• Mr Anderson
    5.4k
    Cvita bez pobjede u prvenstvu. Malo je falilo da ne uzme bod Hajduku nedavno.
  • Neki tip
    19.4k
    Novi vlasnik Šibenika očito nema za burek čim mu je vraćanje Čanadija na klupu rješenje za eliminaciju novčanih dugova tom istom Čanadiju.Dammir10

    Argument za smjenu je bio smiješan pa mi vraćanje čak i ima smisla. Novi vlasnik Šibenika sasvim sigurno ima "za burek" premda je naravno moguće da je saniranje duga prema Čanadiju dodatan (ili osnovni) razlog za povratak.

    Šibenik je, ako ništa, barem bio čvrst i teško pobjediv, a kvalitetu za puno više ionako nemaju ove sezone. Ostanak im nije bio upitan, dok je s Cvitom to vrlo brzo postao.
  • Nino Bule
    11.5k
    Mislim malo je smjesno vracat trenera koji je nogiran prije par mjeseci, ne znam ni za jedan takav slucaj ali svakako je canadi pokazao da je kvalificiran vodit sibenik i izvlacio ja maksimum iz onog kadra i plovio je lagano ka ostanku u ligi
  • lucky luciano
    259
    @Nino Bule imali smo i mi jedan takav biser davno. Ivanković - Soldo - Ivanković smjena.
  • Zagi
    5.1k
    Jedan od onih koji u teoriji, na tv-u sve znaju ali kad dobiju posao pokažu da nemaju blage vezeKrizy

    Ma daj, pa na tvu se vidjelo da nema pojma. Toplak je za njega Mou i Pep u jednom.
    Što je sve nas treniralo, još smo mi super.
  • BBB Sibenik
    4k
    i5c33md1vt6w8s8z.jpeg

    Sbk dovea novog starog trenera, nakon šta je smjenia Cvitanovica
  • deda
    28k
    I nitko ne bi rekao da je Haladona dobio nogu. Bože mili, koji promašaj od igrača. Prestrašno.
  • Jurki
    8.7k
    bas ga briga pobral je pare, videl svijeta i boli ga tuki. Eh dao Bog da ja tak propadnem.. :rofl:
  • Efes Pilsen
    6.9k
    od Grka ili od Rijeke? :rofl: Njega treba gurat pod nos novim talentima da vide da talent nije sve.
    Moze se prebacit u futsal, par kila viska i tehnika taman.
  • blackbully
    4.4k
    Za one koje malo manje prate našu košarku, Haladona je isti tip kao Nik Slavica. Talentirani, a u glavi propuh. Slavica je glasio kao jedan od naših najtalentiranijih mladih igrača, ali šuplja glava, noćni izlasci i zajebancija su ga doveli do Bosca. Možda ga neki pamte po blokadi Jaysonu Tatumu, vrtilo se mjesecima po društvenim mrežama. Tatum je sada top 5 igrača NBA lige, Slavica radi transfere Škrljevo - Bosco.

    Da ne idem previše u offtopic, pogodite što je Haladoni i Slavici zajedničko?
    Najbolji su prijatelji :grin:

    ufqe62oahfbgrw8z.jpg
  • Jaro
    5.6k
    I nitko ne bi rekao da je Haladona dobio nogu. Bože mili, koji promašaj od igrača. Prestrašnodeda

    I njegov brat takodjer...
  • Fanboy
    2.2k


    Pratio sam u detalje sve tada prvenstva, mlađe kadete do junuora, Nik je nažalost imao samo fizikalije ala Hezonja...
    Niti šuta, nije znao spustiti i voditi loptu što je osnova košarke osobito za beka. Gurali ga na četvorku, no u seniorskoj konkurenciji sa odraslim muškarcima(izuzev naše lige) on nema što raditi.
    Halil je sa druge strane izuzetno tehnički nadaren, no obojica su napravili krive odabire...
    Halil je bio puno veći talent, predvodnik generacije.

    Nik u svojoj(izuzetnoj talentiranoj) Hrvatskoj je bio možda 5 ili 6 po talentu...A kamoli Svijetu.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Osijek prodao sve zivo i sad je kao spustio rampu Mierezu :rofl:
    Kulesevic brzo uci od nasih :lol:
  • Neki tip
    19.4k
    Halil je sa druge strane izuzetno tehnički nadaren, no obojica su napravili krive odabire...Fanboy

    Ak pod time misliš na klubove, mislim da je Haliloviću taj odabir još i najmanji problem..

    Da, nije trebao u Barcelonu tako mlad i neformiran, ali bojim se da bi on postao isti igrač kakav je sad i da je odabrao ostati u Dinamu ili otići u Valenciju, Bayer, Bordeaux, svejedno.

    Po karijeri sudeći, Halilović naprosto nije izabrao uspjeti u nogometu, svojim pristupom i zalaganjem, radom na sebi, a vjerojatno i krivim okruženjem i savjetima.

    Klubovi su tu sporedni, ta milijun ih je promijenio.

    Ali dobro, možda je njemu "uspjeti u nogometu" značilo zaraditi ozbiljan novac na talentu, uz ne prevelik rad, i ako je tako, onda je ciljeve valjda i ostvario.

    Kako bilo, mi pišemo o njemu, ne on o nama.. ;)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.