• vjeko1701
    8.4k
    Sve 5, svakom njegovo.
  • DrawTube
    4.8k
    Inače danas na rujevici 6657 gledatelja, stvarno impresivna brojka s obzirom da su igrali protiv Istre. Malo po malo Rijeka prerasta Rujevicu, osobno mislim da je Pampasovih 13 000 možda i blagi overkill za Os, dok bi bili taman za Rijeku.

    Rijeku je ove god na "manjim tekmama" (svi klubovi izvan velike četvorke) gledalo u prosjeku 4250 ljudi

    Nas je zasad gledalo u prosjeku 3500 ljudi

    Još ostaju Ši i Gorica, tako da će se dići prosjek, ali zanimljivo je kako je Rijeka dosta dobro praćen klub na svim tekmama, ne samk derbijima
  • Keyser Soze
    10k
    Kakva im je gledanost bila u prvom dijelu sezone?
  • SAS1987
    14.7k
    Rijeki je Rujevica taman a Osijeku ce Pampas biti malo prevelik. Prosjek bi uvjek trebao biti minimalno 50% kapacitete jer se inace gubi kvalitetan match day experience.

    Problem Rujevice je da je stadion preotvoren pa se gubi atmosfera.
  • DrawTube
    4.8k


    Više manje kao i naša , 3-4 tis na manjim, s tim da je danas bilo više ljudi neg na onom kantanju 7-2 i prvoj tekmi s Hajdukom. (Nekih 5500 ja msm

    1. Dio
    vs Gorica 4000
    vs Slaven 4087
    vs Varaždin 3721
    vs Osijek 3825
    vs Šibenik 3371
    vs Ajduk 5855
    vs Loksa 4118
    vs Istra 3755
    vs Dinamo 5586


    Da je Jakir tu cijele sezone tko zna koliko bi gledaniji bili. Doduše ne sjećam se da su ikad igrali doma petkom u 5 , a i ovo nadoknađeno kolo su dobili termin sat kasnije od nas.

    Sad su na pragu od 80 tis gledatelja, mi prešli 90tis, imat će i oni i mi jednu od ponajboljih sezona u tom smislu
  • BornaPŽ1986
    1k


    Kuzim ali ne bih se slozio iz razloga sto spletom okolnosti sam bio prisutan na 98% njihovih utakmica ove sezone pa sam i vidio sa tribine dosta toga, jedino gdje je bilo napeto da tako kazem je protiv Rijeke. Ali to je ipak derbi i zadnje 2 utakmice su bile pod nabojem iz opravdanih razloga i logicno je ocekivati nervozu i neke prljave igre. Erceg je dobio kaznu 9 utakmica iz razloga sto je pukao po meni opravdano. Stvar je u tome sto se preko TV prijenosa nije moglo stosta toga vidjeti, od provokacija s rijecke strane pa i sudackih gresaka i sitnica koje bi i mene isfrustrirale. Tako da u njihovom ponasanje na terenu stvarno nisam vidio nista lose, na stranu ubacivanje lopte u teren to su po meni klasik trikovi, svakako sudac moze produziti vrijeme. Prije da bi se dalo pricati o par sudackih odluka jucer nego o nekoj prljavosti na terenu od strane nekih.
  • vjeko1701
    8.4k
    Gle, kažem, svakom njegove simpatije. Ne smatram da si u krivu, većinom je to stvar subjektivnog dojma. Moj je sigurno i obojan interakcijom s nekim njihovim navijačima i određenim slizivanjem s hajdukovcima. Priznam da ih nisam gledao puno, kao što sam rekao, 5-6 domaćih, al u svima je bilo prjavština i gluposti. Moguće da sam taman naletio na par takvih. A to ubacivanje lopte sam iskreno možda sam vidio par puta na prvoligaškoj razini, kao što sam rekao, sramota mi je i na trećeligaškoj to raditi a to su radili ove sezone u obje protiv nas i još nekoj, ne sjećam se protiv koga.
  • San Lorenzo
    15.9k
    Ne ulazim u simpatičnost Istre, ali navijao sam za njih jučer jer bih radije vidio nešto novo iz HNLa u Europi, generični Osijek koji će ispasti na prvoj prepreci u Gruziji ili u boljem slučaju Austriji ili Švedskoj mi se baš i ne gleda.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Osijeku se stvarno mora posloziti milijun stvari da oni prodju koje pretkolo, od kadra pa do igre. Bit ce zanimljivo ljeto ako im ne vrijedi ona zabrana. Sto kazes ako ce se sramotiti i nece prikazati nista radije netko novi, a u Puli bi se sigurno skupilo i vise gledatelja.
  • Mrvica
    3.9k
    Slažem se da Osijek uđe mlitavo kad je europa u igri, tako da nekako mi se čini da bi Istra više grizla i kao što je rekao Borna sigurno bi se skupilo više gledatelja.
    Ja osobno bi ih čak više volio vidjeti u europi nego Osijek
  • Infinity
    16.4k
    S obzirom da se nitko nece proslaviti, bilo bi lijepo vidjeti sta mogu i neki drugi klubovi.

    Meni je Osijeka cak zao, jer su napravili veliku stvar za HNL, al nece propasti zbog jedne sezone bez Europe.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Upravo to, mozda bi vlasnici ulozili jos u kadar zbog kvalifikacija, imali bi jos konkurentniji klub u ligi ako nista.
  • DrawTube
    4.8k
    Sad gledam, Lokosi su bez ikakvih dodatnih upita za Hajduk stavili pretprodaju u subotu od 12 do 16, a kod nas očito tek nakon reakcija ljudi..

    Doduše na društvenim mrežama gotovo ni da ne spominju Hajduk, čovjek bi pomislio da je tekma za 2 dana.

    Stvarno se više trebaju otvoriti u Dinamu što se tiče prodaje ulaznica i sličnog, vidi se koliki je potencijal pravog gradskog derbija . Ne smije se nikad više dogoditi da je Tovarija brojnija na kranjči
  • DrawTube
    4.8k
    Počela gamad s Visokim pećima, dabogda pokisli svi poredu na Kranjci kad izgube
  • seljak86
    2.6k
    A jesi im se zaželio zla :lol: :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.