• Nousername
    613
    Zasto svi zivi mediji vec nisu objavili ovu informaciju?Zasto mi facebook nije zatrpan sa ovom vijesti??
  • über alles
    1.5k
    Meni ovo uopce nije drago za vidjet,pola ekipe koja ce bit u Sevilli utakmicu nije vidlo godinama(a nekad su bili aktivni) i od takvih mi se sere vise od mamicevih cmaroljuba.


    edit

    glupo zvuci da mi nije drago za vidjet takvu brojku,nije mi drago vidjet te ljude je bolje receno
  • Keyser Soze
    8.1k
    Zasto mi facebook nije zatrpan sa ovom vijesti??Nousername

    Zato jer se igra šesnaestina finala juniorske Lige prvaka, najveća europska utakmica u Splitu zadnjih 20 godina.
  • serbus
    3.6k
    Zato što je to pozitivna vijest, kad padne 5 baklji ispuniti će ti se želja i portali će vrištati ako bude dovoljno glasno možda i otvoreno bude.
  • kinfa95
    488
    nije mi drago vidjet te ljude je bolje recenoüber alles

    nije ti drago vidjet ljude koji su nekad bili aktivni da dođu na 2000km daleko gostovanje?
  • serbus
    3.6k


    Takve tekme bude stare emocije i krene se još jednom proživjeti nešto što si davno živio. Maturalac.. Neka svega meni je drago da ima svega na tekmi da se naš glas čuje..
  • Nousername
    613
    Kladim se da su vecina tih ljudi iz inozemstva pa normalno da ne idu vamo na tekme.Isti su to ljudi koji su isli i u Englesku,Lisabon,Cesku,Njemacku

    Uostalom sto se mene tice moze im svima bit prva tekma ove sezone dok god ce poderat glasove i izderat dlanove
  • NitkoBitan
    12.2k
    Nas sposobni klub trazio samo 1000 karata iako je to dosta manje od 5% kapaciteta stadiona pa sad trebaju moljakat za jos kao da nam i taj ostatak ne pripada po pravilima.
  • SAS1987
    13.5k
    Kladim se da su vecina tih ljudi iz inozemstva paNousername

    Jedino ako su iz inozemstva isli u Zagreb po karte... :smile:
  • Keyser Soze
    8.1k
    Evo SN prenjele, ali ne kužim zašto se svaki put kad naši navijači dobro popune gostujući sektor piše o "invaziji koja dugo nije viđena"? Evo nedavno je bilo oko 2000 ljudi u Beču, prvo mi pada na pamet.
  • Rocky1986
    245
    il jos gore imaju love na bacanje i nikad nisu bili aktivni
  • NitkoBitan
    12.2k
    Jedino ako su iz inozemstva isli u Zagreb po karte...SAS1987

    Nije neka filozofija poslat nekom iz Zagreba sliku osobne i lovu na racun pa se nadete u Španjolskoj. Boysi su umreženi, a sad dal se moze tako snac prosjecan Dinamov navijac koji bi u Spanjolsku otom potom
  • maddaddam
    2.9k
    Zasto svi zivi mediji vec nisu objavili ovu informaciju?Zasto mi facebook nije zatrpan sa ovom vijesti??Nousername

    0x4Ktte.jpg

    Previse pisu o Petkovicu i Dinamu. Ovi javljaju sam da je marva pokradena.
  • The Undertaker
    4.1k
    Kakve veze ima tko dolazi na utakmice? Što je to neka ekskluziva za odabrane? Ne bi da je stadion pun pa uzimaju mjesto "pravim" navijačima. Meni osobno je muka od "klobučara" ali nek se svatko zabavlja kako hoće.
  • maddaddam
    2.9k
    Što je to neka ekskluziva za odabrane?The Undertaker

    Izgleda da je. I to besplatna ekskluziva.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.