• reziser
    6.5k
    peric je prije ozljede bio odlican, nakon povratka je neprepoznatljiv :(
  • marcio amoroso
    33.6k

    Samo Fornals je standardan. Ova trojica su teške klupe.
  • reziser
    6.5k
    kad vidim kopića, strašan motivator.... :vomit:
  • Crusades1986
    10.1k
    Ma mislio sam iz prve ekipe. :up: Osim njih 4 ostali su U23 igrači.
  • rob ljubavi
    791
    Ovakve ekipe oni izvedu u Liga kupu protiv trećeligaša i u globalu se namuče za prolaz ili ispadnu...pa ako mi ne možemo izvuć barem X sa muškom igrom danas onda nek se nosi sve...
  • Ali
    2k
    Ako sam dobro gledao, nama X danas donosi mkeato u zdrijebu EL 1/16... a tamo bi bilo prekrasno dobiti Barcu za protivnika, i u 02mjesecu otici na camp nou i naravno u uzvratu na maksimiru ugostiti u sluzbenoj utakmici jednu Barcu... dakle vrh i onda zacepiti usta svima u hnl i novinarima.
    Jer dok drugi zavrsavaju svoj put u europi u "bablje ljeto" ili max ranu ranu jesen, da mi "proljece" otvorimo sa takvim protivnikom, cak i da ispadnemo, nema veze bio bi to veliki veliki poticaj za sve igrace da grizu i dokazu da su spremni za prvih 11 na takvom stadionu kao sto je camp nou...
    Sretno u svakom slucaju.
    Iako sad kad pogledam nas sastav, mi smo u teskoj banani u glavi
  • reziser
    6.5k
    EVO INDEXA: naslov:
    OD 21:00 WEST HAM - DINAMO Kopić iznenadio sastavom, West Ham s juniorima

    znači: ak dinamo prođe, to je normalno, a ak slučajno izgubimo ide ismijavanje jer su igrali s "juniorima"??

    govorimo o profesionalcima engleskog premijerligaša!
  • Dudu
    2.6k
    Govorimo o juniorima koji nece vise nastupit ni u Liga kupu, Nobleu za kojeg cekaju da mu istekne ugovor i da ode na kraju sezone, Jarmolenka i Krala se gledaju rijesit, jedino Vlasic i Fornals imaju neku perspektvu u bliskoj buducnosti, tako da je naslov vise nego primjeren.

    To sto je Dinamo los, pa ce i ovi bit problem je skroz drugi problem, ali lakse od ovog ne ide
  • reziser
    6.5k
    ne volim podcjenjivanje ikoga ni u zivotu ni u sportu .... svakog treba cijeniti
  • Dudu
    2.6k
    Zar je junioru uvredljivo i podcjenjivacki reci da je junior :lol:
  • reziser
    6.5k
    kad ovak razmislja dinamovj navijac, kaj ocekivati od hajdukovih...
    ali lakse od ovog ne ideDudu
    nije podcjenjivacki...

    uglavnom sansa da izvucemo pozitivan rezultat je tu... :pray:
  • Dudu
    2.6k
    Ne sekiraj se rezek, tri komada, to je nasa nada :fire:
  • Navijač Dinama
    7.8k
    nadaDudu

    Nema Nade, udala se i otišla. :wink:
  • NitkoBitan
    13.5k
    jel prenosi bembara
  • reziser
    6.5k
    kaj bi se sekiral, :joke: dovoljna nam i nula :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.