• Banana 2
    469
    Koji dokaz? Jedino će se vidjeti kako ne uspijevaju bez Dinama? Prespor nogomet igraju u malim klubovima i Dinamo je ta stepenica koja im osigura pravu razinu. Prodavali sm oArsenal dok smo imali igrače za Arsenal, Baturina je takav. A baš da smo svake godine imali takve...i nismo. Uostalom, prodali smo Šutala u Ajax. Ti stvarno misliš da bi Beljo iz Dinama išao u Augsburg? Gubiš se, nemaju mi smisla tvoji komentari.Jos-Optimus

    A tko nije uspio bez Dinama? Misliš da Belju neće pokupiti netko iz Bundeslige na ljeto? Frigan je odigrao 30 (17) utakmica u Belgiji. Nema tu neke razlike u odnosu na naše recentne prodaje.
  • Mlađi referent
    10.7k


    Ne razumijem kaj želiš reći, pa uvijek su igrači uspijevali bez Dinama, i u Mamićevim danima, tu se ništa nije promijenilo

    Druga stvar, nije isto Frigan - Beljo kao i recimo Franjić - Jakić. Iz očitog razloga jer su ova prva dvojica bili predstavljani i očekivani kao buduće mega zvijezde hrvatskog nogometa i udarne devetke, dok je jedan od druge dvojice bio korišten u Dinamu kao švicarski nož, a za drugog su se križali kad je tek došao.

    U tom kontekstu, i Frigan i Beljo su argument na stranu da je s Dinamom lakše ostvarit željenu karijeru i transfer, jer ovo za njih nikako ne može bit uspješno odrađen prelazak na veću scenu.
  • Jos-Optimus
    299
    Pa čovječe upravo si nabrojao kluboe u koji su otišli dečki i to uspoređuješ s Beljom...on da je uspio u Dinamu ide u neki top klub, a ovako ide u PM, eto di ide. Nema veze, samo drmaj po svom
  • mali M
    3.5k
    Misliš da Belju neće pokupiti netko iz Bundeslige na ljeto?Banana 2

    na temelju kojeg argumenta? na temelju 2 gola u 24 utakmice? prosječno igra 23 minute U AUGSBURGU... već vidim kako Borussia zadovoljno trlja ruke kako će istrest 5mil. za takvog golgetera... Ili ćemo Hajdučki reć "gigant njemačkog nogometa HSV" pokazao interes za Belju, a isti igra drugu ligu... Možda ćeš ti pogoditi, to nitko ne osporava, ali ne vidim temeljem kojeg argumenta, osim što nam tu proričeš i govoriš "vidjet ćete". Ako tako dobro čitaš potencijal onda brate idi odma u managerske vode i zaradi si milione.. ali za sada u svim tvojim raspravama puno toga pišeš, a na kraju nagađaš kao i svi mi...
  • Banana 2
    469
    U tom kontekstu, i Frigan i Beljo su argument na stranu da je s Dinamom lakše ostvarit željenu karijeru i transfer, jer ovo za njih nikako ne može bit uspješno odrađen prelazak na veću scenu.Mlađi referent

    Usporedi sa Ivanušecom, Šutalom, Ljubičićem, Livakovićem, Oršićem, Morom...

    Kako vi mislite uvjeravati te klince da im je Dinamo potrebna međustepenica kada mi doslovno nemamo recentnu prodaju na koju možemo pokazati kao primjer?
  • mali M
    3.5k
    a buraz ak nabrajaš Mora onda nabroji i Gvardiola. I ako makneš Oršića i Livakovića koji su na svoje inzistiranje otišli i prošli kako prolaze i Ljubičića koji je potjeran, opet ne vidim tako strašnu stvar u Ajaxu i Feyenoordu. Pa ne postoji klub na svijetu koji proizvodi ovako kako ti trubiš! Pa ne prodaje Benfica svaku godinu u Real, Barcu, PSG, to se potrefi svakih nekoliko godina i to pojedinac, a ne 10 klinaca godišnje.. Govoriš da Marić loše kopira Mamićev model, a ti ga zagovaraš cijelo vrijeme... samo bi ti bolje to odradio i više zaradio..
    i opet, stalno zanemaruješ rupu koju su u poslovanju napravili ovi nesposobnjakovići iz prošle uprave. Ja sam toliko uvjeren u ove koji su sada preuzeli da sam siguran da ćemo uskoro počet ponovo gledat odlične suradnje i transfere.
  • Mlađi referent
    10.7k


    Ok

    Šutalo - odlična prodaja, Ajax, fantastičan klub, većina prodaja i u Mamićevim danima nam je upravo na tu razinu nogometa. Druga stvar kaj je Ajax imao lošu sezonu, to nije nitko mogao znati, nit mijenja na stvari.

    Ivanušec - odlazak u prvaka Nizozemske, u jedan vrlo ozbiljan klub, svakako značajno bolji od Augsburga i Westerloa. Prodaja s 25 godina, a ovdje je jedva spojio 6 onako elitnih mjeseci.

    Ljubičić - precijenjen igrač, već sam rekao kad je odlazio, nisam iznenađen kaj ne igra u AEK-u. Svakako je otišao na lijep nivo nogometa. I ovdje je imao takvu ulogu kakvu je imao

    Livaković - prodan na vrlo nezgodnoj vratarskoj poziciji s 28 godina na dobar nivo nogometa, u bolji klub od ove dvojice

    Oršić - prodan s 29 godina u klub tog nivoa, ali bonus kaj je EPL.

    Moro - taman takav nivo, definitivno nije smatran generacijskim igračem ni ovdje, prodan je na razinu koja je njegova

    Ne znam zašto Moro tu ulazi, nit vidim da ostali klubovi eto unazad godinu, dvije prodaju na nivo Ajaxa - Fenera - Feyenoorda kao od šale.
  • Banana 2
    469
    a buraz ak nabrajaš Mora onda nabroji i Gvardiola.mali M

    Gvardiol je elitni talent, kao i Baturina. Ako takav klinac iskoči u HNL-u, mi njih ne možemo priuštiti. Matković je manji talent pa ni njega već sada ne možemo priuštiti. Taj razred igrača je skroz nebitan za nas.

    Eto ti Majera, nakon početnog bljeska za Rennes na kraju završio kao rotacija u Wolfsburgu koji je uz rame Augsburgu na tablici.
  • DiddyGuela
    970
    Polako sa malim Matkovicem, on je do prije dvije sezone igrao u Marsoniji, prebrzo je preskocio nekoliko stepenica. I mali Biuk je izgledao brutalno prvu polusezonu. Polako.
  • Banana 2
    469
    Polako sa malim Matkovicem, on je do prije dvije sezone igrao u Marsoniji, prebrzo je preskocio nekoliko stepenica. I mali Biuk je izgledao brutalno prvu polusezonu. Polako.DiddyGuela

    Pa ja ga ni ne bih želio u Dinamu sve da nam je i dostupan. Poanta uopće nije u tome.
  • mali M
    3.5k
    taaaaako je.. Majer Beljo, same thing... Majer vrijednost 25mil, 5 golova i 5 asistencija (kao veznjak) otprilike 70-ak min po tekmi - očit znak rotacije, pokoja medalja sa repkom... dobro si mi argumentirao.. zadovoljan sam...
  • Banana 2
    469
    taaaaako je.. Majer Beljo, same thing... Majer vrijednost 25mil, 5 golova i 5 asistencija (kao veznjak) otprilike 70-ak min po tekmi - očit znak rotacije, pokoja medalja sa repkom... dobro si mi argumentirao.. zadovoljan sam...mali M

    Koliko ih je počeo od Kovačevog otkaza? Jednu.

    igrao je i Beljo standardno dok trener koji ga je doveo nije dobio otkaz.
  • mali M
    3.5k
    stavio sam ti sve statistike, vrijednost i rezultate.. moja poanta stoji, a ti dalje stavljaj njih dvoje u isti rang.. kakav si ti lik, Majer i Beljo... Zbilja?
  • Banana 2
    469
    stavio sam ti sve statistike, vrijednost i rezultate.. moja poanta stoji, a ti dalje stavljaj njih dvoje u isti rang.. kakav si ti lik, Majer i Beljo... Zbilja?mali M

    Ni ne znaš da igra na kapaljku otkako je Kovač dobio otkaz. Nek si ti meni stavio statistike i vrijednost.
  • Banana 2
    469
    Ovo što govorim možete shvatiti sada ili možete shvatiti kada nas i drugorazredni HNL talent počne odbijati radi direktnog transfera van.

    Slažem se s vama da trebamo koristiti taj argument, ali ne vjerujem da je jednako jak i istinit kao i prije. Iluzorno je toliko se uzdati u njega.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.