• über alles
    1.5k



    Postoji happy medium izmedu naseg stanja i lunaparka na utakmici.
  • pencilneck
    655
    Tko je bio na Medveščaku u zlatno doba zna kako jedan sportski događaj može izgledati. Kad to kažem, obično mi s druge strane dođe "ali Medveščak je propao". Da propao je, ali zbog drugih stvari, ne zato što su utakmice bile loše organizirane. Upravo suprotno, organizacija je bila za hrvatske uvjete fenomenalna i svi koji su na te utakmice išli tamo su se odlično osjećali. I drugi argument "ali tamo su dolazili ljudi jer je to in i da mogu objavit sliku na Instagramu". Pa što onda? Ako ćemo na Lokomotivi i Belupu imati 15 ili više tisuća ljudi, boli me tuki jel to zbog toga što se neka ženska došla slikati za Instagram story. Bitno da je došla i to bi već bio znak da klub radi dobar posao jer je od utakmice napravio atraktivan događaj, tj. proizvod. Sad zamislite što bi se moglo napraviti s Dinamom s kojim građani ovog grada imaju milijardu puta jaču emotivnu povezanost nego s Medveščakom i to u sportu koji je beskonačno popularniji od hokeja na ledu. Postoje naravno razlike između dvorane i stadiona, ali ako postoji volja i znanje, sve se da pametno osmisliti. Tu prvenstveno mislim na utakmice s Belupom, Varaždinom, Šibenikom i sl., ne na derbije s Hajdukom ili Europu. Na Hajduk i Ligu prvaka ćeš privući ljude pa makar ne radio apsolutno ništa. Ali ajde dovedi 10 ili 15 tisuća ljudi na Belupo. E to nije moguće bez velikog napora i dobro osmišljenih poteza kroz dulji rok.

    Mjerna jedinica za to što treba ljudima da dođu na utakmicu nismo mi fanatici s foruma, već klub treba gledati kako da privuče žene, klince i ostale casualce, koje potencijalno, s vremenom kasnije može pretvoriti u redovite posjetitelje i kupce godišnjih ulaznica.

    Doduše, stadion je toliko jadan da je možda svaka bitka već unaprijed izgubljena.
  • Tom Hanks
    2.8k
    Za to ne treba cirkus program,hrpa klubova u Europi u nižim ligama ima pune stadione bez glupih kiss camova i ostalih pizdarija.Nikakav NFL,NBA programi i brije nam ne trebaju bit uzor.
  • Nino Bule
    12.2k
    Ja mislim da ce mi se zavrtit u glavi kad jednog dana prvi put uđem na novi maksimir
  • Neki tip
    19.6k
    Ja mislim da ce mi se zavrtit u glavi kad jednog dana prvi put uđem na novi maksimirNino Bule

    Lako moguće, jer ćeš biti toliko star da će ti se vrtit od raznih pizdarija.

    (znam da je prvoloptaški, ali nisam odolio :grin: )
  • Keyser Soze
    8.7k
    Jedina nada za novi Maksimir je da na ovom dobijemo zabranu igranja, ako ne zbog nefunkcionalnosti onda bar zbog ružnoće.
  • seljak86
    2.5k
    Samo da se zna, ja sam iz trenutne zajebancije spomenuo uvođenje kiss camova. Osobno o tome mislim da je glupo i napasno. Ima onaj popularan video di je lik išao na tekmu sa sestrom i uhvatili su ih u kisscamu, a legenda je imao pripremljen papir s natpisom "My sister" sa strelicom upućenom prema njoj.

    https://youtu.be/OAdorJ_kbQA
  • Salva
    2.4k
    Ajmooo Dinamo!
  • Neki tip
    19.6k
    Edit: Uzbuđeniji sam prije početka ovog vikenda i tekme s Lokosima, nego uoči Superkupa. :yikes: Bizarno, jer ono je Hajduk, a ovo Loksa.. ali ovo je HNL, najdraže cjelosezonsko sportsko natjecanje na svijetu! Živio HNL!
  • Derek Trotter
    338
    Nek' pada, ja sam odlazak na godišnji/more prebacio za sutra zbog tekme, što se mene tiče mogu i granate padati, ja sam na zapadu. :grin:
  • reziser
    6.5k
    prognoza je kiša...golova u lokomotivinoj mreži :victory:
  • Gelipter
    3.5k
    Već nekoliko dana strepim tko će prvi objelodaniti vijest o mogućoj kiši. Čak u razlozima možda slabe posjete nisam htio navoditi moguću kišu da ne zacopram. Ipak, ljetna kišica na sjeveru može djelovati samo poticajno za još fanatičnije navijanje. Najveća bi šteta bila zbog ekipe sa zapada.
  • reziser
    6.5k
    Najveća bi šteta bila zbog ekipe sa zapada.Gelipter

    ma kabanica, i nema frke, nemoze nas nista sprijeciti u dolasku
  • Derek Trotter
    338
    Ne ide mi u glavu da netko ima nešto protiv ljetne kiše na ovim vrućinama, iskreno.
  • Neki tip
    19.6k
    Editirao sam svoj nesretni post o kiši, sad vi svoje pa da maknemo vremensku prognozu.. ;)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.