽE JEDNOG DANA NEKA PAMETNA GLAVA SAMO DA NAM TO NE INSTALIRA NA STADION !
    ajde Dinamo!!!!!
  • Mrvica
    3.3k
    Svaka čast Boysima, dominacija i u Salzburgu :strong:
    Ajmo ovo drugo poluvrijeme stabilizacija i nadam se 3 boda, nije Salzburg svemirski brod za nas
  • Ali
    1.9k
    Viki je iritantantan poput onog sa srpske arene kaj je prenosio hrv-dan.
    Cilj je ovdje uzeti bod i na taj nac ocuvati bodovnu prednost pred red bullom. I za sada smo to i ostvarili. Korak po korak. Cemu srljati. Trenutno smo ispred njih na tablici a to je bio prvi cilj ove jeseni.
    Danas 0:0, i onda ce oni za tjedan dana morati jurnuti u napad, a tu na maksimiru ih iz brzih polukontri kaznimo i cekamo rasplet zadnja dva kola za raspodjelu prva tri mjesta u grupi.
  • Logistika
    1.1k
    ma tako i moramo razmisljati pa makar izgubili,nije ovo vise onaj Dinamo,kako god završilo,ali ovaj kadar je zrel za uzeti 3 boda u ovakvim tekmama