• über alles
    1.5k


    Ne ,jer su I dalje u kasnim dvdesteima - ranim tridesetima I imaju sto I jednu ispriku za ne ic na hnl,al ih vidim svako velko eu gostovanje.

    Pricam o takvim ljudima, za sve ostale mi je drago da idu ,dapace bilo bi mi jako drago da I ljudi sa drugih tribina idu vise po gostovanjima kak je to vani obicaj.
  • kinfa95
    488
    ne mogu se složit, pola ekipe koja je npr. bila u Turskoj češ jako teško vidjeti na sjeveru na hnlu. Ljudi su iz razno raznih razloga manje aktivni i to je sasvim normalno
  • marin1
    19
    Tema je živnula nakon objave o rasprodanih tisuču ulaznica, kao da se nitko nije usudio prognozirat hoće li nas biti gore 200-500 ili više od tisuču s obzirom na korona situaciju i više od 3 i pol tisuče km udaljeno gostovanje.. Mislim da je pred nama još jedno lijepo gostovanje i ne razumijem likove koji bi sad raspravljali o tome tko ide na HNL a tko ne i o razlozima istih...
    Vjerovatno smo dobili samo tisuču ulaznica što je cca 5posto od ukupnog dozvoljenog kapaciteta. Znači sevilja će imat na raspolaganju cca20tis ulaznica za svoje navijače
  • Papastrumf
    9.8k

    U Španjolskoj nema nikakvih restrikcija u vezi kapaciteta, stadioni su puni.
  • Bosna86
    11.6k
    Putnici koji u Španjolsku dolaze zračnim putem (uključujući i djecu do 12 godina i putnike u tranzitu) dužni su prije putovanja ispuniti obrazac zdravstvenog nadzora putem web stranice Ministarstva zdravstva Španjolske, https://www.spth.gob.es/ ili putem mobilne aplikacije SpTH. Putnici koji dolaze pomorskim putem zdravstveni obrazac ispunjavaju putem poveznice https://spthm.puertos.es/


    Jako bitna informacija, pa evo nek stoji jer se još nigdje nije spominjala
  • Rocky1986
    245
    Onda mozemo dobit 2.5k odnosno 5%
  • marin1
    19


    Hmm.. možda u domačoj ligi nema restrikcija, kada se igra europa možda uefa nalaže restrikcije kapaciteta.
    Također ako nema restrikcija, onda 2 do 2.5 soma mora bit osigurano za nas , barem je tih 5posto uvjek vrjedilo do sada..
  • Nino Bule
    11.5k
    Dobit cemo jos karata, dinamo je trazio samo tisucu jer su mislili da ce to biti dosta
  • blue heart 72
    1.4k
    Ma dobit ćemo sigurno još tisuću ulaznica. Kaj se tiče broja ljudi ja sam više nego iznenađen, nekak sam si mislil da bu oko 700 ljudi otišlo za Andaluziju (500 HR, 200 dijaspora). Ne razumijem nikako kako netko može grintati u vezi brojke. Evo nas 7 bukirali sve: let, hotel i za sada nemamo ulaznice. Ako neće biti dodatnog kontingenta probat ćemo tamo na stadionu uzeti ulaznice za sektor do našeg ili bilo koji osim Birisove tribine, pa kako bude
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Ne razumijem kako je uprava mislila da ljudi koji ne zive u HR idu na tekmu.Izgleda da uopce nisu ni mislili
  • Neki tip
    19.3k
    dapace bilo bi mi jako drago da I ljudi sa drugih tribina idu vise po gostovanjima kak je to vani obicaj.über alles

    To će ići polako, ali hoće.. Za to se prvo mora aktivirati onaj dio Dinamove publike kojima je nogomet ipak prvenstveno zabava, opuštanje, doživljaj. Nama ovdje je, više manje - strast. Ali to je manjina i manjina ćemo ostati. Oko toga nema potrebe dramiti.

    Gledam po svojim prijateljima.. njih zapravo nije teško nagovoriti na putovanje, na dobru tekmu, na hranu, cugu, novo iskustvo, na 2, 3 ili 4 dana u nekom gradu gdje će jednu večer navijati na stadionu "za svoje". I to svako toliko i naprave sa mnom kad je u pitanju - reprezentacija.

    Dinamo se, među njima i "takvima" doživljava više kao rezerviran za ultrase, kao opasnost, kao potencijalan problem na poslu ili s povratkom ili nešto treće. Kako sam se živ i zdrav vratio iz Beča, kako ću se (pretpostavljam) živ i zdrav vratiti i iz Seville, mogu zamisliti da na neko sljedeće gostovanje poput ovog idu i oni.

    Trebat će vremena dok se i "obični", dok se simpatizeri ne zakače za gostovanja, ali to će se snažnije i lakše dogoditi kad i Maksimir postane mjesto zabave, opuštanja i doživljaja kakvo odgovara većini, što sigurno nije ova ruševina kakva je sada. Kad to iskustvo požele često i svugdje.

    Iskreno, da nije Zone, da preko Zone nisam upoznao ekipu kojoj su i Pula i Sevilla normalna stvar - jer tamo igra Dinamo, teško da bih ikada krenuo. Na neko sljedeće povući ću iduću dvojicu, oni neke nove..

    I da ne duljim dalje, nadam se da ekipa s "drugih tribina" nikada neće karnevalizirati gostovanja s Dinamom.
    Ovisit će to o njima samima i respektu prema onome što i koga vide oko sebe, dakle prema "veteranima" gostovanja, u pravilu bojsima, (When in Rome..), ali i obrnuto, o shvaćanju da pojava nekih tipova sa zapada, istoka i kojekuda nije kraj svijeta, odnosno da je "200 pravih" plus 1800 "nepravih" ipak puuuuno bolje i puno glasnije od samo 200 pravih. :)
  • Ivo86
    46
    Evo i ja sam jedan od "prozvanih", koji živi u dijaspori i većinom ide na europske tekme. Doduše ja nisam starija ekipa, ja sam rođen i odrasto vani, a zbog udaljenosti nikad nisam išo stalno na tekme. Ali eto, baš zbog te udaljenosti mi moramo birat utakmice, pa ne možemo ić na 30 tekmi svake godine, možda na jedno max. 10. Jbga, naravno i zato što su europske napetije i veća avantura, ali i zato što na europskim tekmama dinamo treba "više pomoći" nego u HNLu. Ja bi volio ić i na dragovoljac i istru i kup i sve, ali (trenutno) nažalost ne ide.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Ne trebaš se, a i nemaš se razloga ispričavati jer ideš na Dinamovo gostovanje.

    Mi trebamo biti ponosni na to da Dinamo privlači ljude i da imamo jako respektabilne brojke na europskim gostovanjima. Za to si, naravno, i ti zaslužan.
    Dinamo ima ogroman problem sa domaćom posjetom, ali ne sa posjetom boysa, nego običnih kibica. To je međutim prožvakana tema i ne moramo spamati svaku temu sa njom.

    Uglavnom ti iz inozemstva sto posto nisi kriv što nam je posjeta na domaćim utakmicama u HNL-u očajna.

    Zato, od mene respekt što ideš u Sevillu i sretan ti put :up:
  • ZGBhoy
    1.7k
    stari moj nama je svaka Gostujuća bila vani ili u Zagrebu tako da nemaš beda
  • maddaddam
    2.9k
    stari moj nama je svaka Gostujuća bila vani ili u ZagrebuZGBhoy

    Gdje god bio, Zagreb mi nikada nije bio gostujuća. Maksimir je naš dom, i u skladu sa tim moramo se i ponašati. Gdje god bili na kugli zemaljskoj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.