• vjeko1701
    5.9k
    Najbolje kaj mogu

    1.png

    2.png
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Prokužila ih je većina.
    1x01d7t04ftflwjo.jpg
  • Nino Bule
    11.5k

    Svaka cast, inace zizi komentator te utakmice je rekao danas da je trajala dugo provjera kod prvog zaleđa jer su provjeravali na vise igraca istre jer iz ovog kuta nije jasno koji je tocno igrac zadnji, stvarno ne vidim razlog za dizanjem ovakvog bunta ali to je tako s hajdukom ocito.
  • vjeko1701
    5.9k
    Baš slušam. Ja sam ih provjeravao više, ovo su mi ispali dva najbliža igrača Hajduka i Istre. Zanimljivo, po ovome izgleda kao da su dva njihova bila u zaleđu.

    S druge strane, iskreno ne bi stavio jaja na panj da je ovo točno. Bez bolje rezolucije, u ovom đumbusu nisi siguran dal je nekaj sjena, glava, noga ili leteća fritula...
  • Eduardo
    17.6k
    Više ni sportski direktor nije dobar.

    j59lkze3gmavwisj.jpg
    esfnvho1z2lvk6cn.jpg

    a47bmdw917xm4gqq.jpg
    nqelc21vi0zoxaii.jpg
  • Jurki
    8.7k
    triba sve polit petrolejen i užgat :rofl:
  • lucky luciano
    259

    Evo i Loksa ih prca
  • Mali Zeus
    9.7k
    I treba ih prcati svaki dan, jebote kad službena stranica pali navijači s onim idiotskim objavama a komentari su čak normalni ili bar normalniji nego inače i prokužili su ih onda znaš koliko je sati.

    Po meni je apsolutno suludo, a sreća za nas, da su išli mijenjati trenera usred sezone. Karoglan, kakav god bio, im je dobro gurao, a oni brže bolje velikog stručnjaka Leku. I sad dok ih on navikne igrati kako on želi sredi ih ode prvenstvo. Al glavno da su oni posebno kako Jakobušić kaže, jer imaju 50.000 članova.
  • Zagi
    5.1k
    Navodno posudba sa pravom otkupa.
    Već na ljeto je on nazad u Ši. Fenjeraš u serieB je previše za to drvo.
  • Jurki
    8.7k
    Cvita dobil šut kartu na Šubićevcu.. piše germanijak
  • Krizy
    36.4k
    Jedan od onih koji u teoriji, na tv-u sve znaju ali kad dobiju posao pokažu da nemaju blage veze
  • Dammir10
    266
    Novi vlasnik Šibenika očito nema za burek čim mu je vraćanje Čanadija na klupu rješenje za eliminaciju novčanih dugova tom istom Čanadiju.
  • immerwieder
    1.2k
    a možda mu je i mentalitet prihvatljiviji,
    oba su hrvati s njemačkog govornog područja
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.