• Ali
    1.9k

    Ćorić, Jakić, Majer, Olmo su preko tog "nesposobnog" agenta, kojeg treba odjebat donijeli kroz transfere u tri godine 60m€, sa bonusima i nešto više. Toliko hajduk , koji je Tebi očito uzor u odjebavanju agenata jer po tom mindsetu su oni nepotrebni, nije prodao zajedno u zadnjih 8 godina
  • Krizy
    35.9k
    Nitko nije napisao da je nesposoban i da nije donio koristi, nego da ucjenjuje klub.
  • deda
    27.9k
    Ja od danas više ne navijam za Dinamo već za Baru. Tak i tak se današnji nogomet igra zbog managera i oni su bitniji od igrača i klubova.
  • The Undertaker
    4k
    Ne treba Dinamo nikoga odjebat već gledati svoj interes. Rukavina ima dugogodišnji ugovor i Dinamo mu hladno može sjebati karijeru držeći ga na klupi a ni tata ni Bara tu ne mogu ništa. Jasno da to nije ničiji interes ali takve su početne pozicije. Sad bi mi do kraja sezone bio na tribini pa bi onda opet sjeli i pričali. Što je najgore, vjerujem da je istina ovo što Bara priča ali postoji način kako se to rješava.
  • Ali
    1.9k

    A baš bi ga sjebao kad bi ga poslao na tribinu, za razliku od dosadašnjeg tretmana i minutaže.

    Gle , svatko gleda svoje interese, mislim da ovo nije ucjena. Nego se klub ne ponaša iskreno. Imaš najboljeg juniora. I kažeš, računam na tebe, ali strpi se mlad si, znaš na tvojoj poziciji je Orša prvo rješenje.
    Naravno prihvatiš i kažeš pošteno, bolji je puno, sjedim i čekam minute. I onda ode Orša, a Ti i dalje čekaš, nema minuta, a nije da je uskočio neki novi klinac koji rješava tekme i donosi pobjede. Neg se mučiš, gubiš bodove, a Ti i dalje sjediš i čekaš. Igraju na toj poziciji svi koji nisu LW a ti kao jesi i čekaš i naravno. Pitaš se kaj čekaš? Ili mi daj minute ili me šalji na posudbu ili me prodaj. Istovremeno u hajduku tvoja generacija ima već desetak "startnih 11" ....

    Kaj je najbolje, mene G.Rukavina nije oduševio u juniori ma, mislim osobno da previše davi loptu i puno solira. Al u ovom mu držim stranu, ak nisi za dinamo, onda mi to jasno reći, a nemoj me zavlačiti
  • deda
    27.9k
    Realno sve je to igra, ulozi se povećavaju, smanjuju, povlače iz partije pokera. Ljudski je to razumjeti, ali kao navijač Dinama mi ovakva obraćanja medijima graniče s neprijateljstvom tj. prelaženjem "crvene crte" u komunikaciji.
  • The Undertaker
    4k
    Pa nije cilj sjebati igrača koji je tu najmanje kriv. Potrebno je poslati poruku da se neki red mora znati. Kao što sam i rekao, mislim da je Čačić potpuno izgubljen i da je Bara u pravu ali nije Dinamo seoska prćija da se svaki menadžer nabacuje kad mu interes dođe u pitanje. Rukavinu, stjecajem okolnosti, gledam od mlađih dana. Dosta se bahatio na terenu a zbog oca mu je bilo dozvoljeno i ono što drugima nije. Sad kad ne ide sve po špagi, javno se demonstrira i radi problem.
  • Ludovic IX
    5.3k


    ti nisi dinamovac.. valjda gledaš što je najbolje za dinamo. on ima ugovor do 28-e i ako netko donese 5,10,15 miliona nek ga voze. ako misle da će ga dinamo pustiti za 500k u olimpiju ili tako nešto, nek odjebu i bara, i tata i svi oko njega.

    dinamu bolje da ga drzi na tribini do 28-e neg da ga pusti za 500k jer će sutra neki novi rukavina tražiti da ga se pusti za kikiriki.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Ali će se i neki novi Rukavina bojat potpisat duži ugovor :meh:
  • Mali dioničar
    14.1k
    Ali će se i neki novi Rukavina bojat potpisat duži ugovor :meh:Imamo Dinamo

    Zamisli loše stvari koja ti se dogodi kad potpišeš profesionalni Ugovor s Dinamom na 5 godina u svojoj 19. godini.

    Užas. Život ponekad zna biti toliko okrutan.
  • xavier
    11.1k
    Ma nema tu potrebe za bilo kakvim inaćenjem. Naravno da igrač želi igrati, ali interes kluba treba biti na prvom mjestu i trebaju svi shvatiti da se do prilike ne dolazi blaćenjem i prozivanjem kluba u medijima.

    Prvo i osnovno što igrači i agenti moraju shvatiti je da je osnovni cilj prve momčadi rezultat, a ne da služi kao izlog za prodaju mladih igrača što je na žalost u prošlosti znao biti slučaj.
  • Ali
    1.9k

    će sutra neki novi rukavina tražiti da ga se pusti za kikiriki.

    Gle nije sutra nego jučer već jesu, Ras i Ademi :smile:
  • xavier
    11.1k


    "Neki novi Rukavina" su njih dvojica? Dobro, sad bi stvarno bilo vrijeme da prestaneš trolati.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Meni je samo nejasno zašto @Ali ti i tebi piše velikim slovom, među ostalim.
  • Mali Zeus
    9.6k
    A za agenta koji ima 70 igrača i koji nam je doveo Olma i osigurao dobre transfera (Majer, Jakić...) reći da odjeće od kluba???Ali

    Agent >>> klub po tebi.

    Znači ti si jedan od onih koji slavi kad god napravimo dobar izlazni transfer.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.