• NitkoBitan
    12.3k
    Ako su pravila takva da im se treba dat cijela tribina jer je odvojena od ostalih nek im se da. Ovako nas sjever pati jer kakti se njima smanjuje iz sigurnosnih razloga kapacitet tako i nama smanjuju. Vec par derbija sjever dolje je na max cca 80% kapaciteta (3200 je 80% od juga). Koliko god im das ulaznica tovara nece bit preko 2000.
  • miro
    3.2k
    Meni nije jasno koji mi k... izigravamo. Kakvih 3200 karata !?
  • Riot
    1.7k
    Hoce li opet bit ogranicavanje sjevera na 80% jer je utakmica visokog rizika? Smece od pravila
  • Sljeme
    1.8k
    Ako su pravila takva da im se treba dat cijela tribina jer je odvojena od ostalih nek im se da.NitkoBitan

    Zakaj onda jučer nismo imali cijelu tribinu u Varaždinu?
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ma pusten je cijeli kapacitet u prodaju. Da je svatko sjeo na svoju stolicu tribina bi bila puna. A onaj dio su ostavili praznim valjda iz "sigurnosnih" razloga pa smo se nagurali na drugi dio.
  • Ludovic IX
    5.5k
    svaki put isti razgovor vodimo. pa pravilu mi njima dajemo citavu tribinu jer naši nisu sposobni podijeliti tu tribinu na pola visokom ogradom..

    p.s. možda planiraju stadion od 60k pa će ovih 3000 bit taman 5%
  • Captain America
    14k
    Gledajte to na ovaj način, 3200 ljudi će otić posrano doma. Moja sreća, njihova nesreća.
  • Nino Bule
    11.5k

    Mislim da nije u pitanju sposobnost/nesposobmost odvajanja sektora nego to da policija ne da na utakmici visokog rizika da na jugu budu domaci uz gostujuce jer im otezava organizaciju, drugo ne dajemo im citavu tribinu nego 2000 mjesta pa su promjenili na 2500 ako se ne varam a sad 3200, opet sve 99% odluke policije
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ja ne znam u kojoj drzavi postoji praksa da se zbog sigurnosnih razloga smanjuje kapacitet domace tribine koja nije nikako povezana sa gostujucom.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Svaki derbi u Zagrebu ista priča s tim jugom... po propisima Dinamo je obavezan pustiti cijeli jug gostujućim navijačima jer je to izdvojena tribina koja nema fizičke barijere. A i da ih ima, pa da postoji nekakav fizički izoliran kavez na jugu s 1200 ili 1500 mjesta najvjerojatnije i dalje ne bi ostatak juga bio na raspolaganju navijačima Dinama. I u klubu jesu htjeli napraviti takav kavez ali je na inzistiranje grupe to stopirano. Zašto nekome smeta da na tribini na kojoj ionako ne mogu biti domaći navijači, budu svi gostujući, koliko god ih stane tamo, ostaje misterij koji je teško shvatit. Imali smo situaciju u Plzenu gdje domaći klub nije dao ni jednu kartu više od onoga što mora unatoč tome što nisu rasprodali svoj dio kapaciteta pa su se vjerojatno isti ti durili, a sad kad je u pitanju derbi i rival s juga sad bi se ponašali kao Česi. Razumijem da tako razmišljaju ljudi koji na stadion dođu 3 puta godišnje, a na gostovanja ne idu nikada osim kad je u pitanju neka ekskurzija... ali da redovan navijač bez obzira ultras, simpatizer ili nešto treće tako razmišlja, to je teško za shvatit.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Ja bi rekao da je jednostavno navika ili potreba srati klubu zbog nečega.
  • Juznjak
    3k
    SN pišu da Špikić neće bit spreman za derbi, ne veselim se gledanju Menala većinu utakmice iako mi je drag momak, ali po igračkim kvalitetama sve češće i češće pokazuje da i nije baš za Dinamo
  • Nino Bule
    11.5k

    Ima i toga ali mislim da se dominantno radi o "neka i susjedu crkne krava" mentalitet koji postoji na svim stadionima u hr, pokusava se odvratit navijace kroz cijene, broj ulaznica, odluke o zupanijama, itd,

    Mislim da je to legitimno kad se radi o domacim tribinama, iako se ne slazem s takvim potezima, ali ti na gostujucoj tribini ako slucajno povedes dijete nemas gdje kupit mu nesto za popit niti odvest ga na pristojan wc, vidis di smo po tom pitanju iako se i to polako mjenja. Jednostavno gledatelji su jos uvijek smetnja a ne cilj nasim klubovima i to se vrlo jasno odrazava na broj ljudi na stadionima.
  • Cosey
    435
    Jel stvarno moguće da ćemo kup igrati u 3 popodne?
  • Crusades1986
    9.8k
    Tak piše na webu kluba i na rezultatima. :roll:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.