• deda
    27.9k
    Od 20 tamnoputih igrača kod Gala, najvažniji su ipak domorodci.
  • Krizy
    36.2k
    "Sad negdje u Americi netko komentira: "These motherfuckers are watching a sport in which players didn't score a single point whole afternoon.""
  • seljak86
    2.3k
    Od kud komentatori izvlače statistiku tipa "Francuska je u zadnjih 20 utakmica pobijedila dok je vodila na poluvremenu"???
  • Fićo1986
    973
    9ndtywn4mq8aw86s.jpg

    Zapratite me za više savjeta :) danas me pogodilo:)
  • Nolifer
    6.7k


    Ja isto odigro X Meksiko, al pao na Francuskoj.

    Daj stavi za sutra prognozu?

    Maroko - Hrvatska 2
    Njemačka - Japan 1
    Španjolska - Kostarika 1
    Belgija - Kanada 1
  • Fićo1986
    973
    Maroko Hrvatska X
    Njemačka Japan 1
    Španjolska Kostarika X2
    Belgija Kanada 1

    Malo riskantno i protiv srca al vidjet cemo,stalno neka iznenadjenja pa ko zna....neka mi pobjedimo fuckas listic
  • Infinity
    15.2k
    Ovo bi moglo proci. Nakon jucerasnjih utakmica meni sve vise i vise mirise na remi Hrvatske. Iako, nitko ne dijeli nikakve izjave, ne bahati se i mogla bi to na kraju biti i rutinska pobjeda, kao protiv Nigerije prije cetiri godine. Ja ako stignem do klade, X ili hendikep igram. Mislim da jedan razlike za Hrvatsku nece biti.

    Spanci nemaju neki niz zadnjih par prvenstava. Sad je samo pitanje koliko moze Kostarika. U Rusiji im je Portugal uzeo bod na otvaranju, ali i Maroko u trecem kolu. Dobili su samo Irana. U Brazilu su ih Cile i Holandija poslali kuci. Zadnji Euro su uzeli pet bodova. Dva remija u prva dva kola i deklasiranje Slovacke kad je gorilo. Tri otvaranja u nizu nisu ostvarili pobjedu. Naravno da to nije ista ekipa, ali...

    Svabe i Belgija trebaju proci. Ne moze sve biti iznenadjenje.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Spanci nemaju neki niz zadnjih par prvenstava. Sad je samo pitanje koliko moze Kostarika. U Rusiji im je Portugal uzeo bod na otvaranju, ali i Maroko u trecem kolu. Dobili su samo Irana. U Brazilu su ih Cile i Holandija poslali kuci. Zadnji Euro su uzeli pet bodova. Dva remija u prva dva kola i deklasiranje Slovacke kad je gorilo. Tri otvaranja u nizu nisu ostvarili pobjedu. Naravno da to nije ista ekipa, ali...Infinity

    A i igrači poput Morate, Sarabie, Buskeca u ovim godinama sigurno ti ne mogu napravit prevagu neku. Još ako bude kisker Garcia u prvoj, eto i Kostariki šanse.
  • Fićo1986
    973
    sad bude ispalo da sam zacoprao al jednostavno nisam polagao nade nakon utakmice sa saudijcima sa mozemo pobjediti Maroko....ne ležu nam takve repke i ja iskreno kazem da cemo prije Belgiju nakantat nego Maroko i kanadu...samo da ne bude kasno...
  • marcio amoroso
    32.4k
    Daniel Schmidt igra za Japan, a Armel Bella- Kotchap i Youssouffa Moukoko za Njemačku :rofl: :monkey:
  • immerwieder
    1.2k
    kolko drugačija utakmica nego naša,
    motoričnost japanaca uzvrsna,
    nas očekuje sličan protivnik u nedjelju
  • immerwieder
    1.2k
    ubili ih bundesligaši,
    fantastično primanje kod drugog gola
  • Krizy
    36.2k
    Bravo Japanci
  • NitkoBitan
    12.2k
    Nek nose kapetansku traku duginih boja... u avionu za Minken. I nek dijele avion s nekom repkom, ekoloska osjetljivost treba bit na nivou jel
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Japanci su i na proslom SP bili dobri. Svabe nemaju napadaca, a obrana im je, po meni, debelo precjenjena. Rudiger je dobar, ali on meni nikad nije bio toliko dobar koliki je hype oko njega. Ono sto kod njih nikad ne fali je trka..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.