• Efes Pilsen
    6.9k
    Mamlaz Bel sudi derbi.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Hoce opet biti "Deja vu"?
  • Captain America
    14k
    Telegramdžije već kmeče da je Marić kontrolor suđenja.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Jel im taj tenkre sudio prošli tjedan kad im je priznat onaj fantomski gol?
  • deda
    28.1k
    Imaš gore objašnjeno Lorenzo
  • San Lorenzo
    11.7k
    Sorry, vidio sad.
  • Dammir10
    266
    Zizi sa Tribine je kao komentator na kup utakmici u Splitu bio među ''domaćim'' (hajdukovim) navijačima i kaže da je cijelu utakmicu bila teška vređaona Brkljače i Baturine. Bila bi fora da Baturina u nedjelju zabije ili bude igrač utakmice a da Čačić ako recimo bude 3-0 u igru ubaci malog Brkljaču.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Čačić ih često prca tako da me ne bi iznenadio takav potez.
  • Cosey
    435


    Da, vidio sam, ali pitam, jel postoji mogućnost da pomaknu na malo kasnije?
  • Crusades1986
    9.8k
    Sumnjam jer druga utakmica u Osijeku počinje u 18h.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Ne kužim ovaj tekst Matteonija i misao “Dinamo je prvi jer su Hajduk i Osijek loši”. Bodovni učinak Dinama je fantastičan.

    21-16-4-1 je učinak koji zaslužuje svaki respekt i ne znam kojom se matematikom kritičari vode. Dinamo je osvojio 52 od 63 boda i kad bi nastavio u ovakvom ritmu bio bi na bolesno dobrih 89 bodova koji su uvijek u Ligi 10 jamčili naslov.

    Evo po sezonama koliko je drugi imao bodova…

    Sezona 13/14 Rijeka 73
    Sezona 14/15 Rijeka 75
    Sezona 15/16 Rijeka 77
    Sezona 16/17 Dinamo 86
    Sezona 17/18 Rijeka 70
    Sezona 18/19 Rijeka 67
    Sezona 19/20 Lokomotiva 65
    Sezona 20/21 Osijek 77
    Sezona 21/22 Hajduk 72

    Hajduk je trenutno u ritmu vrlo dobrih 75 bodova na nivou sezone.

    Najteže je bilo osvojiti naslov Rijeci kao što je vidljivo iz Dinamovih 86 boda te sezone.

    Dinamo nije prvi jer su pratitelji loši nego zbog toga jer ima izvrstan učinak u HNL-u. Jedino Bjelica je u sezoni 18/19 imao bolji ritam i završio sa 92 boda na kontu.

    Jasno je da Čačić nije ne znam kak dugoročno rješenje za trenera Dinama, ali čovjek vrlo korektno i očigledno ispravno radi svoj posao i ne razumijem neargumentiranu pljuvačinu i pritisak na njega. Da, svaki Dinamov trener je bio, jest i bit će izložen pritisku, ali samo ne znam kak se netko može nazivati iskrenim navijačem Dinama ako u ovako delikatnoj situaciji ne daje punu potporu treneru.

    Umjerena, konstruktivna kritika u svrhu poboljšanja i kao mjera opreza DA, pljuvanje i omalovažavanje NE.
  • NORTE
    9.3k
    Važna i skoro pa rutinska pobjeda kod zajebanog Varaždina.

    Rivali su nam loši, fali im dosta igrača i to sad moramo iskoristit.
    Ostali smo smo bez Špike za derbi, ali ako neće počet Menalo na krilu može Petko na 10-ku.
  • Droljo
    5.1k
    Često kad su dolazili, kakti, loši smo znali dobit po lampi. Oprez i zabit ih u 16!
  • Neki tip
    19.4k
    Oprez i zabit ih u 16!Droljo

    A onda kad izdržimo njihove početne navale na vlastitu im liniju šesnaesterca u pokušaju izlaska, još malo pojačamo oprez pa ih zabijemo u peterac, sve dok si sami ne zabiju!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.