• Eduardo
    18.1k
    Današnje SN.

    93kohufjypl29t2t.jpg
    7wccinqf36bbqjgo.jpg
    k3j7xe1ayjxmhg3t.jpg
  • NORTE
    9.8k
    Sve ovo se može ispraviti u Zagrebu ofenzivnijom postavom, pobjedom i preskakanjem Salzburga na tablici.

    No treba uputiti zasluženu kritiku, a zona služi i tome.

    Mjesec dana smo čitali hvalospjeve o "Čančelotiju" pa je s čak 7 defenzivaca 'napao' europskog megavelikana Salzburg.
    Tako je to kad igraš na nulu protiv "sebi ravnog" koji ima igru.

    Momčad mu je poigrala tek kad je napravio prekasne izmjene kad se Salzburg zadovoljan rezultatom povukao.

    Negdje sam uoči utakmice čuo pljuvačinu po formaciji s argumentom da je to težak promašaj, obistinilo se.

    Teo je dinamov najbolji stoper i to je u Salzburgu opet dokazao.
    Nevjerojatno, ali poslije tekme su bile neke novinarske prozivke za njegovu igru.

    Šutalo je griješio, a protiv Chelseaja jednom teško.

    Moharami je nedostojan dinamove razine, penal je čist i nimalo me nije iznenadilo da je Moha to opet napravio.
    Nažalost tu je falio Ristovski.

    Ademi u LP može igrati najviše 60 minuta i to je bilo vidljivo i u prijašnjim tekmama.

    Drmićev trzaj glavom je bio fenomenalan, nažalost onaj zicer je pokazao da nije kapacitet killera koji će lobati golmana.
    Da ima poteze to je pokazao, ali u dinamu ne zabija.
    Uz Ivanušeca najveće razočaranje u sezoni.

    Špikić je jedan od najboljih nogometaša u dinamu, a Čačić mu dao 10 minuta na desnom beku!

    Sve u svemu promašena taktika i zaslužen poraz.
  • pencilneck
    655
    FIFA suspendirala Emrelija sve dok ne plati 100.000 eura Legiji zato što je napustio klub nakon što su ga napali navijači u busu.
  • Eduardo
    18.1k
    taman da malo predahne od silne minutaže. Čačić ga baš forsira do krajnih granica ove sezone.
  • LovroZG
    1.3k
    Dakle, Emreli i Legia su dogovorili sporazumni raskid ugovora na štetu Emrelija i on im je odma trebo uplatit 700k €. Nakon te uplate je još 4. puta trebo uplatit po 25k € i tu je zavlačio s prvom uplatom u ožujku pa ga je Legia nakon dva upozorenja prijavila FIFA-i.

    Tu mi se sad dva pitanja motaju po glavi.
    1. Jel Dinamo pristo uplatit umjesto Emrelija te pare pa je tu nešto zapelo?
    2. Ak se Emreli razišo s Legijom sporazumno na svoju štetu, zaš su naši novinari pisali da smo se mi dogovorili s Legijom da će oni pustit Emrelija u zamjenu za otpis milje € koje su oni dugovali za Kastratija i zaš mi onda u prošlogodišnjem fin. izvještaju imamo unesen otpis potraživanja koji otprilike odgovara vrijednosti od 1M €?
  • Infinity
    15.4k
    Mozda je u pitanju kombinacija, tj. mozda je Emreli morao rijesiti ovo, a Dinamo otpisati dug za Kastratija.
  • LovroZG
    1.3k
    Moguće, naravno. Sam mi je teško povjerovat da je Emreli iz svog džepa dao 700k i da je Legia ukupno dobila 1.8M za igrača koji više nije htio igrat za njih.
  • masacusec
    3.2k
    Ekipu koja ide na euro gostovanje, ukoliko namjerava iskljucivo pratiti tekmu, a ne navijati, trošiti grlo i bodriti Dinamo, ljubazno molim da ubuduće ode na druge tribine, a ne u "kavez".
    Unaprijed zahvaljujem.
  • serbus
    3.7k


    Nekak ne vjerujem da bi uprava dinama ulazila u kriminalne radnje pranja love... :scream: šok...
  • The Undertaker
    4.5k
    Kako to misliš? Da kupe kartu za gostujuću tribinu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.