• Efes Pilsen
    6.8k
    Na najavi za slijedecu tekmu - Menalo :rofl:
    Kvalitetan prc ako je namjerno.
  • plavi67
    920
    koji su to kreteni, tj. vjerovatno samo jedan kreten brko. ne mogu vjerovati šta radi , daj ga gonite u 3pm više, nek vodi ekipu petrnac a on nek se bahati u britiji
  • Mali Zeus
    9.6k
    Istina je da je Čačić trebao malom dati malo više prilike.
    Al je i istina da Bara i tatica Rukavina ne bi trebali izlaziti s prljavim rubljem u novine i na ovaj način gurati malog, jer mi sve više cijela priča miriše na Halilovića i Ćorića.
  • Dino
    2.2k
    Kolko god mi se ne svida nacin na koji Cacic posljednjih mjeseci vodi ekipu, tolko mi se ne svida ovakav pokvaren i jadan put do ciljeva. Ovakve stvari se rade iza kulisa, a ne pred medijima. Mene bi bilo sram.
  • Krizy
    35.9k
    Toliko o interesu Leipziga kako je prije par mjeseci tvrdio Bara. A sad odjednom Olimpija. Da ga je RBL stvarno htio onda bi ga sada mogao ugurati bar u Augsburg. Treba odj....i Baru što dalje od Dinama, više je on profitirao suradnjom pa neka ucjenjuje nekoga drugoga.
  • Ali
    1.9k

    Kaj je Bara krivo rekao? Jeli Rukavina najjači igrač prošle sezone u juniori ma i kao takav je dobio 29min i 27 termin, dakle igra u prosjeku 1 minutu, je to normalno???

    Nogomet je posao, i moraš imati dobre odnose sa jakim agentima. Najlakse je ispalit tipa "on je više profitirao..." u suvremenom svijetu je poslovni interes ispred svega, a jako je nepristojno viriti u tuđe novcanike...
    Agenta koji ima 70 igrača cca 200m€ bi vi oterali od kluba...
  • xavier
    11.1k


    Znači maloprije kmečiš oko toga da se u nižim kategorijama plaća za igranje, a sad držiš stranu agenta koji gura svog igrača u prvoj momčadi umjesto da ti je interes kluba na prvom mjestu :brow:
  • Crusades1986
    9.7k
    Bitno je posrat nesto, samo da se posere...
  • Krizy
    35.9k
    + Burton, Godoy.
    + igranje prljavih igri s Brekalom.
    + Ćorić, kojega je stalno gurao u prvih 11.
    + Jakić, bilo je i tu preskakanja utakmica ako se sjećate.
    + Sada ovo s Rukavinom

    https://sportklub.n1info.hr/nogomet/hrvatska-nogomet/a105439-Bara-and39Dinamo-je-glavni-i-on-odlucuje-o-svemuand39/

    Ovo je izjavio samo kada se trebalo prodati Olma jer je imao godinu i pol ugovor. Naravno da Dinamo tu nije ništa odlučivao jer ga je morao prodati ako želi dobru odštetu.
    25 dana kasnije, Olmo je prodan.

    Neka odj..e
  • Jaro
    5.5k
    Bara je ljiga ko i svi manageti jbg, al radi samo svoj posao. Nemres ga odj... jer je dio jedne od vecih euro managerskih agencija... Na dinamu je da se postavi kao bitniji partner u tom odnosu i kod Rukavine i kod nekij drugih sutra.
    A ako je fakat dobio odbijenicu za posudbu u Olimpiju na pocetku sezone i zauzvrat dobio 29minuta u 27utakmica - to nije ni interes igraca, a nije ni kluba...
  • SAS1987
    13.4k
    + Burton, Godoy.
    + igranje prljavih igri s Brekalom.
    + Ćorić, kojega je stalno gurao u prvih 11.
    + Jakić, bilo je i tu preskakanja utakmica ako se sjećate.
    + Sada ovo s Rukavinom
    Krizy

    Uništili smo Bari 3, 4 igraća :lol:
  • Ali
    1.9k

    Ja ne kmečim nego sam iznio stanje na tablici 5 najstarijih uzrasta u nizu u mlađim kategorijama iz kojih je i slijepcu jasni da nekad ne štima. I tu sam ponudio svoje viđenje problema, tatini sinovi + pojedini treneri sa drugim focusom.

    A za agenta koji ima 70 igrača i koji nam je doveo Olma i osigurao dobre transfera (Majer, Jakić...) reći da odjeće od kluba??? Sorry al stim stavom se ne slažem. Da nekaj između njega i brke ne funkcionira to vidim, ali to ne znači da netrebaš imati dobre odnose sa jakim agentima. To je obostrani interes.
    S obzirom da je ovo tema G.Rukavina, ja mislim da je brzo na zimskoj pauzi trebao biti iskren i reći , dečki nisam siguran da bude mali igral bez obzira kaj smo na jesen govorili da je Orša ispred, ni sad nebu bio prvo rješenje. I onda bi tata i agent rekli, ok daj posudbu pa se vidimo na ljeto... To bi i ka da sam mu tata rekao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.