• seljak86
    2.5k
    Sad zamisli imat godišnjicu veze u petak ko ja :sad: :rofl:
  • reziser
    6.5k
    to joj je test, dal zasluzuje bit s tobom ili ne :joke:
  • NitkoBitan
    13.5k
    Sad zamisli imat godišnjicu veze u petak ko ja :sad: :rofl:seljak86

    Ako pristane za godisnjicu veze na sjever protiv Lokse mozes ju komotno na tribini zaprosit.
  • seljak86
    2.5k
    I onda na sljedećim tekmama nakon moje prosidbe treba uvest kisscam na poluvremenu kad već pratimo američku sportsku kulturu :rofl:
  • Infinity
    15.5k
    Sad zamisli imat godišnjicu veze u petak ko ja :sad: :rofl:seljak86

    Steta sto je petak, tesko je iskombinirati s poslom, al nedjeljom bi se to dalo proslaviti u podne :rofl:
  • blackbully
    4.5k


    Malo off topic, ali čudi me kako "kiss cam" još nijednom nije osvanuo na Maksimiru. Naravno, mislim na europske utakmice gdje se u zadnje vrijeme dolazi sa djevojkom/ženom. Znamo da nas je dosta protiv amerikanizacije sporta i njihovih ludarija na timeoutovima, poluvremenima, ali ovo bi bilo simpatično. Možda ne za mušku publiku, ali za žensku svakako.
  • seljak86
    2.5k
    Pa dobro, kod nas bi to mogao u 99% slučajeva za zapad pretpostavljam. Ne vjerujem da će imati puno mogućnosti po sjeveru tražiti potencijale za kiss cam hahah
  • pencilneck
    655
    Hrvatski klubovi, a dobrim dijelom i nogometna publika, su zapeli u narativu u kojoj su nogometne utakmice događaj isključivo za okorjele fanatike kluba i pripadnike navijačkih skupina, naravno 99% muškog roda. Neki eventualni casual gledatelj, žena ili dijete koje bi možda došlo na utakmicu ne zato što ih primarno zanima kako će odigrati lijevi bek i je li Čačić pogriješio s taktičkom formacijom, već radi doživljaja koju sportski događaj u civiliziranom svijetu inače pruža, su potpuno zanemarena demografska skupina, a bazen takvih je zapravo najveći na našem nazovimo ga tržištu. Kod nas se na maskote, nagradne igre, kiss cam i sl. gleda s podsmijehom jer kao pravom navijaču to ne treba da dođe na stadion, a na 99% sportskih događaja (ne govorim samo o nogometu) na tribinama se ne skupi ni 1000 ljudi.
  • Tom Hanks
    2.8k
    Samo nam još ta kiss cam nakarada fali i onda imamo sve
  • Nino Bule
    12.1k
    Kakav kiss cam dajte ljudi nemaju ga klubovi tipa city, psg, itd kojima dolaze kardashijani i takvi na utakmice, a ne da dinamo to uvede.
  • deda
    29.6k
    Ne, fali nam više žena, cura i djevojaka. A i djece. Zato ja sutra vodim svoju ženu i mlađu kćer (prvi put u životu ide na nogometnu utakmicu).
  • blackbully
    4.5k
    Na zadnjem derbiju u subotu je bilo masu žena i klinaca. Na poluvremenu uzmeš 3 žene, dopelješ ih dolje na teren i neka iz 3 pokušaja pogode prečku/zabe gol Plavku... Pobjednica dobiva novi dres/poklon bon. I eto, kako veli kolega iznad, drugo poluvrijeme će uz razbijanje glave zašto Čačke stavlja Ljubičića na beka bijes ubiti poklonom i 5 minuta slave. Naravno uz ponosnog dečka/muža.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ocu kiss cam na derbijima pa da pokazuje musko-musko parove na juznoj tribini da se cmoknu pa izvaljao bi se od smijeha :rofl:
  • Infinity
    15.5k
    Nama je sve amerikanizacija, a kad treba doci na stadion onda je stadion los, nemamo krov, nemamo WC, bezalkoholna piva, nemamo nikakav sadrzaj pored utakmice i slicno. Sve te 'americke gluposti' su potrebne da bi na stadionu bilo vise ljudi. Kiss cam manje vise, ali mi je zanimljivo citati kako u isto vrijeme nemamo nista, a cim se nesto spomene onda je glupost i 'pravi navijac' ne treba nista osim utakmice i Dinama na terenu.
  • thomas22
    258
    I ja sam u subotu na superkupu vodio sina od 4 i pol godine prvi put na utakmicu, tribina sjever naravno i mali je bil oduševljen, a ja ponosan do neba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.