• 000
    941
    Da, prvi je morao dici zastavicu koliko vidim.
  • deda
    27.3k
    Atmosfera u Kranjči deset puta bolja nego na Maksu. Strijeljajte me, ja bih rađe tamo igrao.
  • deda
    27.3k
    Deda pogodio rezu :joke:

    Malo sam se zezno kod publike pošto nije bilo kiše. Sad vidim da je bilo 1027 gledatelja. Nema teroretske šanse bilo je sigurno 2 hiljade. Neko tu jebeno nešto mulja.
  • 000
    941
    Eh, Deda, nemoj sol na ranu. Zamisli natkriveni, akusticniji stadion sa tribinama uz travnjak. Kako bi tada odjekivala pjesma, a ne na Maxu gdje se sve rasprsi...
  • deda
    27.3k
    Za plakati Cavalera, za plakati. Hoću takav stadion pa makar imao 6.000 sjedalica. Taman za sve pretplatnike.
  • 000
    941
    Upravo to. Sve neki projekti, megalomanija, vulkani, svemirski brodovi, nacionalne azdaje.... A u stvarnosti cekas na red za wc po 15-20 min u kontejneru. Pratis vremensku prognozu danima unaprijed. Radije bi da srede Hitrec-Kacijan za HNL, nego da nam svakodnevno mazu oci glupostima.
  • deda
    27.3k
    A i ovog malog Menala neće i neće, a baš imam filing da je mali bomba i kad ga krene da ćete se svi zgledat. Jednostavno vjerujem da ima ogroman potencijal. Muči ga taj pritisak očekivanja i tog prvog gola, dakle mali nedostatak samopouzdanja.
  • 000
    941
    Ali zato Poljak u kojeg nisam polagao nikakve nade, trpa asistenciju za asistencijom. Mekan, precizan ubacaj, milina za napadaca... Ovi klinci sto skupljaju lopte navikli svako malo u kukuruze, pa im sada cudno.
  • Eduardo
    17.1k
    Već je do sada imao 2-3 čiste situacije i svaki puta puca kao da se uplaši.

    Poljak je naš James Rodriguez, baš me na njega podsjeća ta njegova ljevica.
  • deda
    27.3k
    Kadzior ima najbolji centaršut zadnjih ne znam koliko godina u Dinamu. Šteta što je spor, i ne zna baš probit igrača. Bio bi extra igrač. I ovakav nam je vrhunski upotrebljiv.
  • 000
    941
    A ovo kako izvode prekide, kako ti se cini? Prvi put nakon ohoho godina (sa izuzetkom Vahe) imam osjecaj da netko radi posteno sa igracima. Bule odlicno radi na prekidima, raznovrsno i opasno.
  • deda
    27.3k
    Akcija za 3. gol je bila famozna. Tako nešto mi na ovim travnjacima rijetko viđamo. Mislim da će Dinamo biti sve bolji i bolji i da mljevenje protivnika pogotovo u HNLu tek počinje.
  • Eduardo
    17.1k
    Da, i ja sam zaboravio pohvaliti treći gol. Još jedna fenomenalna akcija iz kornera, ali ova je napokon realizirana. Čudo koliko su toga uvježbali.
  • 000
    941
    2vLMON.gif

    Uzitak za oci.
  • deda
    27.3k
    :love: A i Gavrana neće gol pa neće, a igra kao violina. Neka, mi na tribini to znamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.