• GaijiZG
    789

    Slažem se s navedenim. Al u budućnosti neću tolerirat cenzuru i budem ja popričal boysima ak treba.
  • Nino Bule
    11.9k
    Dinamov puk diše 90 10GaijiZG

    Je 99/1 dise, vratimo se u realan svijet, na sjeveru je 90+% jasno, ali na 35+ tisuca clanova i ljudi koji barem jednom godisnje pohode stadione ima hrpa hdz/sdp ekipe koja je za tebe anti hrvatska. Nitko im naravno nece dozvolit da neku svoju agendu provode kroz dinamo ali jasno je da su tu, sve ostalo je zavaravanje samog sebe.

    mislim da nema tu kaj radit i da s razlogom skriva kako diše jer bi se nekaj pitalo i BBB oko liste.GaijiZG

    Pa covjek je dugo involviran u cijelu pricu, bio dio futsala i usao u IO sa skenderom preko "navijackih povjerenika". Njegov izbor za gradonacelnika 2016 ocito nije bio relevantan nego njegovi stavovi oko dinama i njegove reference/sposobnost.
  • GaijiZG
    789

    Iskreno sere mi se oko te priče o sposobnosti. Znači nama je najbitnije izglasat sposobnog predsjednika, i to je to. I dat mu mandat da odradi posao.
  • Jurki
    9.4k
    Iskreno sere mi se oko te priče o sposobnosti. Znači nama je najbitnije izglasat sposobnog predsjednikaGaijiZG

    Ajmo onda izglasat nesposobnog pa bumo imali odlicne rezultate.
    Taj nesposoban bi sigurno znal izabrati upravu koja ce voditi klub.
    Nego kakve bi ljude trebali postaviti?
    Sadasnja uprava je ogledni primjerak nesposobnosti i za udzbenike kao se nogometni klub NE SMIJE voditi.
  • Nino Bule
    11.9k
    Znači nama je najbitnije izglasat sposobnog predsjednikaGaijiZG

    Sposobnost je nuzan uvjet, nuzno je i poznavat dinamov identitet i sta on mnogima svjetonazorski znaci i ne ici protiv toga, a hoce li on privatno u svojoj mjesnoj zajednici babin dolac glasat za hdz me ne zanima iskreno.
  • GaijiZG
    789

    Sad je odjednom svjetonazor i identitet bitan.


    Pa slažem se sve.
  • Nino Bule
    11.9k
    Da nisi intelektualno ogranicen shvatio bi to do sad valjda 100 puta, valjda ti je milijun puta receno da npr nikakve lgbtq price nece imat prođu u klubu i da glasacke preferencije 1,2 ili 5 clanova liste s time nemaju veze al ti drvis svoje
  • GaijiZG
    789

    Ok, i ja nigdje nisam rekao da će do tog doć. Sada, al sve ima svoj početak. Zapravo sam samo ispravlja malicioznu manipulaciju boskovitza da ESG nije politički mehanizam, ne vidim zašto obmanjuje ljude.
  • Enkrete
    18
    Ne kuzim te buraz, cini se ko da imas problema ovak. Receno ti je petsto put da se nece gurat politika kroz klub. Mamic otkad je poceo gurat HDZ kroz klub, klub je poceo gubit navijace. S razlogom se takve stvari ne rade, sam on to seljo nije vidio, a i pasalo mu je da mu stite ledja. Ne kuzim kaj tupis jos i s cim imas problema. Tamo sam ti stavio kak ESG izgleda u klubovima, taj "score" ovisi o bransi, znaci Dinamo bi se usproedjivao samo s drugim nogometnim klubovima. Nadji primjere, nije tesko. Ti skreces temu i lijepis neke etikete bez razloga. A ove stvari di ti odredjujes ko je kolko Dinamovac na temelju nekih vrijednosti je meni krajnje bezobrazan. I onda konstatacija pricat ces ti s boysima. Kao prijetnje neke?
  • GaijiZG
    789

    Ne nisu prijetnje lol. Neg sam pametan i sposoban i ak treba držat ću seminare ekipi kaj je ESG i zašto Dinamo kao hrvatski identitet ne bi trebao sudjelovat u toj antinacionalnoj, antiobiteljskoj prevari od mehanizma koji se skriva iza neke financijske priče. I ponavljam, lik je svjesno lagao da je ESG apolitičan mehanizam, al vi u tom ne vidite problem, ja vidim.
  • Enkrete
    18
    Ne znam jel ti itko vjeruje da si sposoban odrzat seminar o icem. Imas mozda malo prevelko misljenje o sebi. Na krivoj strani dunning krugerove krivulje si. Netko ko razumije temu se ne razgovara na taj nacin na koji se ti razgovaras. Neke polu prijetnje, vrijedjanja, odredjivanja ko je kolko Hrvat, Zagrepcan i Dinamovac, i onda kad te se prozoves bjezis od svega tog i ne, ne nisu prijetnje nisam ja nis. A i ocito je da si biras na kaj ces odgovorit jer nisi na nijednu stvar koja ti je objasnjena odgovorio nego se drzis sitnica di "mozes nac pobjedu" jer mislis da si u pravu
  • GaijiZG
    789

    Ti meni nametneš da sam ja nešto mislio kao prijetnju. Ne kuzim jesmo li u osnovnoj? Mislio sam kaj sam mislio. Vjeruj mi ne robujem duning krugerom, za razliku od boskovica. Ja nisam odredio tko je kolki Hrvat, dao sam parametre kako se to odredi. Ako je netko ideološki Možemovac, ili HDZovac iz koristoljublja, za mene djeluje protiv Hrvatske, Zagreba, i samim time Dinama.

    Ja na sve odgovorim, a na moje oni kojima sam pricao vecinom nisu odgovorili. A ponavljam najvažnije, zašto je Boskovic lagao da je ESG apolitički mehanizam. Zašto?
  • Enkrete
    18

    Ti si taj kojem je ESG = Mozemo. Samo pokazuje da sam u pravu u vezi krivulje
  • GaijiZG
    789

    Pa kad me vučeš za jezik. ESG, Blackrock, Možemo, EU, Index, McDonalds, Boris Dežulović itd. Po svim bitnim pitanjima su oni svi na istoj strani. A to je zamjena europskog stanovništva, rušenje suvereniteta nacionalnih država, promicanje LGBT vrijednosti, svi su bili za obvezno cjepivo ako želiš ići na posao ili u školu. Pa vidi na čijoj si strani.
  • Enkrete
    18

    I opet se na isti nacin razgovaras, ne kuzim cemu to dramatiziranje? Ja tebe pitam jesi ti u osnovnoj? Pogle kak se razgovaras. Izigravanje zrtve, dramatiziranje, preuvelicavanje, vrijedjanje ljudi koje imaju suprotno misljenje od tebe itd. itd.
    Sto znaci ideoloski Mozemovac? Vidio sam da je neki genije napiso da mu vegetarijanci smetaju. Ne znam jel zna da je Hitler bio vegetarijanac. I sad ja npr ne jedem meso a glasam za MOST i ti me npr svrstas u komunista? Skroz debilne pretpostavke pune predrasuda. Tesko je na taj nacin pricat kad ti se najosnovnije stvari moraju objasnjavat. 60% Zagreba ti je glasalo za Mozemo na zadnjim izborima. Ako su ti svi ti ljudi izdajnici onda imas dubljih problema koje bi prvo trebao rjesit prije nego se priblizis na 200 metara od kluba
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.