• Neki tip
    19.6k
    d0o6c6mhaj39iu2u.jpg

    A od 105 forumaša koji su glasovali na Predviđaču, mislim da sam vidio jednog ili dvojicu koji su prognozirali X.. sve same Dinamove pobjede, ali moguće da mi je neka suprotna prognoza pobjegla, nisam pregledavao.

    Dosljedno, nema kaj.

    Ne pamtim da sam ikad, ali ikad vidio veći optimizam uoči neke utakmice!

    Realno, nema ni osnove za bilo kakav drugi pristup, ali opet.. pa da protiv trećeligaša u Kupu igramo, mislim da bi se našao poneki skeptik ili makar lovac na iznenađenja više.. :)
  • M77
    459
    Jel ima reda na tp :P
  • marcio amoroso
    33.9k
    pa da protiv trećeligaša u Kupu igramo, mislim da bi se našao poneki skeptik ili makar na lovac na iznenađenja više.. :)Neki tip sa Zapada

    …ili prikriveni navijač Lokosa :grin:
  • Neki tip
    19.6k
    Jel ima reda na tpNorth Rtc

    Baš si klasa optimist.. :)

    Ne vjerujem da postoji grupa (a potrebna je za red) navijača Dinama koji bi dan prije u redu stajali zbog ulaznice za Loksu, a da već nemaju u džepu godišnju.. :)
  • Nino Bule
    12.1k
    "Imamo veliki fond igrača i rotacije su nužne. Vidjet ću nakon današnjeg treninga hoće li Bruno Petković i Josip Drmić igrati zajedno. Ljubičić je odigrao jako dobro protiv Hajduka, ali će protiv Lokomotive na lijevom beku zaigrati Petar Bočkaj". Kaze ante cacic
  • marcio amoroso
    33.9k
    Liva- Ristovski, Šutalo, Perić, Bočkaj- Mišić, Ljubičić- Špikić, Ivanušec, Orša- Petko

    Tako će biti ja mislim.
  • Nino Bule
    12.1k

    Mislim da je cacketu lauritsen drugi stoper, ostalo se sve slazem
  • Neki tip
    19.6k
    Liva- Ristovski, Šutalo, Perić, Bočkaj- Mišić, Ljubičić- Špikić, Ivanušec, Orša- Petkomarcio amoroso

    Prilično vjerojatna postava, da..

    Možda Šutalo ne krene baš od prve minute (mada pišu da je zadnja dva treninga normalno odradio) ili pak Perića zamijeni nekim drugim stoperom, ovo dalje će sve tako biti.

    Već vidim kako se ljudi masovno kopčaju na Predictor sat vremena prije tekme kad se objave sastavi i mijenjaju strijelca Drmića.. :lol: (mene uključujući)

    Ući će on, sigurno, u 2. poluvremenu, ali nije baš isto 90 ili 30 minuta.
  • Olmic
    3.1k
    Livi
    Ristovski Šutalo.J Perić Bočkaj
    Mišić Ljubičić
    Ivanušec
    Menalo Orša
    Drmić
  • Carrasco
    4.1k
    Livaković, Bočkaj, Perić, Šutalo, Moharrami, Mišić, Ivanušec, Baturina, Oršić, Špikić, Petković
  • Neki tip
    19.6k
    BaturinaCarrasco

    Misliš da će igrati u prvoj ili bi volio da igra u prvoj pa ga zato navodiš?
  • Boogieman
    310
    E ovo se zove najava tekme :lol: Jedna od boljih :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.