• Keyser Soze
    8.7k
    Njima je pirova pobjeda protiv Intera najveća u novijoj povijesti, mi takvih "pobjeda" samo u zadnjih par sezona imamo 5,6...

    Ruku u vatru dajem da je vecina sretna sto su izvukli Villarreal.Infinity

    Zato kažem, bit će glatki poraz (ako uopće izbace Vitoriju), narod će se veselit hrabroj borbi i čeka se iduća sezona.
  • Infinity
    15.5k
    Njima je pirova pobjeda protiv Intera najveća u novijoj povijesti, mi takvih "pobjeda" samo u zadnjih par sezona imamo 5,6...namodi grebza

    Nedavno sam se zakacio s jednim tovarom kad sam ismijao Krsticevica zbog tih 0-2. Kazem mu da mislim da je Hajduk dovoljno velik klub da je sramota da se zatvori kod rezultata s kojim su na pragu produzetaka. Covjek prica o junackoj borbi i pobjedi. Zakljucio sam da je Hajduk jadan s takvim stavom navijaca, a i trenera. Vise me ne pozdravlja u gradu :lol:

    Ne razumijem zasto netko igra dvomec u kojem mu je jedini cilj pobijediti jednu utakmicu. Igras na ispadanje i nemas zelju proci. Mi da smo bili u toj situaciji, ja bi bio sretniji da smo popusili 5-2 na kraju zbog otvorene igre, nego da smo zatvorili utakmicu. Pa taj Inter nije ni drhtao do kraja, jer se Hajduk povukao. Ni sami ne znaju kako su prosli.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Tamo 94/95 su prošli i skupinu LP te u četvrtfinalu izgubili od kasnijeg osvajača LP Ajaxa...Jednu su remizirali, drugu izgubili 3:0

    Do tamo ajde 2011 su imali ok nastupe po Europi, bile su to ipak jače momčadi koje su ih izbacivale kao Roma, Inter, Deportivo itd.
    Fanboy

    to nije bila LP kao danas, već njen sami začetak, kad su igrali samo prvaci svojih zemalja.
    oni su doslovno u pretkolu izbacili legiju iz varšave, u skupini dobili benficu, anderlecht i steauu.
    tamo su pobjedili steauu i anderlecht, remizirali sa benficom i anderlechtom, popušili od benfice i steaue...bili drugi i prošli u 1/4 finale, gdje su glatko ispali. Mislim,svaka čast, ogroman uspjeh!! dinamo je svojevremeno imao isti učinak u skupini LP, ali nije prošao dalje jer je sustav bio drugačiji, natjecanje je već prošireno na 24 momčadi i u 1/4 finale nisu prošli svi drugoplasirani.

    u dvobojima na izbacivanje oni nikad nisu izbacili klub koji ima snagu i renome današnjeg villarreala. to je fakt! klub koji je pretprošle sezone osvojio europa ligu, klub koji je prošle sezone bio u polufinalu lige prvaka. najjači klubovi koje je hajduk izbacio u svojoj povijesti su: stuttgart 1981/82, metz 1985/86, torino 1985/86. ostalo je sve prolazak protiv protivnika koji su rang onoga što dinamo u današnje vrijeme izvlači u pretkolima.

    puno se mitova piše o uspjesima klubova u jugoslavenskom nogometu...a u pravilu su klubovi prolazili lošije od sebe, imali cca polovičan uspjeh protiv usporedivih klubova i uglavnom ispadali od jačih. samo je sustav natjecanja bio drugačiji pa si se uz malo sreće u ždrijebu mogao dokopati nekakvog četvrtfinala/polufinala.

    kultno hajdukovo polufinale uefa kupa sa klanjem kokoši: craiova-honved-radnički niš-sparta prag i to je to. opet ponavljam, svaka čast - sustav je bio takav i kog briga! međutim, nemojte onda danas srat zbog sustava natjecanja u kojem dinamo do SKUPINA lige prvaka treba izbaciti shkupi-ludogorets-bodo/glimt.
  • Str1nger Bell
    874
    Nebi ja samo tako otpisao ajduka. Ako im sponzor Bogdanovic dobije novi ugovor mogli bi jos kojeg nigerijca dovest.
  • Neki tip
    19.6k
    Triba imat obraza i postavit pitanje sta je dinamo napravija za jak koeficijent.

    Ili triba imat manjak inteligencije pa ne ocekivat odgovor cinjenicama koje je potvrdio i sud rh.

    Dakle dinamo je privatizira savez, ligu i sudacku organizaciju.

    To je postiga korupcijom porezne uprave i sudova uz pomoc obavjestajnog podzemlja.

    Sve navedeno je omogucilo da dinamo godinama kiksa u evropi dok po zakonu velikih brojeva nije usa u skupine nekog natjecanja.

    Onda je jos nekoliko sezona nabija negativne rekorde u skupinama dok nije i to ispravija.


    Kog vraga prije nisam zavirivao na taj "vaš" snet... pa ovo je čisto blago! :lol:

    Jel ih obavijestio itko dolje da Dinamo skoro 20 godina igra skupine europskih natjecanja? Mora da ne prate Europu kad ne sudjeluju.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    to je onaj psihopat gašpar sigurno?
    taj je lud 1000%
  • marcio amoroso
    34k
    Ima bolesnika tamo. Nije on jedini.
  • Neki tip
    19.6k


    Ne pratim "scenu", ali ovaj se zove pošćer bombišta
  • deda
    29.7k
    Ma 95% su isti retardi
  • Jaro
    6.2k
    Prije nekoliko godina sam potpuno odustao od sneta... Odmah mi je bolje u zivotu...
  • Keyser Soze
    8.7k
    "Trener koji vjerojatno najviše želi osvojit konferencijsku ligu, prošle godine nisu uspjeli dobit gnk u hendikepu, znači možemo ih dobit, ali..."

    guštam!
  • Oluja
    3.8k
    onda i villareal može past pred 40.000 svita u atmosferi di će sve goritNeki tip sa Zapada

    Udju li kojim slucajem u skupinu narast ce Tito i do 50 tisuca
  • blackbully
    4.5k
    y967ubynxw4zslkf.jpg

    71% lopte, 20 udaraca prema golu. Gziri stopera igra Marko Cosic, ako ga se itko sjeca igrao je za Hajduk i promasio penal za grupnu fazu Europske protiv Maccabija 2016.
  • Zagi
    5.9k
    Naš Sandro Perković (pomočni trener u vrijeme Kopića) dobro gura sa Riga FC (Babec).
    Glatko izbacili Ružemberok. Danas 1:1 sa Gil Vincente.
    Držati na oku zajedno sa Jovićevićem?
  • Mr Anderson
    6k
    Tovari će ako i prođu Portugalce gotovo sigurno ispasti od Villareala. Želim im da ih Vitoria nakanta. Ne znam što je bolje za nas, da odmah ispadnu, da ispadnu od Villareala ili da prođu u skupine. Ako slučajno prođu u skupine neće se moći živjeti od medija i euforije, ali realno onda nemaju nikakvih šansi u prvenstvu protiv nas. Osim ako se dodatno ne zaduže i uzmu zadnji čas par igrača.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.