• superhik
    10.4k
    Petković i Franjić
  • pencilneck
    652
    Pogrešno si shvatio. Young Boys je klub u rangu (a po rezultatima u Europi i ispod) Dinama i upravo činjenica da su već dobili United jednom ove godine, a jučer ih totalno izdominirali na Old Traffordu je i poanta mog upisa. Znamo kako smo mi izgledali protiv A ekipe West Hama, a živo me zanima kako ćemo izgledati protiv njihove B ili C ekipe (ako se ostvare najave). Nekako sumnjam da ćemo izgledati kao Young Boys.
  • deda
    28.1k
    Mi smo protiv WH izgledali bolje nego protiv Hajd.u.k.a
  • pencilneck
    652
    Ako je ono protiv Hajduka bilo -100, onda činjenica da je protiv WHU-a bilo -90 i nije neka utjeha.
  • deda
    28.1k
    Jasno, jer nam je cijela sezona na prosječno -95 u odnosu na prošlu.
  • Fanboy
    2.2k
    Drugim riječima ako izgubimo, a Genk ne dobije Rapid to je za nas win-win situacija jer osiguravamo prolijeće EL i da Kopić nakon ova dva poraza neće biti želja uprave. Naravno, svi želimo pobjedu danas, no još više uspješan nastavak sezone na proljeće.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    da. Mi nesmijemo samo izgubit i da Genk pobjedi. Ostale solucije idu na našu stranu
  • deda
    28.1k
    Najlakša utakmica sezone
  • superhik
    10.4k
    • Pobijeda u Londonu = 630.000 €
    • Bod = 210.000 €
    • Nastavak natjecanja u Europskoj ligi i razigravanje za osminu finala = 500.000 €
    • Plasman u osminu finala 1,2 milijuna €
    • 16-ina finala Konferencijske lige = 300.000 €
    • Plasman u osminu finala KL = 600.000 €
  • Keyser Soze
    8.2k
    Nisam optimističan, nadam se da će Rapid nekako iznenaditi Genk, a da mi nećemo doživjeti sramotu.
  • reziser
    6.4k
    danas imamo mogucnost docekati proljece u EL a mi se zamaramo nekakvim Vlasicima, hajdukom..
    nadam se da ce konacno decki odigrat muski i izvuc povoljan rezultat.... mozda se jos i poklopi dobra reza s druge tekme

    cekamo 21.... :strong:
  • LM1995
    1.7k
    iz3zvad07zc2h6jn.jpeg
    Govor tijela ovog trenera. Bezidejni i tupavi pogled. Ne želim ni znati kak zgleda njegovo “nabrijavanje” ekipe za tekmu…
  • Infinity
    15.3k
    Nadati je se boljoj formi na proljece, a danas sta bude. Dzaba nam je i dohvatiti EL na proljece kad ovakvi ni Sheriffa proci ne mozemo. Ni u KL ne vidim neku sansu ako ne popravimo formu.

    Sto se mene tice, kako deda rece, najlaksa utakmica sezone. Nece odrediti nista ako se mi na zimu ne popravimo.

    Zelim pobjedu zbog pobjede, zbog gore napisanog mi je u ovom trenutku svejedno jesmo li drugi ili treci.
  • Beli
    149
    Kako danas izgleda cudno da govorimo za zadnju europsku tekmu u prosincu da je najlaksa u sezoni, a desetljece smo proveli s tom famoznom zadnjom tekmom koja uvijek odlucuje o prolazu
  • Infinity
    15.3k
    Zadnje desetljece bas i ne.

    Od 1998/99 do 2010/11 smo grupu igrali sedam puta. Svih sedam puta smo imali sansu proci s posljednjom utakmicom. Nekad su se trebali poklopiti neki rezultati, nekad smo ovisili sami o sebi, al svaki put smo imali sansu. Bila je ona sezona 2008/09 gdje smo ispali prije zadnjeg kola, ali mi nismo igrali zadnje kolo i da smo dobili svoju zadnju utakmicu u Udinama cekali bi i tu rasplet, ali stoji da smo bili u igri do svoje posljednje utakmice.

    2011/12 smo poceli igrati Ligu prvaka malo cesce i sansu za prolaz smo poceli gubiti puno ranije, pa cak i kad bi nastupali u EL.

    U sezoni 2018/19 smo prosli grupu, ali smo prije toga od 2011/12 igrali grupnu fazu sest puta i svih sest puta smo u posljednje kolo usli kao klub koji nema sansu izboriti proljece. Mene i dan danas najvise pece onaj poraz od Astre, jer smo tad trebali igrati sa Celticom za prolaz, a otisli smo u Rumunjsku igrati kao da smo vec izgubili od protivnika kojeg smo u gostima nadigrali, a onda kasnije kuci i pobijedili. Nikad nisam shvatio sta se tad dogadjalo u glavama nasih igraca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.