• Infinity
    15.2k
    Istina, oni su mi cetvrti pick, a nesto me pere osjecaj da bi Levski mogao izbaciti PAOK-a.
  • Jurki
    8.5k
    Osijek i Rijeka bi mogli nekaj napraviti a od tovara ne ocekujem nista osim šamaranje od Portugalaca.
  • Crusades1986
    9.7k
    Puna podrška Osijeku, Rijeci i Vitoriji/Puškaš akademiji :yum:
  • Jurki
    8.5k
    volim i ja kad blitvarska žgadija izgubi al ovo je katastrofa kaj su napravili za nacionalni koeficijent. Zato mi moram igrati uvijek prokleta pretkola
  • Bosna86
    11.6k
    Suduva Marijampole ** Lit 10.000
    Shkendija Tetovo * Mac 9.000
    Hajduk Split Cro 8.000
  • Neki tip
    19.2k
    Rakow, Elfsborg i Konyaspor su mi favoriti. Jos da Dynamo odradi svoje i Rijeka ce biti nositelj u play offu.Infinity

    Ne bi neko čudo bilo ni da Botev Plovdiv izbaci Apoel.

    Nisu jako velike šanse da se sve to dogodi, jer našli smo maks 5 potencijalnih iznenađenja, a 4 bi se morala dogoditi, ali ništa od navedenog nije nerealno, tako da se mogu nadati.

    A i tko kaže da se među preostalima neće ubaciti neko veće iznenađenje od ovih naših predviđanja.. :smile:
  • Nino Bule
    11.4k
    Iskreno sretno neni, bas im se otvorio put do skupina ako nakon kazahstanaca rijese apoel i budu nositelji, naravno i ko nositelj mozes naletit na minu ali mogu proci svakog onda. Mislim da osijek i najsiri kadar ima od ostale trojke, jedino se na lijevom beku i desnom krilu trebaju pojacat i mogu komotno onda i proci skupine ecl i bit konkurentni u hnl-u.
  • Carrasco
    4.1k
    Suduva Marijampole ** Lit 10.000
    Shkendija Tetovo * Mac 9.000
    Hajduk Split Cro 8.000
    Bosna86

    Seinajoki 9.750
    The New Saints 8.500
    Hamrun Spartans 8.000

    Mislim da čak i najzagriženiji kladioničari koji konzumiraju listu od kladionice za doručak, ručak i večeru nisu čuli za ove klubove.
  • Infinity
    15.2k
    Slazem se, ali to pokusavam potisnuti, jer taj scenarij znaci da Osijek nije nositelj, pa onda ne dobijemo nista kad se sve zbroji i oduzme.

    Bilo bi ekstra da dva HNL predstavnika budu nositelji. Jedan mora dobiti neke levate.
  • blackbully
    4.4k


    Čuveni velški The New Saintsi, na svaku utakmicu na njih koeficijent max do 1.30, nikad vise od toga. A mi mislimo da je Dinamo dominantan ligom :wink:
  • Infinity
    15.2k
    Zlobnici bi ti sad rekli da nisu velski nego engleski :cool:

    Al stvarno, za TNS zna 'svatko'. Toliko puta su bili u zdrijebu za LP, nisi mogao ne cuti za njih. I uvijek siguran 'treci par'.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Jel zna netko di bi stream mogo bit danas za naše? Po mogućnosti neki koji bi radio na mobitelu haha
  • blackbully
    4.4k
    vf62ut5wwx9ykmk8.jpg

    Probaj tu, radi super preko mobitela
  • Nino Bule
    11.4k
    Mislim da europske ne prenosi jer uefa odma lupa copyright i izgubis zbog tog kanal na twitchu, tako da sumnjam da ce danasnje utakmice bit
  • Infinity
    15.2k
    Neki dan nije prenosio Dinamo, ali je bio dobar stream na YouTubeu.

    Na YouTubeu opcenito bude 90% utakmica ovih pretkola. To nitko ne pretrazuje i ne prijavljuje, jer su vlasnici prava domace TV kuce koje imaju gledanost na svom teritoriju, a YouTube ugoavnom gledaju oni koji negdje vani nemaju taj kanal.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.