• NORTE
    9.9k
    Nemaju jos nikakve objave o zdrijebu na drustvenim mrezama, teska knedla u grlu :lol:NitkoBitan
    Još uvijek nisu službeno objavili nigdje da su izvukli Villareal.
    Ili je Babo na liniji ili se nadaju da će poništit ždrijeb.
    Crusades1986
    Pomalo...

    Morate znati da su oni ispadali od Tobola, Gzire, Žiline, Dile Gori, Shelbournea, Debrecena i vjerojatno još ponekog no name kluba.

    Neki dan su se teško osramotili u Varaždinu...
  • Keyser Soze
    8.7k
    Pa dobro kaj, igrat će protiv solidne ekipe, glatko ispasti i narod će se veseliti kaj mogu doć pogledat ekipu iz top 5 liga. Ništa novo za njih u zadnjih 20 godina.
  • deda
    29.7k
    Ajde uvijek se mogu tješit da će ugostit Dinamo
  • Keyser Soze
    8.7k
    Najjači komentariNeki tip sa Zapada

    "Ako pored ovih uđemo u grupu, mogli bi i osvojiti KL.
    Samo jako! Nismo dugo neki veliki skalp uzeli."
  • Carrasco
    4.1k
    Majko mila...
  • deda
    29.7k
    Eh da mi je.... :sweat:
  • db-izbjeglica
    13.7k
    "Ako pored ovih uđemo u grupu, mogli bi i osvojiti KL.
    Samo jako! Nismo dugo neki veliki skalp uzeli."
    namodi grebza

    dugo?
    valjda misle - NIKAD!? :lol:
  • Cosey
    468
    Tužno je to. Od tolikih velikih planova sve se svelo na isto. Rijeka još sastavlja momčad, Osijek skrahirao od kurčevitosti, a Hajduk nije iskoristio one godine kada je dobivao ok protivnike, normalno je da ćeš povremeno dobiti neprolazne.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Ajde dosta zezancije, u prvoj kod Villareala 9 igraca i Lovre na golmansku crtu a Livaju ostavit naprijed mozda zabije koji gol ae... a onda na Poljudu nitko nije favorit protiv Hajduka :lol:
  • Keyser Soze
    8.7k
    valjda misle - NIKAD!?db-izbjeglica

    Doslovno, ja iskreno ne znam kad su oni u svojoj povijesti na dvije tekme izbacili neku vrhunsku ekipu.
  • Fanboy
    2.4k


    Tamo 94/95 su prošli i skupinu LP te u četvrtfinalu izgubili od kasnijeg osvajača LP Ajaxa...Jednu su remizirali, drugu izgubili 3:0

    Do tamo ajde 2011 su imali ok nastupe po Europi, bile su to ipak jače momčadi koje su ih izbacivale kao Roma, Inter, Deportivo itd.
  • Neki tip
    19.6k
    Ako pored ovih uđemo u grupu, mogli bi i osvojiti KL.namodi grebza

    Ako oni osvoje KL obznanjujem da ću na Majkijev užas obrijati svoja dlakava prsa u obliku grba Hajduka i fotkat se za temu Modri šank.

    Za sve forumaše koji me znaju organizirat ću gađanje tog grba na mojim prsima pikado strelicama.
  • blackbully
    4.5k
    I dalje nista na sluzbenim stranicama, objava o Livajinim majicama od jutros je izbrisana. Nesto smrdi
  • Keyser Soze
    8.7k
    Da, ali da bi napravio iskorak moraš izbacit takvu ekipu poput Rome ili Mallorce. Prošli su grupu LP koja je bila ništa posebno i otišli direktno u četvrtfinale gdje su glatko ispali što znači da opet nisu izbacili top ekipu. Za vrijeme Jugoslavije su redovno gubili bitne dvomeče od PSV-a, St. Etiennea, HSV-a, Leedsa... Ljudi nikad niti jedno jače ime nisu izbacili u eliminacijskoj fazi.
  • Infinity
    15.5k
    Sve nostalgicne price tovara pocinju s 'kad smo igrali s...'. Nase price pocinju s 'kad smo izbacili...'.

    Meni pada mrak na oci od Seville, Villarreala, Arsenala, Werdera, Benfice... Njima su to price koje pricaju unucima.

    Luzerski mentalitet. Ruku u vatru dajem da je vecina sretna sto su izvukli Villarreal.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.