• 000
    941
    Nije toliko ni bitno kada sjeva sa svih strana. Nije Rudes mjerilo, ali jesu Anderlecht i Fener. Gavri ce se vec otvoriti, valjalo bi protiv Trnave, jer protiv njih ocekujem mucenje kao protiv Hajduka, prezentaciju antinogometa.
  • Eduardo
    17.1k
    1.gol čist, 2.gol čist, 3.gol zaleđe, gol Gavranovića neopravdano poništen.
  • 000
    941
    Vidis kako oko prevari, nikada ne bih rekao da prvi gol nije zaledje.
  • deda
    27.3k
    Ma to se ništa ne sudi ljudi moji. Sudi se ono što se vidi i za što si siguran da si vidio.

    Zamislite suđenje tj. da ste vi sudac pa da sudiš ono što misliš da je bilo ili da je moglo biti.
  • 000
    941
    Drago mi je da Rudes nije ostecen tom odlukom. Posteno su vratili jednu loptu iz auta kojeg je sudac krivo mahao za njih.
  • xavier
    11.1k
    Prvi i drugi su toliko blizu da je teško uopće pričati o odlukama sudaca bez VAR-a. To je sve centimetar simo ili tamo i mislim da sudac nije pogriješio. Međutim, treći je čista greška sudaca (linijskog definitivno, a mislim da je ovo trebao i glavni vidjeti) i to dosta velika. Iskreno, nije mi uopće jasno što ih je tu zbunilo :yikes:
  • deda
    27.3k
    Najveća pogreška tj. najočiglednija je nepriznavanje Gavranovog gola u sudačkom vremenu.
  • xavier
    11.1k
    Naravno, ali dvije greške na suprotnim stranama se ne "poništavaju" nego su to dvije greške.
  • deda
    27.3k
    Naravno. Nitko ne spominje da je taj isti sudac u 1. poluvremenu propustio dosuditi 2 offsidea Rudešu, tako da to možeš povećati komotno na 4 greške ovog pomoćnog što je bio do zapadne tribine.
  • Blaz
    350
    Najbolje rjesenje je prodat zemljište u ulici pjesnika i gradit stadion u maximiru
1234Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.