• Efes Pilsen
    6.7k
    Pitanje je koliko stadion puta mora bit pun da se isplati. Imas Dinamo, reprezentaciju, UEFA salje na nove stadione finale konferencijske, europske, pa i Superkup..
    Ja preko 30 ne bi isao zbog onih koji bi na Ligu prvaka. Klub mora segmentirat navijacki puk i osigurat redovnima mjesto, a za ostale najbrzi prst.
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Kao referentnu točku bi svakako uzeo Groupama i Alianz arene u Budimpešti i Beču kao ogledne primjerke stadiona kakvi bi, barem po meni, bili idealni za potrebe grada Zagreba i najvažnije za potrebe Dinama. Ali bi valjalo u vidu imati i budućnost pa bi, ponavljam po mom mišljenju nekih 28-30k bilo idealno. Stadion relativno dobrog kapaciteta koji, bez obzira na cijene izgradnje ne bi bio preprevelik zalogaj.
  • SAS1987
    13.2k
    obzirom da svi znamo koliko je ljudi svojevremeno gledalo Zagreb i Osijek na Maksimiru, a valjda je Dinamo ipak veći mamac za publiku, rekao bih da je realna brojka 70+ tisućaxavier

    Dinamo je puno popularniji od Zagreba i Osijeka tako da mu je i Camp Nou mali.
  • Patak
    2.2k
    Možda bi mogla nova anketa da i mi koji smo za malo veće stadione možemo glasati, a vidim da nisam jedini. Sad je na anketi max 35.000 pa onda još da se doda npr. 35.000 do 40.000 i 40.000+
  • Nino Bule
    11.2k
    Bilo bi vas sigurno dvoje, troje
  • Mara Wolfl
    9
    32000 ,tribina sjever na jednoj etaži kapaciteta 7 000.
  • SAS1987
    13.2k
    Ja bi htio stadion koji na sjeveru ima pisoare u koje možeš ljudski pišati a ne da usred pišanja pisoar počinje pišati po tebi. Srećom pa je bila samo voda al ipak je nezgodna situacija jer nitko nije spreman na takvu situaciju pa ne znaš ak bi nastavio pišati ili ne :lol:

    Posebne pohvale na smislu za humor svima koji su čekali u redu za wc pa bacali kvalitetne fore :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.