• Majki2111
    2.6k
    Pogledo Salzburg LASK. Ofanzivna su ekipa. Igraju u rombu. Imali su neforsiranih grešaka u otvaranju igre. Ostavlaju puno prostora i iza obrane i u međuliniji. Treba im stat visoko ili u srednji blok. Dojimiola mi se njihova 10ka i napadač s brojem 11. Dobro se kuže i surađuju. Ljubičićć je zabio tak da je pobjegao igraču svom kod prekida. Imam osjećaj da imaju problem s padom koncetracije. To bi ih moglo koštat. Ali 1-1 nije ne zasluženo. Zabili su u zadnjoj akciji utakmice u 96oj minuti, ali su imali par opasnih udaraca prije toga u zadnjih 10 minuta jer su ušlu u veliki rizik (ne i 100%tnih šansi). 1-1 realan rezultat utakmice. LAKS je igrao odlično prvo poluvijeme ih je ubijao preko kontri, al im je falio zadnji pas u 16 metara.

    Uglavnom siromašna tekma. Ne baš najbolji mateterijal za prvu utakmicu za upoznat se s ekipom. :shade:

    Moramo uć hrabirje nego protiv Milana u prvom poluvremenu. Bit će prostora. Trebamo im probat uzet posjed.

    Vjerujem da možemo po sva 3 boda.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Ja ocekujem kao protiv Bode da bude nasih i njihovih perioda u igri. Pitanje je samo mozemo li nase periode kapitalizirat. Mi od kontri imamo uigranu Petko - Orsic kombinaciju, ali trebat ce se prikljucit jos neko. Volio bi da to bude Spikic.
  • Majki2111
    2.6k
    E pa da. Stilom su mi najsličniji Bodou. Al nisu tolko ekstremni ja bih reko
  • Beowulf112
    301
    Kakva je situacija s Misicem?imam tko kakav info?
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Cacic je rekao da mu se upalio zivac, ali da bi mogao i trebao bit spreman za Salzburg
  • blackbully
    4.4k
    Ako netko treba prijevoz za sutra iz Zagreba neka se javi u inbox, imamo 1 mjesto slobodno u kombiju :smile:
  • Stojke
    48
    biti ce normalno, samo da bude kompaktan a ne da se razvodni kao u Milanu što je bilo dio puta
  • reziser
    6.2k
    Mislim da cu promijenit prognozu, pa svi bubaju na 1:2 :grimace:
  • Nik1986
    2
    1 x sektor 124 65€
    1 x sektor 125 65€
    1 x sektor 201 70€

    Ima Jos karte viska oko netko treba Javi te se
  • Krizy
    35.4k
    Tako je to kad se 20 minuta prije posla piše :lol:
  • blackbully
    4.4k

    Vidim da su dosta nabrijani na naše koji su kupili karte za domaći sektor i preprodavače.
  • Nolifer
    6.5k
    Citiram dio njihovog foruma, auto - prijevod na HR, kako nas oni zapravo vide...

    U višim fazama presinga izgledaju pomalo kao razbijena momčad - pet se orijentiraju prema lopti, pet ostaju duboko. Sa strane pored šestice ima mjesta.
    Kada se trebaju braniti dublje, kreću se vrlo disciplinirano i aktivno. Jedva da ima praznina.
    U posjedu lopte malo je nezgodna cirkulacija pozadi, što je prilično neprofitabilna umjetnost. Ali u ofenzivi se onda može brzo kombinirati, dosta je mijenjanja momčadi. Međutim, napadi često završavaju rano dobro plasiranim dalekometnim udarcima. Moramo biti blizu ofenzivnih igrača u zoni sa šest igrača i pobrinuti se da Köhn odskače samo u područja koja nisu opasna.

    Prva postava pokazat će kako planira utakmicu protiv nas. Ovo je bila početnih XI na međunarodnoj razini:

    Oršić - - Petković
    Ademi © - - - Ivanušec
    Ljubičić - - - - - Mišić - - - Moharrami
    Perić - - Šutalo - Ristovski
    Livaković

    Zauzimanje obrane s dva desna beka s jedne strane i šestercem s druge strane vrlo je asimetrično. Na nacionalnoj razini umjesto Moharramija igra treći ofenzivac (Oršić je ionako zapravo krilo), umjesto Ljubičića igra vrlo ofenzivno orijentirani Bočkaj. Ademi i Ivanušec nisu tipovi osmica, nego druge šestice i desetke. Mišić se ozlijedio nakon sat vremena, ali ne bi trebalo biti ništa ozbiljnije.

    U ofenzivnoj igri bit će nam bitno zadržati momentum u zadnjoj trećini. To je ionako naš pristup, ali ne smijemo se dati uljuljkati visokim posjedom lopte. U obrani vam je potrebna koncentrirana izvedba. Dinamo je iskusna momčad (prosjek u LŠ 27,3 godine) koja zabija i kad ima malo prilika.
    ''Srce mi je krvarilo prije mnogo godina na stadionu kad smo ispali od Dinama u kvalifikacijama...
    Dinamo ima opasne i jake individualne igrače, ima jako dobru strukturu momčadi...''

    i samo da na dodam svoj komentar...

    Bude vam opet srce krvarilo sutra kada ćete dobit par komada od našega Dinama...

    Igraj Dinamo! Naprijed Dinamo! Ajmo Dinamo! Hrabro Dinamo!
  • Majki2111
    2.6k
    Ristovski out, Mišić upitan, al ima izgleda da krene. Ljubo reko da se ne smjje gubit lopta u početku napada, da se treba okretat strana.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.