• SAS1987
    13.3k


    1.18 :lol:
  • NORTE
    9k
    Mislim da će u dinamu s ovakvim suigračima igrat nogomet karijere.
  • Eduardo
    17.2k
    Ako kod Bjelice može igrati Fiolić, može i Tolić. Nije ni Fiolić nešto pretjerano fizički močan i agresivan igrač.
  • Ali
    1.9k
    Pero dobrodosao doma i to za Božić !
    Sretno i puno zdravlja
  • Maki17
    174
    Broj 1 na Transfermarktu
  • NORTE
    9k
    Broj 1 na TransfermarktuMaki17
    Uvijek neko zlo. Što li će sad svi ti tovarski mediji smislit?
  • NORTE
    9k
    Gleda li netko redovno i tekme Osijeka da prokomentira igre Bočkaja zadnje vrijeme? Vidim da je bio redovno u prvih 11 kod Bjelice i to na više pozicija, čak i kao špica. Promašio (poklonjeni) penal u kupu.
  • SAS1987
    13.3k
    kvaliteta / važnost igraca je jednaka količini pizdarjenja / tugovanja navijaca kada napusti klub

    https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2328110&index_ref=naslovnica_sport_prva_m
  • Nino Bule
    11.3k
    meni jako dobar, sjecam se da su i na podcastu utakmicu po utakmicu izvukli podatak da je u vrhu svih europskih liga po broju kljucnih dodavanja. Ono sto je prije bilo upitno (voljni moment i sprema) nisu bili nikakav problem ove sezone, cak bi mu dao veliki plus po tom pitanju jer kad god sam gledao osijek on je oro teren. Vrlo moguce da ga je sranje koje je napravio opametilo i vidi da mu je ovo zadnji vlak da napravi karijeru kakvu moze.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ovo ti je učinak Bočkaja u HNL-u

    fjtdojow5gdvw77d.jpeg

    Najbolje ocijenjen igrač u ligi
    Najviše asistencija
    Najviše ključnih dodavanja
    Najviše točnih centaršuteva
    Drugi u kreiranim velikim prilikama

    Bockaj je ozbiljno pojačanje za Dinamo.
    Posebno za ovaj sistem 3-5-2. Ogroman napredak u osnovu na Franjića ili Štefulja koji su igrali tu.
    Jednostavno neusporedivo.
  • Captain America
    13.3k
    Kolko sam čuo, otkad se oženio i dobio dijete je stao na loptu. Ja se iskreno ne sjećam kad smo doveli ovakvog igrača da možemo reć da će dić igru na razinu više.
  • Eduardo
    17.2k
    Meni nije jasno toliki hejt od strane navijača Osijeka prema Bockaju. Ok, razumijem da su ljuti ,ali nazivati ga Judom,izdajicom,i ne znam čime sve ne je malo too much . Pa dečko je već bio u mlađim kategorijama Dinama, nije da je potekao u omladinskom pogonu Osijeka i da je zakleti navijač tog kluba.

    Ne znam iz kojeg razloga smatraju da su oni njemu spasili karijeru, pa valjda je zbog svojih dobrih igara zaslužio transfer u Osijek.

    Također što pišu da je prešao u Dinamo da bi mogao dobiti poziv za reprezentaciju jer iz Osijeka to ne može . Po toj logici ne znam na osnovu čega su reprezentativci su postali Ivušić i Škorić. Koliko me pamćenje služi njima nije trebao transfer u Dinamo da bi upali u krug reprezentacije
  • NORTE
    9k
    zbog svojih dobrih igara zaslužio transfer u Osijek.Eduardo
    Doveli ga iz Lokomotive u kojoj je vrlo dobro igrao. Ljuti su jer je ovo neočekivano, direktno pojačavanje suparnika igračem kvaliteta koje rijetki posjeduju i nije rekordna odšteta.
  • NORTE
    9k
    pišu da je prešao u Dinamo da bi mogao dobiti poziv za reprezentacijuEduardo
    Realno on je i veliko pojačanje repke (za Katar). Osijek bez Europe i slučaj benzinska su ga udaljili od repke, no europski dinamo ga vraća nazad.
  • deda
    27.5k
    Bjelica je kazao da snosi punu odgovornost za ovaj potez uz naznaku da je svaka odluka koju donosi usmjerena ka jačanju Osijeka. Nama Bočkaj treba jer s njime rješavamo poziciju lijevog bočnog u sustavu 3-5-2 koji se planira igrati. Samim sustavom i pitanje desnog krila postaje manje bitno. Po meni trebao bi nam još jedan razbijač u vezi. Tipujem na Cokaja. Naravno tu još ostaje pitanje napadača, i vjerujem da se Bruno vraća na nju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.