• IstinaZaDinamo
    1.3k
    A nista, ipak su ispali od favorita :rofl:
  • Infinity
    15.2k
    Nabiju te Linfield i B36 dvije godine u nizu. Smijao bih se, al znam da ce i to netko nadmasiti, kao sto se nadmasio Dudelange, Zeta, Kukesi, Shirak, Birkirkara, skopski Metalurg... Uvijek se kasnije pojavi neki Milsami, Vllaznija, B36, a pojavljivat ce se i dalje. PL je katastrofalna liga, ali je ovo je*ena sramota.
  • blackbully
    4.4k
    Izvucene podgrupe Konferencijske, zdrijeb u ponedjeljak.

    Osijek:
    PFC Zire (AZE) vs Maccabi Tel-Aviv (ISR)
    Botev Plovdiv (BUL) vs APOEL (CYP)
    Saburtalo (GEO) vs FCSB (ROU)
    Gli Vicente (POR)
    Wolfsberger (AUT)

    Hajduk:
    Liepāja (LVA) / Young Boys (SUI)
    Vitória SC (POR) / Puskás Akadémia (HUN)
    Anderlecht (BEL)
    Sūduva (LTU) / Viborg (DEN)

    Rijeka:
    Sepsi (ROU) / Olimpija (SLO)
    Villanzia (ALB) / Universitatea Craiova (ROU)
    Koper (SLO) / Vaduz (LIE)
    Petrocub (ROU) / Laci (ALB)
    Panathinaikos (GRE)
  • blackbully
    4.4k
    Po meni najteza podgrupa Hajduku, najlaksa Osijeku. Rijeka ce na lakseg protivnika od Svedana.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ako prođu.
  • rob ljubavi
    772
    Osijek iskreno ne znam kog moze prizeljkivat, dode im sve na isto, mozda cak najbolje Wolfsberger.

    Tovari trebaju navijat da izvuku Viborg/Suduva, ostali ce ih razbit, a Rijeka zanimljivo ima potencijalna 2 rumunjska, slovenska i albanska kluba haha..i kao najozbiljniji PAO.
  • Infinity
    15.2k
    Osijeku MTA, APOEL i FCSB nose mjesto nositelja u play offu. Mislim da bi im APOEL najbolje legao.

    Tovarima samo YB nose mjesto nositelja, ali tu nemaju neke sanse. Sūduva (LTU) / Viborg (DEN) im je jedina nada, a u play offu da mole Boga da im dodje netko tko je iznenadio jaceg od sebe.

    Rijeka ima tezak posao u drugom pretkolu, ali ako prodju trebaju samo izbjeci PAO, mada bih se ja usudio kladiti da ce izvuci njih. Ne vjerujem da postoji nositelj koji godinama u nizu dobija jaceg nenositelja. Ne bi im bilo lose ni da ovu Craiovu preskoce. Zbog mjesta nositelja u trecem, ne mogu ubosti mjesto nositelja u play offu.


    U ovom trenutku mi je Osijek najblize grupnoj fazi.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Ne vidim zašto hajduk ne bi imao šanse protiv YB-a. Od početka znaju da moraju izbaciti dva nositelja za skupine. To je kvalitetna momčad, ali nisu bez razloga u ovom natjecanju... Bili su trećeplasirani u prvenstvu prošle sezone, sa 16 bodova manje od prvaka. Znači, ni blizu prvom mjestu.

    Priča se da je HNL "nikad jači"... Po meni to podrazumijeva da bi se doprvak trebao moći nositi sa momčadima iz vrha švicarske lige.

    Sa koeficijentom 8, ne možeš računati na ništa puno bolje!
  • NitkoBitan
    12k
    Ako Hajduk izbaci YB onda su nositelji u play-offu. Poprilicno sam siguran da ima i puno boljih nositelja od YBa u 4. pretkolu tako da je bolje odmah se rijesiti tih muka nego strepiti kasnije, uostalom ukoliko ne mogu parirati Young Boysima nemaju kaj raditi u grupnoj fazi europskog natjecanja.
  • Guinness
    1.9k
    nemaju kaj raditi u grupnoj fazi europskog natjecanja.NitkoBitan

    Nemam neki dojam da žele 'nešto' raditi u grupnoj fazi, više mi se čini da samo žele dokopat se grupe kako god.
  • xyz
    840
    Osijek je po meni 50-50 sa svim mogućim protivnicima. Hajduk je protiv YB-a i Anderlecha autsajder, Vitoria je isto bolji protivnik, a ovaj zadnji par je prolazan. Rijeka neće proći Švede tako da je bespredmetno analizirati.
  • xyz
    840
    Još jednom će se početkom kolovoza rasplinuti sve priče o nikad jačoj ligi...
  • Jurki
    8.5k
    i opet ce samo Dinamo vuci cijelu ligu, a piskarala pljuvati po tom istom Dinamu. A da Dinamo ne postize te rezultate hnl bi bio na razini Farskih otoka i Gibraltara.
  • Oluja
    3.6k
    Zelim tovarima najlakseg moguceg protivnika za kojega ce svi biti uvjereni da ga gaze ko plitak potok, a da se na kraju utope u tom potoku
  • blackbully
    4.4k
    q6ljabhlcmlfmihp.jpg

    Rijeka ako nesto zeli protiv Djugardensa to definitvno mora napraviti na Rujevici. Svedani doma redovito uz 30.000 navijaca, cak je i Malmo pao sa 4:0, jucer su rijesili Varnamo sa 5:0.

    Ako ih produ protiv svakog od potencijalnih protivnika imaju poprilicne sanse i bit ce favoriti osim PAO-a.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.