• Krizy
    36.8k
    Tako mogu i Palestinci staviti neko trogodišnje dijete na sliku (Maksim Maksimirski

    Pa takvih je bar 5 stavljeno tu.
  • cibona
    1.4k
    Podrska palestini. Rat nije zapoceo hamas, rat je poceo mnogo prije i zna se s koje strane.
  • bluelions
    250

    Kada sam to istraživao našao sam da to rade da se zaštite/odriču idolopoklonstva, u tom slučaju križa pošto (još) nisu prihvatili Isusa kao Boga spasitelja.
    Naravno da to nije danas jedini razlog ali eto, da se zna otkud ta tradicija
  • Patak
    2.2k
    Istražuj malo više...što piše u Talmudu o krščanima npr...
  • bluelions
    250
    Budem, baš sam se uhvatio te teme u zadnje vrijeme
  • The Undertaker
    4.1k
    Ovo nije vjerski rat već rat za teritorij (državu). Da su umjesto Židova neki Arapi, isto bi bilo.
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    Mišljenja sam da sve to treba potamanit i ne puštat blizu Europe!
  • Keyser Soze
    8.2k
    Mučno je gledati muslimane po ulicama europskih gradova kako rade nerede, liberalna Europa je zaslužna za to i samo ćemo sve češće gledati takve scene.
  • Nino Bule
    11.6k
    Israel has given residents of north Gaza a three hour window to move to the south of the strip, during which it said an escape corridor would not be bombarded.
    Avichay Adraee, the Israeli army’s Arabic spokesperson, posted the announcement on X, formerly Twitter.
    “If you care for your safety and that of your loved ones, head south according to our instructions. Rest assured that the leaders of Hamas have taken care of themselves and their family members,” he wrote.


    Navodno su danas trebali krenut s invazijom ali zbog vremena i oblacnosti/magle nisu htjeli jer zele naravno sto bolje uvjete kako bi pješadija imala zracnu podrsku. S obzirom na najave gideona saara da "gaza mora biti manja nakon rata" i da izrael mora uzet teritorij tesko da ce prevelik broj ljudi biti pušten da napusti sjever gaze.
  • Nino Bule
    11.6k
    Jug gaze navodno dobio ponovo vodu nakon pritiska amerike
  • NitkoBitan
    12.3k
    Jug gaze navodno dobio ponovo vodu nakon pritiska amerikeNino Bule

    Jug Gaze dobio vodu nakon "pritiska" Amerike. Bas slucajno s obzirom na to da Izrael tjera ljude sa sjevera na jug.
  • Nino Bule
    11.6k

    Izmiče kontroli situaciju s nedostatkom vode, nemaju vode za bar ocistit ranjene civile, jednostavno ih se mora natjerat da puste vodu

    https://apnews.com/article/israel-palestinians-gaza-hamas-water-4cc305b209437eec7235e975cf4c47d6

    Vijest su probili ameri i cnn, al jazeera govori da je situacija na terenu drugacija i da jos nema nigdje vode

    "On CNN’s State of the Union, Sullivan said Israeli officials informed him of the development in the last hour.
    However, reports received by Al Jazeera from Fukhari and Deir el-Balah, two towns in southern Gaza, said no water was there as of 4:30pm local time (13:00 GMT)."
  • serbus
    3.6k
    Jedan mali detalj mi je isto upao u oko danas, nevjerojatna je postala nemoć našeg Pape. Pojavi se na prozoru pročita napisani tekst nešto kao misice želim mir u svijetu i doviđenja.

    Imam osjećaj da se nekad pozornije slušala riječ iz Vatikana danas se izgubio taj autoritet i sve ostaje na tim riječim sa balkona.
  • Nino Bule
    11.6k

    Nekad prije je katolicko biracko tijelo odlucivalo tko vodi drzave, papu i vatikan se slusalo jer su imali neki autoritet, sad nas je sve manje sto nije nikako dobro. Dodaj jos da je i crkva sama doprinjela tome svojim postupcima, najbolji primjer ti je kaptol i njegova premrezenost s hdz-om, zasto bi je itko i uzimo za ozbiljno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.